® E-bay - тема 16

  • 36 782
  • 1 052
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 883
Момичета имате ли наблюдения къде са по евтини детските обувки , в щатите или в английския?

# 16
  • Мнения: 1 655
И аз съм тук Naughty
Още чакам едни флашки, ама още ги няма Whistling
Някой да е поръчвал йо-йо, да препоръча някое читаво Praynig

# 17
  • Мнения: 3 219


Става и с най-обикновен принтер, хартията е по-особена, от нея се правят лепенките за дрехи. Peace
Откъде се сдобиваш с тази хартия, после с ютия ли  фиксираш етикетчето ?

# 18
  • Мнения: 2 085
klaris , я дай този, дето печата етикетчетата.
снимката трябваше да е линк ooooh! ,  ето: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STR … item=140271155684

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Последно май от "Метро" купих, но мисля, че трябва да я има във всеки магазин за офис материали. Peace

# 20
  • Мнения: 3 219
Ще проверя в Офис уан да видя какво имат
Благодаря, чудесна идея ми даде. Иначе драскам  по етикетчетата с перманентен тънкописец.

# 21
  • Мнения: 4 156
Ще проверя в Офис уан да видя какво имат
Благодаря, чудесна идея ми даде. Иначе драскам  по етикетчетата с перманентен тънкописец.

И аз така - откакто излезе от училището с момичешко яке с разни бродерии и гледаше учудено, когато казах че не е неговото. Пък аз го бях пратила с класическо момчешко дънково яке.  Joy

Какво пише на етикета на тази хартия - трансферна ли?

Днес се ядосах с една англичанка. Не може да промени инвойса и ми каза, че ще пусне отново лодката за продажба. Как мога да добавя пари за шипинг при плащането на инвойс? Преди ми го даваше като опция - да слагам +- спрямо фактурата. А сега не.
Иначе спечелих лодка с радио управление на Tyco за подаръкз а големия ми син.

Как ми се спи - дано не съм написала някоя глупост.

Чоколина и според мен нямаш нужда от такъв уред. Може би си преживяла нещо лошо с дъщеричката ти, но ако бременността си протича нормално бебето ще е добре и няма нужда да се притесняваш да го слушаш.
С 2-то ни дете бях поръчала уред за успокояване за 100 или 150 лева от САЩ. Не помня. Голяма глупост. Бебето не се впечатляваше много. На мен ми харесваха мелодиите и го ползвах като нощна лампа докато се кърмим. Май се оказа, че е играчка за мен, а не за бебето.

Това ме подсеща да ви покажа какво спечелих за бебето наскоро. май пак е играчка за мен, но отдавна я искам.

# 22
  • Мнения: 1 685
 TiredТова за бързата доставка искам да го "копна"във форума на Продавалника,че има едни "зорлен неверници"които ме обвиниха в преувеличаване и фантазия за 2-3 дневните доставки от Англия Crossing Arms Whistling

и  записче  Hug

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
 Blush

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
цоп и аз тука Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 299
Купих 2 стоки на един продавач на buy it now, обаче няма обявена цена за доставка, писах му няколко мейла и за комбиниран шипинг, обаче никой не ми отговаря. МИнаха 3 дена вече...Какво да правя.? newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 4 042
Добро утро!  kaffeetrmker_2  food002

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Айде да не пиша запис, ами да се изпитосам с една покупка на любимия си парфюм. Бях се зарекла до средата на ноември да не купувам нищо, ама... Embarassed

# 28
  • Мнения: 280
момичета,а може ли някоя от вас да ми поръча нещо от ибей  newsm78 срещу определено заплащане newsm78

# 29
  • Мнения: 1 650
момичета,а може ли някоя от вас да ми поръча нещо от ибей  newsm78 срещу определено заплащане newsm78
Взимам 30% комисионна за доставки под $100
за доставка на адрес $20 допълнително в рамките на София
Гарантирам бързина и дискретност, малко ровене из багажа, както и че ако ми хареса нещо, няма да го дам
май съм болен, имам температура, хрема   ....
това е или сифилис или грип
ама откъде пък грип да съм пипнал  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт