Има ли мами за месец ЮЛИ 2009?

  • 14 051
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен  bouquet  bouquet

Какъв морски отбор сте се събрали  Simple Smile

Момичета на някой става ли му лошо вече, това което знам е, че някъде към 5-6 г.с. започват да се прояват симптомите. Дано се разминем Praynig Praynig
Аз единственото по странно, което усещам от вчера е, че от време на време ми се вие свят -явно кръвното ми пада или събирам малко границите

Хубав и слънчев ден на всички - последен слънчев, ако се вярва на синоптиците Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 271
  • Мнения: 11 818
didikar, пак е от значение! Но вече е минало доста време. Аз уж се стремя да ходя на профилактични прегледи, но точно този нещо го забравих, а утре, а днес.. Мислех след като спрях да кърмя да изчакам малко и тогава, но мина 1 година и така и не отидох.
Но ти щом имаш притеснения отиди, а като кажеш, че си бременна те ще преценят как да те видят. Успех! Дано всичко е ок!

djidjito, на мен още не ми става лошо, чак се притеснявам защо не ми!

# 272
  • Мнения: 1 208
То и аз така отлагах - а бебеправене,а бременност,а кърмене и после забравих  Laughing
На мен нищо ми няма-нямам проблем с гадене и повръщане или някакви неразположения.А с предната бременност си поддържах кръвно 80/50  Laughing

# 273
  • Мнения: 256
Джиджито, на мен два или три пъти ми е прилошавало,но слаба работа!По-добре и да не ми става,че е много неприятно!От днес даже и гърдите не ме болят!Странна работа!Сигурно ще е на периоди!

# 274
  • Мнения: 4 749
 Момичета, мислите ли да се мажете с нещо против стрии и кога ще почвате? Аз от предишното раждане цялата съм нацепена и не мисля, че сега има накъде повече да се разтегна, но все пак ислех да взема някакво мазило. Нещо конкретно дапрепоръчате Rolling Eyes

# 275
  • Мнения: 425
Ей момичета много сте изписали, едва смогвам да ви изчета. На мен за сега не ми се гади, от време на време ме понаболява кръста, но не е болка за умиране. А от вчера нещо ме друса нервата. Цял ден се заяждах с колегата без особена причина и днес май продължавам в същия дух  Mr. Green , ама той си го и заслужава. А миналата седмица още преди да видя двете чертички имаше пак така 2-3 дни бях много изнервена и се чудех какво ми става, като обикновено съм много спокоен човек, но явно е имало причина. Хубавото е поне, че в къщи съм много спокойна, явно само на работа ме тресат хормоните Laughing

Kasidy и аз се чудех от кога да почвам да се мажа с нещо и с какво? Мисля, че колкото по рано толкова по добре.

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 11:08 от beru6ka

# 276
  • София
  • Мнения: 121
beru6ka, аз гледам на криво целия свят, горките хора  Whistling не ми става лошо много чак да повръщам, и аз като тебе сиси се чудя не е ли време вече, не че искам ама така все едно нещо не е както трябва...шантава работа.

гърдите си ме болят и кръста и ми се позавива свят, както и главоболие имам силно от двете страни на главата.

касиди, аз имам разтеглива кожа - пълняла съм и съм отслабвала за кратко време, да чукна на дърво до сега не съм имала една стрия. прочетох някъде също, че на жените над 30 не им излизат толкова стрии. моята приятелка полдваше матера мисля но не се опази особено, може би само смекчи положението. аз ще си купя нещо но към 3 месец за превенция все пак.
 

# 277
  • Мнения: 1 208
Аз ще почна да се мажа от третия месец,че при мен много бързо ми раастеше корема преди. Laughing мазах се с Galenic и съм много доволна-нямам нито една гадинка по тялото си  Laughing Струваше 30лв.Моичкия си ме мажеше всяка вечер тъй като "аз неможех"  Laughing а и си е хубаво масажче по дупе,бедра,коремче и цици  newsm03

# 278
  • Мнения: 4 749
 То явно си е до кожа. И аз преди се мажех ама от колема до под дупето съм направо Sick Та си мисля, че по-зле няма как да стане Confused

# 279
  • Мнения: 170
Ей, мен яко ме тресат нервите. Малкат е сополива и и слагам капки , за секунда стана, взе шишето с капки и ги изля на земята.... #Cussing out,направо полудях. А относно гаденето, много ми се повдига и ми се спи, но аз много трудно повръщам, ужас. С първата бременност бях пръ4ка, няма повръщане, няма гадене...абе, идилия. Сега е то4но обратно, но здраве да е,то е сладко преживяване....хахахаха.

# 280
  • София
  • Мнения: 121
Аз ще почна да се мажа от третия месец,че при мен много бързо ми раастеше корема преди. Laughing мазах се с Galenic и съм много доволна-нямам нито една гадинка по тялото си  Laughing Струваше 30лв.Моичкия си ме мажеше всяка вечер тъй като "аз неможех"  Laughing а и си е хубаво масажче по дупе,бедра,коремче и цици  newsm03
smile3508 мъжа ти е бил много доворен да ти помага. за колко време ти стигна 1 опаковка , помниш ли?

# 281
  • Мнения: 1 208
Почнах от 3м. и мазахме до втори след раждане - купих си три опаковки и от третата имам поне половина останала.

# 282
  • Мнения: 256
И аз мисля от третия месец да започна с мазането!
С предната бременност не ги завъдих гадинките, но сега знам ли? И мойто мъжо много обичаше да ми маже коремчето!
Едното с което се мажех беше олио от витамин Е, а другото не помня!Като се сетя ще пиша!

# 283
  • Мнения: 170
еее, ама то си зависи и площа, която мажеш Laughing,аз как се бях напомпала, 25кг до осмия месец, приказка.... Crazy

# 284
  • София
  • Мнения: 67
 LaughingЗдравейте момичета! Дойде време и аз да се запиша в отбора на мамите за месец юли. Термина ми е на 09.07. Вече видяхме малката точица. Много се вълнувам - това ми е първа бременност и много желана. Желая на всички вас много късмет и спокойствие! [/b]  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт