Инкогнито във форума-Кога?Как?Защо?

  • 3 987
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз погрешка- веднъж, преди години. Но си казах веднага.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съм. Надявам се да не ми се налага. А модераторите не усещат ли веднага кой кой е?

# 17
  • Мнения: 17 407
Не съм. Преди време анонимен  потребител се обърна към мен в една тема. Още ме гризе кой ли е бил.

# 18
  • Мнения: 5 370
E че що пък да не си признае? Ето, признавам си, писала съм анонимно през далечната вече 2005 година, под давление на хормоните, Станислав беше на 4-5 месеца, а аз пиша и плача, защото мъжът ми ме беше отрязал твърдо , че не иска второ дете.
Обаче веднага ме разпознаха, и то- не модератори. Естествено, темата беше в прословутияД и С. Mr. Green
И една друга тема бях пускала, за котката на свекърва ми. Да ми се чуди човек на акъла. Mr. Green
А, забравих да добавя. Нямам втори акаунт, въпреки че на практика имам 2 компютъра.НЕ ми е нужен, в 90 % си казвам мнението каквото е.

# 19
  • Мнения: 3 423
И да го направя, ще ме разпознаят,
така че няма да го правя скоро пак.

# 20
  • Мнения: 25 643
Нямам втора регистрация, но съм писала като гост. Обикновено само чета от чужди компютри, в чиято сигурност не съм убедена, но се е случвало да ме напъне някоя реплика по гореща тема и затова...  Blush
Анонимни теми не съм пускала, обаче!  Naughty

# 21
Не! След малко и другият ми ник ще потвърди същото  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 118
Всеки ден.Иначе как ще пускам теми в ДиС, КМ и Готварския?

# 23
  • Мнения: 604
Все още не съм го правила-нямам какво да крия·

# 24
  • Мнения: 2 032
Това е въпросът ми.Влизате ли ононимни с друг ник във форума за да изкажете мнение или да кажете на някой нещо ,да зададете въпрос и защо?

Кой влиза ононимен?
Не, не ме притеснява да си кажа мнението.
Понякога даже и когато не съм права, пак. (изплезен емотикон)

# 25
  • Мнения: 2 386
Не съм. Да не съм луда - модераторите (или администраторите?) без особен зор виждат кой пуска анонимките.

# 26
  • Мнения: 13 512
Нищо анонимно няма в този форум, защо да го правя! Дано не ми се налага и да опитвам.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 430
Преди време пусках подобна тема
"За потребителите с няколко регистрации"
Изказах  мнение за един Медицински център,и след около 2 месеца се включи човек от въпросният център.Беше груб,циничен и т.н.Спомням си,че тогава Vi Vi доста три след него.После  въпросният/въпросната потребителка се включи като доволен пациент,пациентка и т.н.
   Аз съм била от другата страна на барикадата Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 08:30 от Madam Stasita

# 28
  • Мнения: 1 877
Все още не ми се е случвало

# 29
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Не ми се е случвало за момента. Но се е случвало да чета от акунта на мъжът ми или той от моя, но стигне ли се до писане винаги с моя ник!

Общи условия

Активация на акаунт