Отговори
# 15
  • Мнения: 118
"Майка си ли търсиш по дъното,....." другото не е точно за цитиране.
Баба ми ,след като излязох от морето,където се гмуркахме за рапани.

# 16
  • Мнения: 5 001
Embarassed Аз млад шофьор,баща ми до мен и един п...раст ме засича,а аз без да се съобразя,че баща ми е до мен:
" На акордеон да ти стане пишката" със съответният пръст Embarassed
След малко баща ми смутен ме гледа и ме пита"Това ли есга е най-модерният лаф?"
Това ми обра точките  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ще го запомня да знам какво да отговарям на таквиз п***раси..... Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 3 314
 hahaha 
На един приятел баща му живееше над Аптека, на последния етаж, и сутрин рано пускаше въдица, със закачено на нея пликче със стотинки до бутката за вестници, а вестникарката взимаше стотинките и му закачеше вестника, като той после си го навиваше обратно до горе с макарата, защото го мързеше да се качва по стълбите.
     Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 165
Аз веднъж се връщам от работа с горещи клюки
и бързам да изклюкаря на мъжо, пък той постоянно
ме прекъсва и аз не мога да си кажа клюкината и
така се ядосах, че му изкрещях:
Като говориш, говори наум и мълчи!

# 19
  • Мнения: 165
После и двамата се напикахме от смях.

# 20
  • Мнения: 1 217
"Майка си ли търсиш по дъното,....." другото не е точно за цитиране.
Баба ми ,след като излязох от морето,където се гмуркахме за рапани.
Кажи де,кажи! Mr. Green Надявам се да не заключат темата( Praynig),ний не одобряваме репликите,само ги коментираме! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 118
Баба ми като градско чедо, омъжено в Шекер махала, притежаваше разнообразен запас от ругатни и клетви .Предимно на животинска тематика , силно повлияна от кукушки диалект и християнски ценности.
Не мога да цитирам. Разберете ме.

# 22
  • Мнения: 1 217
681 прочита на темата,а само 2страници ooooh! Затова реших да включим и смешни истории от предишни приятелства и връзки,прекратени поради едно,или друго.хА дано потръгне този път,иначе сама ще си се смея hahaha
Ето за начало една причина,поради която не станах гадже с един познат.Това е единственият човек който познавам,който можеше да говори 3часа без да спре Crazy Rolling Eyes Между другото,сега е спортен коментатор Mr. Green Споделете и вие нещо смешно и забавно от преживяванията си. Hug Идеята не е да навлизаме в личното пространство,или да отваряме стари рани,а да се посмеем на някои от преживелиците/запознанствата си с интересни персонажи Laughing Hug Hug

# 23
  • Мнения: X
Най-смешно ми беше, когато един ден моят приятел Гюнтер дойде мъртвопиян в квартирата ми и се стовари под бюрото. Последва сълзилив монолог, от който разбрах, че е бягал "Дваесе километра", за да пристигне в този си вид при мен. А аз изгладянла като куче, изморена и в мензис, хич не се трогнах, защото по принцип като съм гладна няма по жестока и безсърдечна твар от мен. Предложих му пица, в една от паузите на монолога му, която той отказа, поради факта,че е от нещо си много съкрушен. Май скандал с мама и тате беше отприщил тези му емоции. А аз честно казано от няколко дни се чудех как да го разкарам. Оказа,се,че май няма да е много лесно предвид обстоятелствата, понеже напъден от родителите си, немил-недраг, той беше решил, че ще си заживее щастливо с мен, и дори си беше взел някаква раница с багаж  Shocked Наложи се да обяснявам, че не съм готова за такива крачки, след 2 седмици връзка, от което той беше допълнително съкрушен. Последва продължителен рев със два реда сълзи и три реда сополи. Отидох да се освежа на терасата, прибирам се в стаята и гледам, моят Ромео ми изял пицата , легнал и заспал, та хърка.
Естествено не го оставих да спи дълго  Twisted Evil Тук следват редица разговори, които ще ви спестя, но от които с две думи разбрах колко мръсна сган сме жените, как щял да си отмъсти на целия женски род за мен, че имам наглостта да не го обичам итн. Вика, удря по масата, продължи да се налива с някакъв ужасен Йегермайстер, който намразих за цял живот. После тона се смекчи и започна да се говори за самоубийство. Първо уж щеше да скача през прозореца, но се отаза- достраша го. После почна да търси колан да се души явно, но не намери подходящ за целта, и най-накрая се хвана за един чадър, който не му позволих да ползва с предтескт,че ми е подарък. Всъщност не знам какво смяташе да прави с него. Та после май пак заспа. На сутринта пак успя да ме вбеси с мрънкане и както си мажех една филия с течен шоколад нещо поразмахах ножа, жестикулирайки и явно толкова го бях уплашила, че стреснато извика на съседката ми-приятелка: Моля те, спаси ме, buttinsky иска да ме убие!" Та до там бяхме де.
Опитахме се нещо да минем само на вълна приятели,ама не стана, защото и само като приятел пак си беше такъв гюнтерски- излезнхаме веднъж на по питие и докато бях до тоалетната ми изкърка водката, а преди това успя да ме изврънка за 10 марки назаем. Спомням си как дойде един ден преди да се прибера да ми върне въпросните марки и да ми подари 3 цигари Марлборо за изпът  Laughing

