Е, няма такова чудо като мен!

  • 1 287
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 329
Здравей,

Първо искам да ти кажа да се успокоиш - много е важно да си спокойна, насила хубост не става, напрежението съсипва всичко. Друг съвет, който мога да ти дам е да пиеш повече вода + местни бульони.

# 16
# 17
  • Мнения: 2 660
Духи пухи, от двете кърмя, иначе не и стига. Цикъл съм имала само веднъж до сега, беше в начаото на месеца.

Рикк, наистина не ям достатъчно месо. Но течности пия в промишлени количества. Днес не съм яла жито, обаче. Отивам да сихсваря, че детето току що успя да изкара само 50 мл.

# 18
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Важно е спокойствието. Мисля, че доста се стараеш, това е похвално. Относно течностите- имаше статия в Библиотеката ако не се лъжа, че прекалено много течности също не е добре, може да има и обратен ефект. При мен в началото имаше проблеми, пих много лактогонен чай. И честно казано, когато спрях да мисля дали ще ме боли- бях с разранени зърна- стресът отмина и кърменето стана удоволствие. В този дух- спокойствие и увереност, които несъмнено притежаваш.

# 19
  • Мнения: 33
 И аз имах период  в който млякото сякаш изчезна. Просто един ден имах, а на другия суша, нищо. Изцеждах по 5-10 мл. от гърда. Бях на крачка да започна да давам АМ.  Тогава много ми помогна чая за кърмачки на HIPP, както и кисело мляко и боза. Възможно е от притеснение да задълбочаваш проблема. Опитай се да се успокоиш, хапвай по начесто и ще се оправят нещата. Стискам палци Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 242
Духи пухи, от двете кърмя, иначе не и стига. Цикъл съм имала само веднъж до сега, беше в начаото на месеца.

Това означава, че след оклоло седмица пак трябва да ти дойде и точно това може да е причината..
За течностите - не пий повече от 3-4л. на ден..
Можеш да пробваш с бирена мая, на мен много добре ми се отразяваше на млеконадоя  Sunglasses

Аз също съм имала седмици, дори месеци, когато кърмата ми осезаемо намаляваше.. Добре че съм упорито овне  Twisted Evil

Надявам се да е само период при вас и скоро нещата да се нормализират  Hug

# 21
  • Мнения: 559
Доста съвети са ти дали момичетата. И аз имах доста проблеми към третия месец. И кърмата ми намаля, и стачка имаше...Но се оправиха нещата (и аз съм овне  Wink )
Сигурна ли си, че изсуква първата гърда до край? На мен ми дадоха съвет, в рамките на три часа да предлагам само едната гърда (ако не я е изсукал) и чак след това другата. Имаше ефект за лактацията според мен.

Общи условия

Активация на акаунт