Фотошоп - 4 /от новото броене/

  • 25 613
  • 494
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
да се цопна и аз в новата тема но без рамка  Embarassed музата ме изостави  Tired и нищо не ми остава освен да се наслаждавам на вашите творения
Честит рожден ден, Ma cherie!
Румка, рамката е страхотна Hug

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Честит празник на всички рожденички!Бъдете много, много обичани!   bouquet

Запис в новата тема и от мен

# 17
  • Мнения: 804
Здравейте,момичета.
Благодаря на всички за пожеланията.  Hug Heart Eyes
Ма Шери, ЧРД   bouquet   bouquet   bouquet  Много здраве,късмет и вдъхновение ти желая.

Засега нямам нищо за запис,ама днес ще се заема,та до утре се надявам да ви покажа нещо ново.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
БЛагодаря момичета за зарчетата Wink вече си избрах. Сега съм на хазартна вълна Mr. Green
Много ми се щеше вече да съм на Коледна обаче нещо вдъхновението не ме спохожда Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 1 182
Записвам се и аз в темата с пожелание всички рожденнички да са живи и здрави и много обичани!!!  bouquet
Румка-рамката ти е превъзходна Heart Eyes Не мога да и се нагледам! Ели-много свежа и хубава рамка, както винаги Hug Аз съм на есенна вълна


# 20
  • Мнения: 1 516
Mлечко, много е красива,  празнична, и весела - с много насторение ! Ако ми позволиш само - лентите в ръчичката на детенцето не биха могли да стоят така - ако някой ги държи така ще паднат, освен ако фотографът не е много ловък и улови момента преди падането  Wink Peace Hug
Лати, още една прекрасна рамка.

Аз днес и правя аватар за Facebook

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 16:08 от Radostche

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Mлечко, много е красива,  празнична, и весела - с много насторение ! Ако ми позволиш само - лентите в ръчичката на детенцето не биха могли да стоят така - ако някой ги държи така ще паднат, освен ако фотографът не е много ловък и улови момента преди падането  Wink Peace Hug
Повярвай ми, фотографът е наистина "много ловък"  hahaha Тук обаче трябваше да скрия една бутилка с минерална вода, за да не правя безплатна реклама на марката. Да предположим, че лентите са увити около нещо  Wink

П.С.Готино е станало, но дай шарп на лицето и още повече на очите, както и на перличките. Косата е супер!

# 22
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Страшни сте, момичета!
EliG, вчера разглеждах рамките ти в Мултито, много си добра! И последната ти рамка ми харесва! Мишето е голяма красавица!
Румка, и твоята страница с рамки разглеждах! Знаеш, че съм ти фен и рамките ти са страхотни!
mle4ko, ето те и теб, най-сетне! Сташен подарък, Дамаянти ще го хареса!
Lati  :  Peace

И нещо ново от мен. Двете диванета на една рамка



А тук само Ивайло



# 23
  • Мнения: 199
http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=92383момичета моля ви помагаите как да направя такъв текст Embarassed

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да се запиша и аз в новата тема с две днешни творения.



# 25
  • Мнения: 1 516
Хера, браво - напредъкът ти е очевиден! Не губи инерция, а продължавай в същия дух   Simple Smile

# 26
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хера, и аз съм впечатлена! Браво, напредваш, пък и виждам, че имаш въображение! Но лично аз бих сложила пясъчния часовник леко вдясно, така че да се вижда по-добре тестето карти! Peace
Есенната ми допада! Peace

nikol83, аз не разбрах точно за кой надпис пишеш! За част от надписите, които са на страницата в Материнство са използвани стилове...

# 27
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте и честит рожден ден на всички рожденички! Много здраве и късмет ви желая!
Записвам се в темичката с първата ми есенна рамка

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Днес съм на нежна вълна:



Благодаря ви момичета за хубавите думи , направо ми трепва сърчицето като чета постовете еи. Благодаря ви Hug  bouquet  bouquet
Кали, интересна рамка се е получила Peace
Хера, рамката ти е станала много сполучлива Peace
Мира, забавни , детски рамки, браво Hug
Radostche , Млечко е права, задай малко шарп, иначе разликата е видима и е станала много добра!
Лати, превъзходна есенна рамка, браво!
Млечко, нямам думи , уникална е- весела, шарена , с добър дизайн. Тони само едно нещо ми се набива на очи като я гледах днес- мисля, че е останала част от снимката и се вижда одеало или нещо такова между крачката на Влади. Може би нарочно си го оставила , но там ми се лепват очите веднага.
Уникална е! Hug

# 29
  • Мнения: 319
Хера само се правиш ти ,че не можеш...я гледай какви неща си показала Rolling Eyes
Аз пак се записвам ей така да ви гледам творенията и да завиждам ,че и аз не мога така Blush
Само да ви кажа,че имам вече фотошоп CS4 но единственото което успях да направя / и то благодарение на уроците в pfotoshop.bg!/ е вода hahaha много съм зле Whistling
ама и вие не помагате!

Общи условия

Активация на акаунт