Въртяща се музикална играчка-от колко месеца?

  • 2 399
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
На мен вече ми върши работа, т.е. представлява му интерес. Гледа я и много и се радва, ама ще видим докога...

# 16
  • Мнения: 7 201
Не помня точно кога ни я подариха,но някъде след 2-я мес. Embarassed
Изпълни си много добре предназначението-занимаваше го и го приспиваше идеално. Peace

# 17
  • Мнения: 9 973
към 3 м. започна да се радва на играчката

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Още като сглобявахме кошарата, закачихме въртяща се играчка.
Бебето започна да я забелязва към 2-3 месец, като впоследствие я изпочупи. Crazy

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
В средата на 3я месец я сложихме.

# 20
  • София
  • Мнения: 570
Сложихме такава играчка, когато стана на 2 мес. и веднага започна да се заглежда по нея, а сега вече и "говори" на животинчетата.

# 21
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И ние и сложихме и някъде около втория месец.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами, моя бебчо започна да се заглежда в музикалната играчка на леглото си когато беше на около 2 месеца.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
От първия ден имаше над него въртяща се играчка.
Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз знам , че е разумно от втория нататък т.е. от тогаво бебето я отразява  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 23 097
Тогава, когато детето започва да се заглежда - при нас към края на 2-ия месец. Но вече като че ли спря да я впечатлява и си върти разни дрънкалки в ръчичките  Peace

# 26
  • Мнения: 194
Беше на двайсетина дена когато му сложихме такава играчка,но започна да я заглежда към 2-я месец.Махнахме я когато стана на 5,защото не го интересуваше вече Peace

# 27
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 475
Започнах да пускам нашата, когато малкия стана на 1 месец и се оказа че му е доста интересно. Каката обаче не й обръщаше никакво внимание, по интересни й бяха обиколниците на леглото. Grinning

# 28
  • Мнения: 922
От първия ден имаше над него въртяща се играчка.

И ние сме така, но чак втория месец започна да и обръща внимание

# 29
  • Мнения: 1 554
първия месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт