Навивате ли се много когато искате нещо ?

  • 2 620
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Поискам ли нещо, вече го имам!
Това много ми хареса ... Peace

# 16
  • Мнения: 17 407
Много скорпионска стана темата, усещам Laughing
Асцендентът не играе много тука, си мисля, щото пък моят не е като на Лиска.

# 17
  • Мнения: 1 731
Много внимавам какво си пожелавам ,защото ми се е случвало няколко пъти като не си формулирам точно мечтата и после следва разочарованието.Затова вече внимавам.
Обикновено Господ ме чува  Praynig .Но и ми дава време да помисля дали наистина го искам.
Heart Eyes

А иначе залитам по приятни хора за които си мечтая да бъдат до мен винаги,по случки ,събирания с приятели ,пътувания ,въобще емоция да има и спомени после. Heart Eyes

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 21:36 от tonnny_bg

# 18
  • Мнения: 2 550
аз обикновено много залитам към техника и като си навия нещо, докато не го получа направо губя съня си  Laughing
разбира се, като го купя и след 1 ден губя интерес  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 300
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!
И аз така. Опитвам се да култивирам търпение, да осмислям трезво нещата, защото понякога ми се замъглява реалната преценка ( или пък може би интуицията ме води?). Ако иде реч за чифт обувки как да е, но понякога съм така и за мащабни и важни неща.
С годините обаче все по малко се радвам на постигнатото, не знам на какво се дължи Confused

# 20
  • Мнения: 5 940
Навивам се даже за неща, които не съм сигурна, че искам.

# 21
  • Мнения: 733
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!
И аз съм Скорпион !  Grinning
Написаното по - долу е 100 % вярно и за мен !
И не става въпрос само за покупки  Wink

Още като прочетох заглавието на темата си казах - "я, това е писано като за мене". А то какво се оказа... скорпионите във форума се надушихме  Joy И то точно в навечерието на изгряването на знака ни  Wink

Дали се навивам?!! Винаги и за всичко! Такава навита пружина ставам, че ако събитията се развият неблагоприятно после го изживявам като лична драма... все едно е дошъл свършека на света... От друга страна ако получа исканото прекалено бързо твърде скоро губя интерес към него... Чудя се дали това е част от скорпионската или от типично женската ми същност  Joy

# 22
  • Мнения: 4 668
И двете ... То затова си е страшничко жена Скорпион  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 2 032
Това не е ли поведението на 3-годишните? Да решат, че нещо искат и да се тръшнат, ако не го получат.
Общо взето, до сълзи се стига така. И до малки урочета за живота, където поуката зависи от резултата от тръшкането.

# 24
  • Мнения: 604
Да навивам се и го искам сега и веднага·
Докато не го получа не се отказвам Grinning·

# 25
  • Мнения: 3 416
Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!
Не мога да го кажа по-точно! Ако не го получа веднага не се радвам.

# 26
  • Мнения: 1 897
Навивам се даже за неща, които не съм сигурна, че искам.
И при мен е така. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не. Не се навивам. Нещата, които купувам с най- голям мерак са техника и много внимателно сравнявам и обмислям.
И внимавам какво си пожелавам, защото знам че се случва.

# 28
  • Мнения: 1 629
Не се навивам, само се блещя пред витрината. Някой ми казва: Ще ти мине. Минава ми.

# 29
  • Мнения: 3 405
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж ... веднага  Simple Smile

Тези примери не са ми фаворити.
Иначе спокойно си следвам целите и си постигам желаното.

Дори и децата знаят, че да искаш нещо сега и веднага е признак на недорасналост  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт