Какво означава..?

  • 10 539
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 624
Чувала съм, че крадци така проверяват дали има някой в жилището.

И аз това мислих да напиша. На една наша позната са слагали бисквита, за да видят дали са си в къщи.

Но може да има и някакво друго обяснение.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз май гледам прекалено много криминални филмчета, но сигурна ли си, че е било захар?
Виж под другите стелки на входа, питай в другите входове.

# 17
  • Мнения: 11
Не вярвам на магии - съветвам и другите да не го правят!
Ако се впрегнеш и започнеш да мислиш...ще виждаш лоша поличба във всичко.Ще си казваш,защо стана така,а не инъче,ами ако е от "ТОВА"!?
А този или онзи ми мисли злото!?Неминуемо се вмъква едно съмнение,едни недомливки и от нищо може да стане проблем.

# 18
  • Мнения: 3 675
Според мен това може да са крадци.Като видят след това, че е пометено ще стигнат до извода, че в къщата или апартамента има хора и няма да се опитат да крадат.Хората веднага като видят нещо на необичайно място си мислят, че магия и психясват.Недейте така хора, все пак в 21 век живеем, а не в Средновековието.

# 19
  • Мнения: 7 716
Крадците го правят с бисквита - като я настъпиш се рони. От захарта няма как да разберат, че влизаш често в апарт.
Ами ако ти насипят захар около и под изтривалката, ако минаваш е нормално да я изметеш. Wink

# 20
  • Мнения: 554
Аз май гледам прекалено много криминални филмчета, но сигурна ли си, че е било захар?
Виж под другите стелки на входа, питай в другите входове.

 Сигурна съм, кристално чиста захар си беше, е не съм я опитвала Laughing Може наистина да са проверявали дали има движение в нас, защото захарта под изтривалката беше сипана на едно място като купчинка, а не разсипана ей така. Другото, което не беше под изтривалката най-вероятно е изсипано случайно.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 042
Крадците го правят с бисквита - като я настъпиш се рони. От захарта няма как да разберат, че влизаш често в апарт.
Ами ако ти насипят захар около и под изтривалката, ако минаваш е нормално да я изметеш. Wink
Зависи,  някои са по-мърлявки... Joy

# 22
  • Мнения: 540
мисля че някой най-вероятно дете се е пошегувало

# 23
  • Мнения: 646
Крадците го правят с бисквита - като я настъпиш се рони. От захарта няма как да разберат, че влизаш често в апарт.
Ами ако ти насипят захар около и под изтривалката, ако минаваш е нормално да я изметеш. Wink
Зависи,  някои са по-мърлявки... Joy

Дам..ако е на моят етаж гаранция, че никой няма да си измете, каквото и да има пред вратата.
Такиви мърлячи няма на др. място  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 145
Захар не съм намирала, ама зимен балтон посред лято сгънат и поставен пред вратата - да

# 25
  • Мнения: 1 813
Захар не съм намирала, ама зимен балтон посред лято сгънат и поставен пред вратата - да
извинявай ама  hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 729
Преди години на зълва ми под изтривалката също имаше купчинка захар.Тя ходи при врачка и се оказа -някаква магия,но аз не разбирам от тези работи и затова не помня точно за какво беше.(не ме нападайте ако обичате-само споделям какво знам)

# 27
  • Мнения: 646
Преди години на зълва ми под изтривалката също имаше купчинка захар.Тя ходи при врачка и се оказа -някаква магия,но аз не разбирам от тези работи и затова не помня точно за какво беше.(не ме нападайте ако обичате-само споделям какво знам)
Естествено , че " гладачката" ще каже ,че е магия, нали трябва да вземе пари за развалянето и. Crossing Arms

# 28
  • Варна
  • Мнения: 966
Аз също не вярвам в магии и разни подобни щуротии. Обаче вижте какво съм чувала: ако намерите нещо пред дома си и си мислите, че може да е нещо лошо, трябва да го залеете с урина от всички живущи в този дом, след което да го заровите /аз не бих отишла да копам някъде за тази цел/ или да го изхвърлите. Не знам дали помага  Mr. Green може би по-скоро ще подейства успокояващо на притеснените. Така, че ако нещо ви гризе от вътре, направете това и спете спокойно.  Peace

# 29
  • Мнения: 4 733
Обаче вижте какво съм чувала: ако намерите нещо пред дома си и си мислите, че може да е нещо лошо, трябва да го залеете с урина от всички живущи в този дом
Ама това на място ли Rolling Eyes? Значи застават чинно цялото домочадие до изтривалката и почват... Ами да, то иначе няма да има ефект вероятно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт