хубави ка4ествени дънки

  • 19 662
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
ка4еството струва пари разбира се
а стандарта ни на живот щом едни дънки са колкото мин.работна заплата е  Confused

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
В Тали Вейл дънките са добри / може би най-много от всичко друго там / и са +/-  100 лв.

А също дънки за такава цена можеш да си поръчаш от Промод ,казват момичетата ,че са доволни ,аз нямам от там.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз напоследък съм фен на Red Star.Много ми харесва плата им,това че имат различни дължини от номер,моделите им ми стоят като за мен шити,цената е около 80лв.

# 18
  • Мнения: 779
Аз напоследък съм фен на Red Star.Много ми харесва плата им,това че имат различни дължини от номер,моделите им ми стоят като за мен шити,цената е около 80лв.
В Тали Вейл дънките са добри / може би най-много от всичко друго там / и са +/-  100 лв.

А също дънки за такава цена можеш да си поръчаш от Промод ,казват момичетата ,че са доволни ,аз нямам от там.
къде да разгледам за техни модели?!Red Star,Тали Вейл..
ще пиша скоро какво съм взела  bouquet.благодаря за вси4ки мнения

# 19
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз купувам от Скай сити и незнам къде другаде има техни магазини,а Тали Вейл има в МОЛ София.

# 20
  • Мнения: 779
разгледах това http://www.skycitycenter.com/guide.php..ще го посетя
в скай сити има red star,ub jeans,forest jeans,...ще разгледам и кенвело(макар и да няма промоция Outta Joint) за някоя блузка и pompea за боди... Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз съм доволна от TALLY WEIJL но не са купувани от тук и цените на мойте са смешни сръвнение с дънките в бг.

# 22
  • Мнения: 2 229

Преди няколко седмици бях и нямаше бодита, пиши тук ако са докарали и на какви цени са! Hug

# 23
  • Мнения: 779
 ок.но ще е 4ак събота или неделя

Преди няколко седмици бях и нямаше бодита, пиши тук ако са докарали и на какви цени са! Hug
TALLY WEIJL-къде се намират?

# 24
  • Мнения: 2 229
TALLY WEIJL-къде се намират?

Не знам за Скай сити, но има доста голям техен магазин и в мола на Стамболийски - на партера.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 840
Освен в мола на Стамболийски Тали Вейл има и в началото на Солунска.

# 26
  • Мнения: 3 314
аз харесвам дънките на Ред Стар , имат хубави модели ,качествени са и са на поносими цени

# 27
  • Мнения: 3 830
ка4еството струва пари разбира се
а стандарта ни на живот щом едни дънки са колкото мин.работна заплата е  Confused

Качеството си струва пари, ама в много случаи цените са изкуствено надути, впоследствие от 1001 фактора.
Какъв толкова невероятен може да бъде един плат, че дънките от него да струват повече от 150-200 лева?! Златен ли, к'ъв? Stop
Затова предпочитам да знам за какво давам парите си  и рядко купувам скъпи дрехи.

# 28
  • Мнения: 3 675
Лично аз съм много доволна от дънките на Юби Джийнс.Цените варират от 50-60 лева, а по време на разпродажба падат на 20-30 лева.Много често ги снимат по списания, наред с други известни марки.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 220
Качеството си струва пари, ама в много случаи цените са изкуствено надути, впоследствие от 1001 фактора.
Какъв толкова невероятен може да бъде един плат, че дънките от него да струват повече от 150-200 лева?! Златен ли, к'ъв? Stop
Затова предпочитам да знам за какво давам парите си  и рядко купувам скъпи дрехи.[/color]
Аз затова гледам да си пазарувам в чужбина на големите намаления  Peace Че тука нашите са се самозабравили, но това е защото българина и 5лв да има пак пазарува и колкото по-скъпо, толкова по изгодно  Wink Joy

Общи условия

Активация на акаунт