Вашите деца правят ли така?

  • 2 446
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
само такъв номер сме нямали. но сигурно е нормално и е период и скоро ще го забрави  Peace

# 16
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Ми то всяко дете различно се приспива Rolling EyesМоята заспива като си върти косата Tired

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
За известно време и Тери така заспиваше.

# 18
  • България
  • Мнения: 457
И синът ми понякога прави така,когато заспива Peace

# 19
  • Мнения: 286
Не само се върти моята дребосъчка, ами обикаля цялата кошара и накрая заспива по корем с вирнат памперс. И винаги я намирам на различно място в леглото, колкото и пъти да я погледна, много е шавлива. Едва ли има нещо притеснително в това

# 20
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Не само се върти моята дребосъчка, ами обикаля цялата кошара и накрая заспива по корем с вирнат памперс. И винаги я намирам на различно място в леглото, колкото и пъти да я погледна, много е шавлива. Едва ли има нещо притеснително в това

И моята ги прави същите номера.....отскоро спи на голямото легло и заспива едва когато се обърне надолу с главата, а краката и са върху възглавницата  Crazy...............

# 21
  • Мнения: 1 596
Благодаря ви много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 8 229
Ами явно всяко си има ритуал. Моят син от много малък заспива като си захлупва възглавничката на главата. Вече е почти на 2 години и продължава да го прави.

# 23
  • Мнения: 1 121
И моят син прави така. По това го познавам, че е готов да заспи Wink

# 24
  • Мнения: 1 364
Мисля, че няма от какво да се притесняваш Peace
Алекс също се върти. А като заспи си слага главата  на мястото за краката Grinning

# 25
  • Мнения: 3 804
при мен пък и до сега -ве4е е на 3 рита с единия крак и така заспива

# 26
Няма от какво да се притесняваш, моето понякога се върти, понякога заспива - зависи колко му се спи. Важното е да заспива само.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Дъщеря ми пък гледа с широко отворени очи в една точка, когато заспива.
Явно дечицата си имат различни начини на заспиване  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 304
 Peaceняма нищо притрснително в това Peaceи ние имахме такъв период

# 29
  • Мнения: 73
Моя син го слагам в кревата и му давам млякото,ако заспи през това време добре ако ли не да видиш.Става хващайки се за решетката и се докопва до раклата и започва едно удряне с ръчички по нея а той щастлив та знае ли се.Ако не е раклата седи прав и започва да вика и говори нещо на бебешки или лази из кревата и така докато не каталяса.След като се измори започва едно лудо въртене наляво надясно и по корем"щурчо"и заспива.Всичко това ни отнема около 1 час,като седя до него отстрани защото миналата седмица се метна през решетката отгоре и на килима.Изобщо много ни е трудно приспиването. 1crib Rage

Общи условия

Активация на акаунт