Откриваме най-добрите маркетолози сред докторите

  • 2 274
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Не ми е странно заглавието. Редовно чета за някой лекар, който е направил успешна кариера в област съвсем далечна от медицината, или поне различна от чисто "докторската" работа с пациенти.
Пък и нищо странно не виждам, и аз съм счетоводител, ама мразя ТРЗ и фактури, сигурно и една не мога да съставя. Утре може да пишат Най добрите мениджъри след счетоводителите Mr. Green.
Мужду другото бях чела статия в Таймс ако не се лъжа, че много от мениджърите на големи компании имат първа специалност История на изкуството newsm78.

# 16
  • Мнения: 4 195
Откриваме най-добрите маркетолози сред докторите
- Милена Пушкарова, директор "Човешки ресурси" в "Актавис" ЕАД и "Хигия" ЕАД
 hahaha hahaha hahaha

Как ви звучи това, а?

ми много вярно..........
при нас работят страшно много доктори и фармацефти Peace
и са много добри и търговци и маркетолози
Хигия и Актавис имат мнооооооого общо помежду си Wink

# 17
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
ЧР-ка = HR-ка Grinning човешко-ресурска... newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
ЧР-ка = HR-ка Grinning човешко-ресурска... newsm78
Laughing

# 19
  • Мнения: 2 401
ЧР-ка = HR-ка Grinning човешко-ресурска... newsm78

Чъръчка, моля другарко, чъръчка...  ooooh! ooooh! 

# 20
  • Мнения: 17 407
 Имелда е дала мноог изчерпателен отговор, така че не виждам какво има да се коментира. Минзухар, кажи си въпросите, иначе се спами само и нищо интересно.

# 21
  • Мнения: 3 818
Откриваме най-добрите маркетолози сред докторите
- Милена Пушкарова, директор "Човешки ресурси" в "Актавис" ЕАД и "Хигия" ЕАД
 hahaha hahaha hahaha

Как ви звучи това, а? 

Само мен ли ме притеснява лекинко, че ЧР всъщност няма нищо общо с маркетинга? И как е възможно някой да е най-добрия маркетолог, като всъщност се занимава с човешки ресурси?newsm78

# 22
  • Мнения: 3 826
кое ви притеснява :
ето го 

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Имелда е дала мноог изчерпателен отговор, така че не виждам какво има да се коментира. Минзухар, кажи си въпросите, иначе се спами само и нищо интересно.

Кога си видяла минзухарестата да пада по гръб?
Дай сега чъръчката да обсъдим...  Tired

# 24
  • Мнения: 25 618

Пфууу, най-сетне лъч в тунела! Толкова ли беше трудно да се пусне статията в първия пост, а минзухарке? Чак почнах да се чудя по едно време в един и същи форум ли пишем или има някакво преплитане...  Confused  Crossing Arms
Чак сега ми проблесна, че въпросната Милена не била най-добрия маркетолог, а ги откривалааа...  ooooh!

# 25
  • Мнения: 17 407
Мда, редно е авторката да редактира поста си. Не е коректно, някак...

Кога си видяла минзухарестата да пада по гръб?
Не си спомням да съм виждала. Сега ще ходя да търся да чета каква зодия е Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 401
Ейййй кво го заръфахте тоя минзухар пак..  

Ако требе да бъда честна, изобщо не съм я чела статията, щото не ми е интересна. Просто заглавието ме хвана и рекох да се бъзикна, ама вие заорахте, закопахте..   Както и да е, мерси за разясненията.

# 27
  • Мнения: 2 401
Мда, редно е авторката да редактира поста си. Не е коректно, някак...


Я, кое не е коректно някак? Написала съм го точно както го е казла, какво да редактирам?

# 28
  • Мнения: 17 407
Чак сега ми проблесна, че въпросната Милена не била най-добрия маркетолог, а ги откривалааа...  ooooh!
  МИнзухар, прочети статията, после постовете на Имелда и Мадам Стасита. После редактирай Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 300
От статията: "Не е лесно да откриеш добър маркетолог след докторите, но успяваме."

Да им имам интервютата на джобс.бг, все едно ги е правил третокурсник тройкаджия Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт