ПЛЕВЕН - 67

  • 14 759
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
кажете за скарлатината, колко опасно е за бебе...

Дикси, Яна също много пита, града ни е пълен с военни символи - музея, скобелев...казвам и че тези неща са останали от войната и сега ги пазят, за да ни напомнят колко лошо нещо е тя, как заради нея хората се разделят, обедняват, боледуват, боли ги... И тя естествено се уплаши може ли да стане война сега и аз и обяснявам там как няма да стане, че има военни, които ще ни пазят, но те са повече да помагат при пожари и други подобни и че няма как да стане война, ей такива, че са добри хора - понеже нея я е страх от хора в униформа малко, защото е виждала, че имат пистолети полицаите. В Поликлиниката има едни войници на голямо пано, за него много разпитва. Опитахме се да я вкараме веднъж в Панорамата, мислех, че ще и е интересно, първо се поизплашила от големите картини и вече в залата с почти реалната експозиция се разревала - уплашила се е, помислила, че са истински войниците...
А как се плаши от деца с играчки пистолети, с кабзи особено, абе от всичко, което вдига шум - заря, кучета, пищови. Иначе иска да и купя сабя.  Laughing

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Е поне се намери кой да ми отвори очите и да ми каже ,че мъжа ми е идиот Joy

Хубавото е че имаш чувство за хумор  bouquet
Жалко е да гледаш,как хората около теб са се озлобили и все по рядко се усмихват Confused

# 17
  • Мнения: 5 278
Атракция,аз пак да те подсетя за клубчето зад ДНА,можеш ли да го добавиш Simple Smile
Деси,идея си нямам от скарлатини и всякакви други болести,но аз бих я спряла от градина,нали съм си шубе Simple Smile Излязоха ли й резултатите?

# 18
  • Мнения: 2 556
Деси, Кари беше на 2 месеца и половина, когато Габи изкара много тежко скарлатината. Били са постоянно двамата заедно, колкото и да ги пазех уж да не контактуват, Габи я гушкаше по 5 пъти на ден  Simple Smile, бебето не се разболя. 2 пъти ни вземаха гърлен секрет на всички, само Габи имаше от бета-стрептококите на скарлатината. Бебетата до 1 година почти никога не боледуват от скарлатина, това ми го обясниха лекари тогава. Освен това в групата на Габи се разболя само още 1 дете, скарлатината не е така заразна като варицела или рубеола например.

# 19
  • Мнения: 1 951
ДеЩо, то цялата работа е там, че Митко е прекалено малък за такива обяснения. Обаче аз като започна да обяснявам неща от този сорт като теб се получава много комичен разговор  Mr. Green

И аз бих спряла при скарлатина в групата.

# 20
  • Мнения: 2 136
Здравейте дами. Имам един въпрос. Мъжът ми ще ходи да си маха сливиците в Авис Медика. Той се кани сигурно от година и все не събира смелост. И то го е страх не от самата манипулация или от болките след това , а от това че е с пълна упойка. Само това повтаря- че е все едно умираш и може да не се събуди. И тъкмо се реши и снощи гледа  по новините за момиче на 23 години, починало от това че анестезиолога не е сложил тръбата на правилното място. И откачи. А наистина е належащо да се махнат. Препоръчайте ми добър и внимателен анестезиолог, който да може да си заведем там, и дали въобще е възможно ако не работи с тях.

# 21
  • Мнения: 22 436
Хайде и аз пак. )))) За скарлатината нямам представа ДеЩоВиди, но ако се притесняваш за бебето, по-добре спри Яна от детската градина.
А за обясненията за музеи, войници и нас това ни чака след някоя и друга година. ))))

По повод рампата на МОЛа, да, видях я от преди няколко дни, точно аз се възмущавах как може да не направят такава и цитирах законите.
И нади_миши, нито съм знаела на кой мъжа му е архитект на въпросният МОЛ, нито честно казано ме интересува, а още по-малко обидата е била насочена персонално конкретно към твоят мъж.

# 22
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета. иСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ НЕщО. рЕшИЛИ СМЕ ДНЕС ДА ВОДИМ МАЛКИЯ В НЯКОЕ КЛУБчЕ НО ДО СЕГА СМЕ ХОДИЛИ САМО В ТОВА НА МАРА ДЕНчЕВА. кАЖЕТЕ МИ КОЕ ДРУГО Е ХУБАВО И КАКВО Е ТОВА НОВО ДО ДНА-ТО чЕ ЗА ПРЪВ ПЪТ ГО чУВАМ.

# 23
  • Мнения: 5 026
То не е ново, просто сега го добавих. Подходящо е за малки деца,малко на брой, но сега е доста хладно там ( в маза е).

# 24
  • Мнения: 1 951
Ох, от един час се мъча да схвана как се пазарува от този сайт - http://megabloks.com/en/products/search.php?&sortby=rank& … ection=2&fc=1 и не успявам.
Моля, ако някой знае или разбере да пише  Hug

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дикси,ти сигурна ли си,че от този сайт може да се пазарува? На мен ми прилича на каталог,който показва,кое от кой сайт може да се купи,но от този директно не. Може и да греша,но ето това ме навежда на тези мисли  http://megabloks.com/en/products/where_to_buy.php?product_id=170 … p;cat=2&age=2. Има само бутон where to buy,  а няма кошница  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 9 860
Валенцето ми се губи някъде  newsm78
GrinningТука съм!
За срещата-този път най-вероятно ще пропусна.Обаче в мен са тези 25лв,дето харттисаха при една от срещите.Айде като се уточните кой ще ходи да се разберем с някоя от вас да и ги дам.
Дикси,ако чакаш колетче от редута,днес е пристигнало едно за една Маргаритка,още не беше обработено сутринта.Моето от 2 октомври още го няма пък.Вие от кои дати получавате?

# 27
  • Мнения: 220
Момичета по едно време говорехте за дървена детска кухня-знаете ли къде има в Плевен или интернет сайт,че искам да купя на малката .

# 28
  • Мнения: 5 026
Аууу, Дикси, отде го изрови? Ако се светнеш как, научи и мен - и аз искам, особено Гуидо, че го няма никъде на БГ територия  Crazy

# 29
  • Мнения: 22 436
Дикси, от този сайт директно не може да се пазарува, праща те към други сайтове, в които има играчката, която си харесала.

Общи условия

Активация на акаунт