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 15:03 от Анонимен

# 24
  • Мнения: 130
Пу аз първа да разкажа за един дето не ми с тана гадже  Laughing Та преди да срещна мъж ми известно време ходех по разни срещи и понеже бях сама след развода около 2 години всички приятелки все ме запознаваха с разни мъже. Та отивам аз веднъж на среща с един приятел на третата братовчедка на приятелката на колежката ми, които бил супер готин пич. Та срещата в Кралската закуска на Плиска, аз живея на пет минути. Пристигам, колежката естествено се изнизва след 5 мин. и оставам сама със супер готиния тип, които беше плешив, по-слаб и по-нисък от мене. НО известно време от приличие си говорим съвсем общи приказки, дори не засягаме лични въпроси. След 15-тина минути пича ме пита - ти мене харесваш ли ме??? аааааааа??? аз естествено - ами хъката мъката харесвам те, интересен събеседник си... пича се оживи, засия и отсече - тогава отиваме в нас да правим секс! И това с тон недопускащ колебание. Аз оцъклих едни очи  Shocked и викам - абе, приятел, да се опознаем първо, това онова, и изобща аз трябва да си ходя много спешно. В този момент въпросния пич, на видима възраст 35-37 години взе да плаче! ама рони истински сълзи в това оживена кафе и хлипа - ето, жените сте все такива кучки, да те размотават, да се опознавате, и после к`во??? няма сеееекс, нямаааа... и хлипа...
Изнесох се с 200 от там, на колежката дълго не и говорех  Joy Joy

# 25
  • Мнения: 1 217
Горкият Гюнтер! Mr. Green Горкото плехондрю! Mr. Green Mr. Green Бива ли така бе момичета,усетите някой по-емоционално нестабилен и айде-през вратата Mr. Green Някои от тях и от родителите си "напъдени",абе направо се потресох! Mr. Green То пък бива,бива,ама за такова пък коравосърдечие нe бЕх чувАла Laughing  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 2 891
"Лумпенина му с лумпенин,видЕл,че сме заспали,слезнАл в мазето и отворИл всичките буркани с курнишони,разбираш ли...не му стигнАло, разбираш ли и отворИл и 3 компота,разбираш ли,льонгур мръсен,нйеден...опоскАл зимнината,разбираш ли,кретена му с кретен..."

Tи да не си говорила със съседите ми, след като обраха мазетата  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 217
Не вярвам Джей Джей,аз тогава бях малка,а те ни бяха съседи и всяка вечер това се чуваше Laughing Нали знаете някои хора как удебелено произнасят буквата "Л".Та бащата на въпросния виновАт го посрещаше понякога така,когато е ядосан:"вЛез! събуй се!.....А сега изЛез!" Laughing и той идваше у нас Laughing Баща му обаче гък не смееше да каже на майка му Laughing Като се скарат се криеше зад вратата на кухнята,понеже тя го целеше с чинии Laughing Mr. Green Mr. Green и само подвикваше с едно тъничко гласче:"мЕрш,мЕрш,мЕрш!",като всъщност Е-то беше модифицирано произношение на А,ама то на страха очите са големи,та от притеснение така звучеше Laughing

# 28
  • Мнения: 5 370
Мъжът ми към мене, когато му досадя с приказване -а аз го правя мноооого, не спирам- "Ти само когато спиш ли мълчиш"? Затова сме се разбрали вечер след работа да му оставям по половин час тайм аут и след това имам карт-бланш да говоря. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 217
Сега остава само да кажеш,че това се случва по времето на сериала с участието на Хорейшо и ще помисля,че говорим за един и същ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт