® E-bay - тема 16

  • 36 827
  • 1 052
  •   1
Отговори
# 1 020
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Момичета, абсолютно не съм наясно с пазаруването от този сайт и ще помоля някой да ме осветли малко Praynig. Търся кожено рокерско яке за момче на 12год. и изобщо не знам как да го потърся, пък камо ли да го купя. Дали някой няма да ми помогне  Rolling Eyes.
 Praynig Praynig Praynig

# 1 021
  • Мнения: 98
Здравейте,
искам да поръчам нещо доста обемно, но ме притеснява доставката - ако е много тежко, сигурно ще трябва да го взема от митницата, а там се пла
ща такса. Някой знае ли подробности - над колко кг се получава през митницата или не зависи от кг, ами от нещо друго?

Благодаря   bouquet

Момичета, абсолютно не съм наясно с пазаруването от този сайт и ще помоля някой да ме осветли малко Praynig. Търся кожено рокерско яке за момче на 12год. и изобщо не знам как да го потърся, пък камо ли да го купя. Дали някой няма да ми помогне  Rolling Eyes.
 Praynig Praynig Praynig

Погледни тук - http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=m38.l1313&_nkw=l … ee-All-Categories
ако си харесаш нещо ще трябва някой да ти обясни подробно - да се регистрираш, да залагаш или не...

# 1 022
  • Мнения: 74
Момичета имам въпрос към тези,които продават - реших да пусна и аз нещо,но имам проблем при описанието на шипинга - на мястото където трябва да попълня Postal service /т.е. те се избират от изброените там/   ми дава грешка - която и да е от всичките опции пробвах и ми изписва "Please specify at least one domestic postal service." и сега не мога да си пусна обявата заради това - имал ли е някой подобен проблем и какво трябва да напиша там?

# 1 023
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Момичета - нали срокът за пускане на диспут беше 40 дни?
45 дори  Wink
в ПП е до 60 дни Peace

# 1 024
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
бъгна и се нещо връзката

# 1 025
  • Мнения: 4 176
Рестартирах, два пъти даже, не стана. Други идеи?
аз също от снощи се опитвам да платя и на мен ми отказва картата ,но само на този продавач,на въпросната дама от снощи със завишения шипинг пък платих,а сумата е долу горе една и съща
момичета когато вляза в My ebay,артикулите които съм спечелила и платила и които са на изчакване за фийтбек,ами един от тях ми липсва ,преди седмица купих и платих едни боксови ръкавици и сега забелязвам ,че ги няма,как ли не опитвах не се показват newsm78
в пощата си намерих фактурата за плащане на ръкавиците и когато се опитах да отворя ето какво ми излиза
This listing (160268926856) has been removed or is no longer available. Please make sure you entered the right item number.
If the listing was removed by eBay, consider it canceled. Note: Listings that have ended more than 90 days ago will no longer appear on eBay.
 newsm78 какво значи това ,продавачът е изчезнал с парите ми Shockedи ако така какво да правя #Cussing out
продавачът вече не е регистриран,колко странно Power seller  с 10224 фийтбека newsm78
сега ако някой ме насочи къде да пускам диспут в ибей или ПП Tired
Изчакай 10 дена и през пейпал пусни диспут. Ако до 10 дена продавача не отговори на диспута- пускай клейм. След около месец, ще ти върнат парите.
Така правя аз.

Я да питам нещо друго аз. В Ибей има бутона "Item not received" Кога се ползва? Това нещо различно от диспута ли е?

# 1 026
  • Мнения: 88
Mamica , "Item not received" по спомен -това е нещо като цена под , която продавача не продава стоката  newsm78 .
Преди време наддавах за едни ботушки Blush, и въпреки , че бях с най- голям бид не ги спечелих  #Cussing out #2gunfire . Мисля, че е оцветено в този цвят .
Ако греша , нека някой ме поправи да не те подлъжа Peace.

# 1 027
  • Мнения: 4 176
Получих тия- мдоволен съм.
Поръчах още 3 бр за подаръци за Коледа. Хубавото е, че са на 220V .
http://cgi.ebay.co.uk/10M-Led-String-Multicolor-Fairy-Lights-Wed … Zp1742.m153.l1262

Споделяйте интересни търговци бе хора.

# 1 028
  • Мнения: 4 176
Mamica , "Item not received" по спомен -това е нещо като цена под , която продавача не продава стоката  newsm78 .
Преди време наддавах за едни ботушки Blush, и въпреки , че бях с най- голям бид не ги спечелих  #Cussing out #2gunfire . Мисля, че е оцветено в този цвят .
Ако греша , нека някой ме поправи да не те подлъжа Peace.
Оооо не е това 100%. Това е опция като кликнеш на стоката която си купил на фийдбека.  newsm78 Чудя се дали не е нещо д аподсетиш продавача, че все още ти няма стоката или да информираш ибей или нещо свързано с фийдбека newsm78

# 1 029
  • Мнения: 5 790
"Item not received" означава, че артикулът не е получен от купувача. Това е една от опциите за пускане на диспут. Другата опция при пускане на диспут е "артикулът не отговаря на описанието".

# 1 030
  • София
  • Мнения: 4 086
Аз мисля,че като кликнеш на него , директно те препраща в резолушън сентър-а. Един вид-отваряш диспут.

# 1 031
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Mamica , "Item not received" по спомен -това е нещо като цена под , която продавача не продава стоката  newsm78 .
Преди време наддавах за едни ботушки Blush, и въпреки , че бях с най- голям бид не ги спечелих  #Cussing out #2gunfire . Мисля, че е оцветено в този цвят .
Ако греша , нека някой ме поправи да не те подлъжа Peace.
Оооо не е това 100%. Това е опция като кликнеш на стоката която си купил на фийдбека.  newsm78 Чудя се дали не е нещо д аподсетиш продавача, че все още ти няма стоката или да информираш ибей или нещо свързано с фийдбека newsm78
От там се отваря диспута в ибей. Peace
А когато продавачът не е вече регистриран,директно се ескалира диспута.Но трябва да са минали 10 дни от датата на плащане.А някой беше споменал ,че през Пейпъл се отваря след 3-тия ден още.

# 1 032
  • Мнения: 4 226

Изчакай 10 дена и през пейпал пусни диспут. Ако до 10 дена продавача не отговори на диспута- пускай клейм. След около месец, ще ти върнат парите.
Така правя аз.

Я да питам нещо друго аз. В Ибей има бутона "Item not received" Кога се ползва? Това нещо различно от диспута ли е?

Изобщо не чакай. Ако продавачът ти е изчезнал имаш право да повдигнеш диспут и да го ескалираш веднага.

# 1 033
# 1 034
  • Мнения: 1 685
 Peace И иии само неволи и неприятности с тоя ибей напоследък. Rolling Eyes

Аз пък искам да се похваля-днес взе че дойде нашата прослувута Пума-раница Laughing-хлапето я прежали след културна кореспонденция bowuu продавача ми върна парите и му писах положителна оценка и след месец тя взе та дойде ooooh!Хич не ме е излъгал човека.пуснал я е точно на 17.10-аз я платих на 16-а печата на БГ пощи е от 15.11- Shockedтолова време от Англия ooooh!-досега не се беше случвало-през това време получих сума ти пакети за по 2-3 дни,а си е с-Роял мел Simple Smile-като другите. Tired

Дуранго  Laughing-ако бяха XXL- бих те освободила от фланелите Wink-или поне S-M-за хлапето-ама ти с тоя  L-направо си по средата-и що пък като тиражия newsm78 Joy

Общи условия

Активация на акаунт