Януарското човече мести наляво и надясно коремчето на мама вече

  • 15 414
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 122
Бръм, докато не кажат, че е обнародвано в ДВ, колкото и да ми го говорят, че са го приели, ама хич не им вярвам  Peace
искренно се надявам скоро да обнародват поне 12-те месеца болничен на 90%

# 241
  • Мнения: 524
Здравейте мамета!   bouquet Как сте? Как са коремчетата?
Моето расте и вече ми става все по-трудно - я клякането и след това ставането, я спането, даже тази сутрин мъжът ми като ме закара до болницата за изследвания и ме гледаше, каза, че в походката приличам на пате. Ама така ще е, да е живо и здраво бебето и ние, другото са бели кахъри.

Хемоглобинът ми пак е паднал на 100  Sad , беше се качил след приема на Малтофер на 116, след което го спряхме за един месец и сега пак е паднал. В петък док. ще кажа дали да подновявам пак пиенето на желязо.

Статията, която прочетох за китайските деца от женски пол е направо меко казано ужасяваща, бих казала, че това безкрайно нехуманно и отвратително. Не знам що за човек трябва да си, че да разсъждаваш и още по-лошо да действаш по този начин. То бива народопсихология и разни там истории за чест и продължаване на рода, но това е абсолютно безумие.

Пепи, чакаме те с вести за бебока. дано всичко е наред и най-после да си покаже пола човечето.  Hug

# 242
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен Simple Smile
 Ралка, честита годишнина- бъдете винаги влюбени като първия ден  bouquet
Добре дошли, нови мами- пожелавам ви лек и хубав финал!
Аз днес разбрах какво е това контракция. Ходих на преглед и док още като ме пипна вика- Ама ти не усещаш ли, че имаш контракции? Викам- ами не, аз мислех че корема ми е твърд от бебо- я дупе, я глава Laughing А и мислех, че трябва да има някаква болка. Изписа ми Магнерот и др. седмица пак ще ходя, да видим дали имам още. Искаше да изляза веднага в болничен, ама аз се заинатих и си остабах на работа. Бебо е 1300 и е пак седалищно- каза ми, че едва ли ще се обърне, щом и миналия път не се е обърнало. Здраве да е- аз без това съм се настроила пак за секцио.
И аз този месец се сблъсках със ДСП- подавах молба за прословутите детски- естествено ме върнаха няколко пъти за глупости, но и аз се заинатих и накрая успях. Само дето живот и здраве февруари трябва пак наново да подавам, заради новия член на семейството.
А за количките в Англия, наистина си струва ако имате познат и транспорт, да ви изпратят- има голямо разнообразие на символични цени, а и почти всички са хубави марки. Само дето аз не случих с първата пратка- сестра ми ми изпрати една триколка на Мамас енд папас, но я поръчала от Ибея без да я види и се оказа, че предното колело не е подвижно и това я прави не много маневрена, ама нищо- пак ще я накарам да ми изпрати Simple Smile И дрешките са евтини и много качествени- сестра ми редовно ми изпраща и са много хубави- например за 5 паунда ми взема комплект от 10 бодита на Ърли дейс, които не мръдват колкото и да се перат.
Лека вечер и да се пазите Hug

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 20:19 от tony1166

# 243
  • Мнения: 29
Мама Таня здравей, аз живея в щата Мичиган ,Waterford /много близо до Detroit,нещо като квартал/.Вече направихме 4 год. тук. В момента не работя, почивам и се занимавам с домакинската работа.Виждам че имаш други две дечица, да са ти живи и здрави,което означава че вече имаш опит в отглеждането на деца.Ще се радвам да ми препоръчаш някои магазини и фирми които си пробвала тук в USA, че ми е много трудно да преценя кое е по добро.Ти от колко време си тук и мислиш ли да оставаш да живееш тук.Работите или учите ,с какъв статут сте?Ние сме със зелени карти, но за сега оставането ни за постоянно е под въпрос, не сме решили.

