Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 15 -Тема 35

  • 22 446
  • 400
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Кате, мерси за новата тема!   bouquet
Успешна кампания на всички!
Честит рожден ден на рожденничката! newsm59
В специалните предложения са пуснали зелената пътна чанта, някой има ли я и дали е доволен, интересува ме дали е голяма, че съм и хвърлила око и освен това сега е на добра цена? newsm78

# 31
  • Мнения: 363
Аз сега съм събрала 100 лева....ще изчакам някой и друг ден....да стане поне за експресна.
Много слабо при мен...

# 32
  • София
  • Мнения: 4 051
... В специалните предложения са пуснали зелената пътна чанта, някой има ли я и дали е доволен, интересува ме дали е голяма, че съм и хвърлила око и освен това сега е на добра цена? newsm78
Аз я имам и много ми харесва. Не е много голяма но ми събра доста багаж. Сега ще си я поръчам пак. Ако искате утре може да я снимам, че сега не ми се занимава.

# 33
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
момичетааааа... не ми благодарете, за мен е удоволствие!  Hug Hug Hug
Миналото лято си бях харесала зелената чанта, за дамска.. бях силно разочарована, когато колежка ми каза, че е видяла момиче във фитнес с доста багаж.. отказах се... после я видях на една конференция, наистина беше голяма за дамска и нормална за път за 2-3 дена.. иначе сам огримовете и козметиките и лаковете не може да ми събере.. Все още я харесвам, мисля да си я закупа.. па макар и за път!

И още нещо... аз също си взех новата спирала, е не съм доволна, пък.. не ми прави миглите, каквито ги прави Супер шока.. цапа ме, имам чувството, че са я направили нарочно цапаща , за да оправдае коректора  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 377
В специалните предложения са пуснали зелената пътна чанта, някой има ли я и дали е доволен, интересува ме дали е голяма, че съм и хвърлила око и освен това сега е на добра цена? newsm78

На мен ми върши доста добра работа. Както писа Катето побира ми багаж точно за 2 - 3 дена. Вече доста време я влачим нагоре надолу, доста здрава излезе  Peace

# 35
  • Мнения: 612
Да се включа и аз за коментара за пътната чанта. Когато беше в каталога имах 4-5 поръчани , включително и за мен. Много е готина, събира доста багаж и е по-скоро по-голяма, отколкото изглежда. Имам клиентки, които чакат с нетърпение да я пуснат пак и да си вземат по още една - за подаръци. Обаче, си спомням, че последния път , когато беше в каталога обявиха, че не е в наличност, така че имам малки съмнения дали ще я има и сега.

# 36
  • София
  • Мнения: 504
И аз да си кажа мнението за зелената чанта-взех си я,когато я имаше в каталога,на външен вид е много хубава,влача я всеки уикенд до провинцията и обратно,лятото на почивката беше с мен като ръчен багаж...но е започнала да се къса отстрани на краищата на ципа,дето има парче,което покрива основния плат.Освен това се раздрончиха( Laughing) конците на дръжките и долу на ръбчетата,където се поставя на земята е почнала да се протърква.Не е видимо,но отблизо се вижда и ме дразни,отделно,че скоро ще остана без нея.Много по-добра беше старата,издържа ми две години без дъ мръдне,но накрая и се пречупи едната дръжка точно по средата.

Аз тази сутрин пуснах първа поръчка,точно 100лв.,надявам се на втора,има някои,които още не са се обадили. Hug

Забравих да спомена-за мен само гривната,синята от Панорамата,със знака за завършеност на вселената или нещо от сорта. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 420
Кога ще прикачите каталог К17? Confused

# 38
  • София
  • Мнения: 5 831
Дайте мнение за комплекта Адриана от специалните,че му се двоумя Thinking

Аз имам пръстена, преди го предлагаха само него, много си го харесвам, като старинен е.



Някой знае ли колко червила от демотата могат да се поръчат, само един цвят ли?

# 39
  • Мнения: 336
Привет и от мен! Успешни продажби през тази кампания на всички.

Някой виждал ли е на живо новата чанта Rachel от стр.25 и може ли да ми каже какъв цвят е и добре ли изглежда?

# 40
  • Мнения: 463
Само да ви кажа, че и комлекта Адриана вече е в червено

# 41
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Привет и от мен! Успешни продажби през тази кампания на всички.

Някой виждал ли е на живо новата чанта Rachel от стр.25 и може ли да ми каже какъв цвят е и добре ли изглежда?

Цветът е много близък до този, показан в каталога. Тази чанта също беше раздадена като награда от томболата на конференцията в Пловдив. Не съм очарована обаче от шевовете й. Тъй като са много светли, а братята китайци шият със затворени очи, на места имаше заплетени конци, набирания, грозни завършвания на шева. Това се вижда много. Ако се попадне на читав екземпляр си заслужава, но иначе ме подразни изработката.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 20:38 от Бейлис в шоко

# 42
  • Мнения: 1 851
Само да ви кажа, че и комлекта Адриана вече е в червено
Е това на нищо не прилича #2gunfireкаквото и да реша да поръчвам,все е в червено...не знам защо изобщо ги пускат тези специални и нетни,като полувината неща ги няма,вбесяват ме вече #Cussing out,а иначе ще вземели мерки за "помпането",те да вземант мерки продуктите да са в наличност.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 179
Само да ви кажа, че и комлекта Адриана вече е в червено
Е това на нищо не прилича #2gunfireкаквото и да реша да поръчвам,все е в червено...не знам защо изобщо ги пускат тези специални и нетни,като полувината неща ги няма,вбесяват ме вече #Cussing out,а иначе ще вземели мерки за "помпането",те да вземант мерки продуктите да са в наличност.

Напълно п одкрепям  #2gunfire  И аз се реших да взема даже 2 броя ама нъцки. Дали ще стигна и 100лв. не знам. Бях болна и не съм дораздала каталозите, а в понеделник вечерта трябва да я пусна като редовна . До 50лв. ще ги натъкмя поне.

# 44
  • Мнения: 263
Оооо! забравих да се похваля - взех си листовките с 0грешки! Hug Много съм щастлива! newsm44 cheers

Общи условия

Активация на акаунт