Покана!

  • 3 696
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
Много се радвам, мили мами, че сте толкова енергични и мислите толкова разумно!
Да, предаването на Майките ще има своята структура. То ще засяга:
- личната история на родителите;
- преживяванията на детето през погледа на родителите, а защо не и на самоте деца;
- психология на заболяването и проблема;
- много разкази! (това е най-важното за слушателя-той обича да преживява)
- медицинска информация (но не много)
- как се живее с това увреждане;
- много личен опит
Simple Smile
Разбира се, мили мами, аз ще се радвам да се видим и да го обсъдим! Simple Smile Но давайте да е по-бързо, защото ще заминавам за Латвия тия дни Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 162
Значи вече ще си имаме и медийни звезди!  smile3501Страхотна идея! Да съобщите кога да ви слушаме!

Имам въпроси: това еднократно предаване ли ще е или поредица?

Ще споделите ли концепцията, която ще се изработи на тази работна среща? Темите от радито ли ще ги задават или ще се поставят тук във форума?


# 17
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
аз мога само през почивните дни.

# 18
Предаването е един път седмично.

# 19
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Хайде, каня ви в нашия кабинет - в петък, моля кажете кога,
Кабинетът е в Дружба - на тази карта е обозначен като офис Laughing - защото е в стаята срещу офиса ни, има и интернет и играчки
ето линка:http://www.speednetbg.net/images/shema%20ofice.jpg
ето карта на дружба http://www.speednetbg.net/images/mapDrujba.jpg
ето телефон, ако някой се загуби :love:0899988621

Ако приемате,кажте час

# 20
Добро утро на всички!
Да, петък е много добра идея. Разбира се, Дружба, не е толкова добра идея, но ще я преживея Wink Аз мисля, че е разумно към 13,00 часа да се видим?

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз мога да се донеса когато кажете.

# 22
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
на мен ми е все едно колко, аз съм тук Laughing

# 23
Мами,
моля ви, нека една от вас ми се обади в петък, за да се уточним. Организирам работна среща в понеделник, 18 юли 2005 година в 10.00 часа в Центъра за независим живот. Ще помоля една от вас да ми се обади, за да обсъдим някои подробности! Предварително благодаря!

Сашо

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аз ще дойда утре в 13ч.....
кой друг?Simple Smile

# 25
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ако завали-пропускам:))

# 26
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Нина не мога да се свържа с теб. Не знам как да ви намеря, телефонът ме не работи.

# 27
  • Мнения: 3 271
Пишете как мина срещата и изобщо ни дръжте в течение. Мног остискам палци на чудесното начинание и ако имате нужда от помощ и инфо на тема алергии - обаждайте се  Wink

# 28
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Аз писах и в седмичната тема, но ето и тук. Отложихме слещата. Като има новини ще пишем подробно:)

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Само за десетина дни ме нямаше и какви хубави новини във форума  Grinning
  Александър, още веднъж - Поздравления, че имате смелостта и желанието да се занимавате с подобно предаване!

  Майчета, съжалявам, че съм в Пловдив и няма как да помогна за предаването, а толкова ми се иска... Въпреки че работя в телевизия, радиото винаги е било особено вълнуващо за мен.
  Все пак, акщо има нещо, с което мога да съм ви полезна от разстояние - само кажете  Hug Пък и покрай операцията на малката ще бъдем доста време в София, така че поне ще се видим.

Общи условия

Активация на акаунт