# 244
  • Мнения: 1 102
Здравейте момичета, първо много се радвам че харесахте името на малката ни принцеса.  Hug
Къде се изгубиха Мим и Доня?
Доника, не се притеснявай за конюктивита, окото нещо се е замърсило сигурно.
Пепи, научи ли пола?
Таня, как ще путуваш толкова дълго в напреднала бременост и то с близнаци?доста рисковано ми звучи.
А това с китайчетата е направо ужас.  Cry
Днес направих първата истинска покупка за момара, джинсово гащеризонче и боди, многоо са сладки. утре вечер ще си взема и космонавчето от ла редута, ще ги снимам да ви ги покажа.
лека вечер и да се наспинкате, стига с тези ранобудни постове.  Wink

# 245
  • Мнения: 7
Ralkata, киша, и аз живеех в Слатина преди, до 109 у-ще... А офиса ни беше в Гео милев, на ул. Голаш... Стана ми някак мило,като споменахте квартала... А и ми е любопитно как е сега там - от 3 г. не съм била...

Поздрави на всички коремчета  Hug    bouquet

И само усмивки! bowuu

# 246
  • Мнения: 645
Добро утро мами, с удоволствие ви поднасям кафето днес с пожелание за много хубав и усмихнат ден!

# 247
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро и правя път на младежта, че Мъната, не чака(бейби Айнщайн, ако сте забравили Joy)

# 248
  • Мнения: 1 102
добро утрооо,
пожелавам ви хубав, слънчев ден.
тази сутрин една жена блъснала колата на светофара, мъжа ми полудял, толкова вардене на тази кола и вече 2-о произшествие в 1 месец. аз само се смея, важното е ние да сме живи и здрави, но понеже за първи път имаме чисто нова кола, мъжа ми много се ядосва.  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 7
Добро утро.
Днес и аз съм от ранобудните мами.
Десисладка благодаря за "музикалното" кафенце.Дано целия ден да ни е песен
Добре дошли на новите майчета.Желая ви леко бременеене с нас и прекрасни, здрави бебчета през Януари.
Ралката честита ви годишнина на патерица.Животът ви да е пълен с щастливи моменти и много много любов.
Мюрвет и на мен много ми харесва името, което сте си избрали за бебка.
Направо бях потресена от статията за китайските момиченца, особено от снимките.Ужасяваща история. #Cussing out
Преди няколко дни един репортаж в новините така силно ме разстрои, че два дни бях изпаднала в ужасна депресия.Само плачех и си мислех лоши работи.Става въпрос забезхаберието на държавата към болните от хепатит в.Лечението на болеста е много скъпо, но то не се поема от здравната каса(или парите за това били свършили -нещо такова).Въпроса ме вълнува, защото както бях писала доста отдавна в някоя ат темите аз съм носителка на вируса, макар че в момента той не се развива и дано да си остане така.
Съжалявам, че ви занимавам с моите тревоги, но когато споделя с вас ми олеква малко.

Сега за веселото:Вече имам първата придобивка за бебка - една сладка шапчица, която ми изплете мама.Прекрасна е и е толкова мъничка, че като си я представих на главичката на детенцето ми и ми стана толкова мило. Другите покупки сигурно ще са следващия месец.С мъжлето ми се разбрахме да не чакаме раждането, а да купим всичко предварително, защото както каза той :"Аз няма да мога да се оправя сам".Не че няма да има кой да му помага, но друго си е двамата да си обиколим бебешките магазини и да си изберем нещата.Така и той милия ще се почувства съпричастен, че сега го усещам, че още сякаш не осъзнава напълно това, което става.
Ох стига толкова от мен, че ад няма няма и като реша да пиша се отплесвам. Rolling Eyes

PS.Мюрвет сега прочетох за случката с колата ви.Съжалявам, за злополуката.Дано с мъжа ти всичко е наред, а и колата да не е много повредена.То наистина си е кофти чисто нова кола да ти я блъснат, ама здраве да е другото се оправя.
     Ранобудна, ранобудна пък каква стана тя?Докато напиша и станало 9.00 ч., че и минава.

