Пак сме на градина Мартенска дружина!

  • 26 993
  • 228
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9
Джони,
ами нисме на Лего и това е...
Влак с дистанционно , стрелки и релси.
За ДГ трябва да измисля нещо. Вероятно ще е раничка, че неговата е доста остаряла.
Друго, което се сещам за възможност е телескоп. Звездите са ни друга слабост.

# 76
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ура! Карантината ни падна! От днес Саши може да излиза. Педи го прегледа и обяви край на шарката. Днес пъпчиците са завехнали, някои дори са напълно изчезнали. Педи каза, че до неделя около 50% ще се скрият. Останалите по-бавно ще изчезнат, защото са по-големички. Важното е обаче, че мъката свърши. А и най-вероятно той няма да има проблеми с белези, защото нищо не чоплеше. Grinning
Клер, много се радват, че се появи.  Hug Липсваше, да знаеш. Heart Eyes
Ние пък елха още не сме сложили, защото ще е истинска и все още е много рано. Но пък в края на следващата седмица ще украсявам с останалите дреболии.
Подаръците още не съм ги почнала, макар че написахме вече писмата. За Теди е ясно вече какво иска. На Саши съм купила едни дървени кубчета - кухи, които влизат едно в друго. Много са красиви и направо съм влюбена в тях. Дано и той ги хареса. Сигурно ще има и някаква кола, но каква точно, незнам. Конструктори има вкъщи и дори използва доста успешно този с най-едрите елементи. Така че това няма да е със сигурност. Ще видим де. Thinking

# 77
  • София
  • Мнения: 2 856
Аз украсявам чак накрая - 2-3 дни преди Коледа. За да е истински празнично, да не сме свикнали вече с украсата. Освен това и ние слагаме истинска елха и няма как да я правим предварително.

За подаръците - на Ивета купих кукла Муза (Уинкс), на бебето - едно дрънчащо колело, набучено на пръчка, дето се бута. Лилка не хода още много стабилно и не знам как ще се справя с колелото, но до Коледа има време все пак. Иначе другите подаръци на Ивета ще са: една много красива книжка с приказки  и пъзели, огромно плюшено пони, комплект от пералня , ютия и дъска за гладене. Надявам се да й харесат!

Вие писахте ли писма? Ние написахме, даже Ивето собственоръчно си написа името отдолу (ужасно разкривено, разбира се! Simple Smile) и го пратихме в пощата. Чудя се, колко ли писма, адресирани до Дядо Коледа изхвърлят ежегодно на боклука пощаджиите? Joy

# 78
  • Мнения: 9
Мин. година и ние ходихме да го пускаме в пощата.

А тази година сме написали няколко вече...
едно в Д-ч, за ДК от Добрич
едно в Пло още с татко си за ДК от Пловдив.

за градината не зная

сестра ми го пита какво да му донесе ДК от София.

Всички написано собственоръчно (по точно преписани) модел от каталога на Лего и подписано
Борис. Името си той отдавна пише добре

Сега рисуваме Коледа за конкурс за рисунка в Каменица smile3523

# 79
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Здравейте
Първо една малка полерпка


Днес е Св.Сава и на този ден празнуват имен ден всички, чиито имена завършват на слав/а. В това число и моя милост. Grinning

А писмо до Дядо Коледа ние по традиция пишем винаги на 1 декември. То аз пиша де. Но на листа задължително рисуваме детска ръчичка. Не пускам писмата, а ги запазвам и мисля да им ги събера и подаря след време - да видят как е нараствала от година на година ръчичката им. Grinning Мисля, че ще бъде хубав спомен за тях.
Днес съм се наточила да ходя до един магазин в центъра да видя какви играчки има и евентуално да купя нещо, което ми хареса.  Thinking Иначе с подаръците сме си направо до под кривата круша. Аз все се успокоявам, че има време, ама то май време не остана.
В неделя ще водим Теди на коледен концерт на Бон-Бон в зала "България". Тя много ги харесва, а и ще е хубаво. После ще разказвам. Самият концерт ще бъде заснет и мисля, че ще го пуснат по Коледа. Като разбера по кой канал и кога, ще напиша.

# 80
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
НИКУЛДЕН Е! ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕНИЦИТЕ И НА ТЕЗИ, КОИТО ИМАТ ТАКИВА У ДОМА!   bouquet  bouquet  bouquet

# 81
  • Мнения: 322
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ДНЕС!ДА ИМ ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО! smile3525 smile3525 smile3525

# 82
  • Мнения: 9
Честит празник и от нас на именниците!

А каква рибка приготвихте?
Аз се справих успешно с един 3 килограмов шаран.
Напълних го, а главата и опашната част запазих за супичка, вероятно.

# 83
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Еха, Мариета... 3-килограмов шаран.  Crazy Сериозна борба е паднало, докато го напълниш.  Grinning И ние пълнихме шаран. Тоест майка ми го направи. Но беше само 1,5 кг. А плънката - от ориз и орехи, и отгоре украсен с кръгчета лимон и домат. Ммм, стана божествено. Но пък аз бях се погрижила за предястията, което ще рече че накупих сума ти морски дарове, включително и някакви гигантски миди, които виждам за първи път. Взех по една за проба, определено са много добри. Peace

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Здравейте Мартенски мами  Wink
За съжаление и двемата ми сина са със скарлатина  Cry сега ще сме в карантина почти до Коледа. Хартисахме от всички тържества, ама дано няма поне последствия от таз кофти шарка Praynig

# 85
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ооо, Джони, толкова съжалявам.  Sad Дано поне я изкарат леко и бързо.  Praynig По една голяяяяма прегръдка и за двамата от нас.  Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 2 910
Еее Джони, много гадно Rolling Eyes , как пък и двамата ooooh! Ако имаш възможност пиши как сте Wink Стискам палци всичко да мине по възможно най- лекият начин Praynig

# 87
  • Мнения: 301
Ей Джонии  Hug Hug Hug
И от мен прегръдки за малчовците и доколкото е възможно по леко да минава всичко Hug Hug Hug

# 88
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Джони, как сте?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Здравейте,
Алекс е добре, няма никакви оплаквания освен температурата, която вдигна първия ден. Сега лудее в къщи. Големият  е при майкини.
Но пък съвсем  се обърках - от посявката на Алекс излезе, че има бета хемолитичен стрептокок гр.А - това си е скарлатина, но на големият е бетахемолитичен стрептокок гр.В. Чета в нет-а, че това не е скарлатина , а личната лекарка ги пусна и двамата със скарлатина  Thinking Някой има ли компетентно инфо?

Общи условия

Активация на акаунт