Колко време след като родихте ви се прибра коремчето?

  • 3 704
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
Около месец и половина - два след раждането започнах да не приличам на бременна, преди това не си личеше, че съм родила. След около пет-шест месеца коремът ми стана както беше преди да забременея, а съм слаба по принцип. За толкова свалих и излишните килограми.

# 16
  • Мнения: 11 004
Прибра се напълно след около 40 дена, без упражнения и колани за пристягане. 6 месеца по-късно си върнах старите килограми и продължих да свалям още.

# 17
  • Мнения: 1 336
Уф, моят още не се е прибрал а са минали 40 дни. Стои много грозно, защото не съм пълна, а само коремът ми стърчи все едно съм бременна в пети месец ....

# 18
  • Мнения: 4 292
Почти се е прибрал.

# 19
  • Мнения: 6 713
Моят се прибра, ама все още стои едно маааалко коремче, дето плаче за коремни преси...  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 200
Моят не се е прибрал напълно след толкова много време защото се оказа че се е получило преразтягане на предната коремна стена- поне така каза доки  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 554
на 10 ден,но до перфектна форма не съм стигнала още,малко ме мързи Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 973
моето в родилното Grinning

# 23
  • Мнения: 514
Много е индивидуално!Моето накъде около 14 дни!

# 24
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Наистина е строго индивидуално.Преди да забременея бях 60кг,влязох да разждам 73кг и излязох 65кг както съм и сега.Корема ми се прибра за около 1 месец,но и сега си имам едно "саламче"  Grinning При мен влияние оказва предимно спорта,а не толкова диетите,но къде ти време за това сега.

# 25
  • Мнения: 518
Прибра се още през първите 2-3 седмици. Да знаеш, че кърменето много помага за прибиране на корема, но пък гърдите увисват. Аз кърмих по-малко от 2 месеца, но гърдите ми са безвъзвратно загубени. Нямат нищо общо с това, което бяха! И килограмите си върнах вече, а в 9-ти месец бях с 23 кг отгоре. Е, останаха още 3 кг, но ще ги сваля и тях. Килограмите лесно се свалят, по-трудно се оправя фигурата. Желая ти  много красиво и послушно бебоче!  bouquet

# 26
  • Sf
  • Мнения: 978
След около месец се прибра самият корем. Два месеца след раждането бях вече доста по-слаба от преди да забременея.

# 27
  • Мнения: 249
След първото раждане влязох бързо във форма ама сега няма такова нещо. Коремчето се по прибра, ама много ми се разшири ханша, така, че всичко е до структура.

# 28
  • Мнения: 544
Всичко зависи от телосложението. Аз родих голямо бебе-4200, а вече ми се е прибрал корема. Друг е въпроса че имам да свалям още 10 кг, които са ми на дупето  Wink.

# 29
  • Мнения: 822
След около месец се прибра самият корем. Два месеца след раждането бях вече доста по-слаба от преди да забременея.
И при мен се получи така.

Общи условия

Активация на акаунт