# 250
  • Мнения: 395
Добро утро и от мен,
ехх, че хубаво кафе Simple Smile
Аз да ви кажа за онзи Бебешки гайд, който продават - не си заслужава парите. Каталог най-вече на вносни продукти и мебели. Показани са и кошарки, имаше над 1000 лв  Money. Единственото хубаво според мен е, че има около 30 страници с колички, но информацията не е достатъчна.
Какво стана с прегледа на Мим? Много мами се поизгубиха  newsm78. Добре дошли на новите мами   bouquet
тази сутрин една жена блъснала колата на светофара, мъжа ми полудял, толкова вардене на тази кола и вече 2-о произшествие в 1 месец. аз само се смея, важното е ние да сме живи и здрави, но понеже за първи път имаме чисто нова кола, мъжа ми много се ядосва.  Simple Smile
Мъжете си обичат колите, какво да се прави Simple Smile. По същата причина в момента сме без пластмасова броня отпред и чакаме средата на декември, когато застрахователите ще я оправят. (познай обаче кой беше виновен? - аз, защото тогава съпруга ми е пътувал към моята работа за да се вземе)

# 251
  • Мнения: 1 102
Невенче, не се притеснявай за хепатита и моя мъж е носител, но всяка година си прави профилактични прегледи и за сега всичко е наред. А твоя мъж ваксиниран ли срещу хепатит Б?през 5г трябва да си слага по една ваксина. За колата, те леко са я блъснали, според него предно ляво е зле ама аз не му вярвам, че като го знам как от мухата прави слон, сигурно има малки чертички. иначе на тях нищо не им станало де.
Деница и аз само питам как са Мим и Коприва, но отговор няма,  Praynig се да са добре.

# 252
  • Мнения: 387
добро утро от мен...и аз вчера се чудих какво стана с Мим...с донята знам понеже тя каза, че може като се прибере още да няма нет, но ще и пиша и ще кажа...и ей сега доакто се чудех какво наистина стана с Мим се сетих че  и имам тела и ще и пиша...дано не е нещо с бебето...и аз днес съм от ранобудните, понеже коко нещо е болничък и снощи си легнахме рано...ама и аз докато пиша и то станало 9:30ч...
хубав ден ан всички  имного усмивки...
да ви кажа вчера за прегледа...все още си имаме мома...виждали се женски генитали, каза док...66.5кг...при положение че тръгнах от 59кг...и бебка е със седмица по-голяма според ехографа...
отивам да си мия колата, вече взехме и новата...готова е...направена...
и murvet77 успех и на вас с правенето...ние приключихме...

# 253
Добро утро и от мен!Ох как умирам за едно кафе, но след 3 месеца Simple Smile
Сега към въпросите на Съни4 - за мебелите, одеалцата, възглавничките и др - Lamb and Ivy, пособията за хранене - Munchkin , Дрешките - предимно на zutano и Bummis, играчките са на различни марки, нямаме предпочитания(а за дрешки мога да ти препоръчам още и Bumkins), козметиката е на Jonson ili Gala Natural Baby.Ето тук можеш да разгледаш някой хубави и изпробвани неща http://www.comfykid.com/ - поръчвала съм почти от всички марки тъй че каквото ти хареса давай смело.
Относно другите въпроси - живеем тук малко повече от 4 години, дойдохме със учебни визи но кандидатствахме за Зелена карта и я попучихме.Иначе и двамата се водим работещи студенти.Аз у4а Интериорен и Мултимедиен дизаин и правя проекти за такива фирми.Съпругът ми се занимава с био- и медицински технологии.Парите са добри - изплащаме не малко собствено жилище в хубав квартал на Бостън и кола, децата ни имат всичко от което се нуждаят, с нетърпение чакаме и близнаците - не виждаме смисъл да се връщаме.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утро и от мен!
Благодаря на Деси за хубавото кафенце!
Хайде от мен пък по една тортичка,че днес стават 4 години от както сме семейство с мъжо Wink

Времето е супер,та ще се възползваме за разходка........и ще се включа по-късничко.
Хубав ден! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт