Породената глутница ще вкарат мама и тате в лудница - 22

  • 10 869
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 391
Били, много сте симпатични всички HugА твоят глас е много мил Grinning
И се радвам, че сте се справили успешно с хомеопатия!

Имаме зелена светлина за пускане на темата в другият подфорум Grinning

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 14:43 от ФиЛ'

# 241
  • Мнения: 1 440
Здравейте!
Аз чак сега се появявам за кафето,Фурия,много благодаря!Предполагам,че и чинийките и чашите трябва да измия.
Били,много са пораснали децата и са толкова сладки!От май месец голяма промяна!А кога ли ще се видим отново?Ако зависи от мен,веднага ще се вдигна към Димитровград!
Луда,мерси за поканата!Аз и тази година ще пропусна такъв купон  Sad,ама като няма кой децата да ми гледа.Дано догодина да успея!Иначе си спомням,че миналата година бяха изкарали супер купон,гледах снимки и много им се кефих на съфорумците!
Адрианска,клипчето е супер! Joy
Бързо оздравяване на болните,сополивите /и ние в това число/! Praynig
Ивелина нещо я тормози,спи неспокойно,та се налага да съм кратка днес.
Весел ден!

# 242
  • Мнения: 643
Ние за сега сме добре, вчера говорих с госпожата, каза, че не е имало проблем, не кашля.
Сутринта нямаше сопол..
Бини, да не са зъбки?
Адрианска, успех на котака на състезанието!
Бързо оправяне на всички  Hug

# 243
  • Мнения: 2 331
Били,
отдавна се лекувам с хомеопатия, но винаги имам едно наум.
И, ако положението започне да става по-сериозно, не се отказвам от традиционната медицина.
Peace Точно такова е и моето отношение.Не може да се отрича крайно.Същото ми е мнението и за боаронска и класическа хомеопатия.

Благодаря ви отново за милите думи!Бини, ми хайде, де! Hug

# 244
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
bini_og,
купона е за децата, не за нас. Не че и ние не може да се маскираме де Grinning
Хвърли един поглед на линка, който съм дала.


Ето, и аз съм избрала нещо, тъкмо като за мен:
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1256

# 245
  • Мнения: 1 410
еее,ЛУДА ,акак ми трябваше точно този сайт!Мерсииии

# 246
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
еее,ЛУДА ,акак ми трябваше точно този сайт!Мерсииии
Моля, и аз днес го мернах в онази тема за маскарада.


ПП: На мен в детството приятелите ми викаха Аничка-баничка, заради това, че много обичах банички. Никак не ми беше приятно Crossing Arms

# 247
  • Мнения: 3 205
Хай от нас. Вече пиша за трети път в тази тема, това е добър знак - в другата може да се разпиша 4-5 пъти  Mr. Green
И ние сме в отбора на болните, дреб е с начален бронхит (каквото и да значи това), пие АБ, т.е. прави всичко възможно да не го пие - като види лъжицата се хили, зяпа и в последния момент хитро врътва тиква настрани, за да разлея успешно лъжицата. Големият в момента е при леля доктор, но като го знам как буха, и при него едва ли ще е по-блестящо. Иначе кашлицата и хремата въобще не им се отразяват на настроението, буйни и весели са като всеки ден.  И ние с мъж ми сме болни, но далеч не се чувстваме свежи, колкото тиквичките  Tired

Относно софийското парно - утре вечер ще си купуваме нещо да се отопляваме, защото в спалнята вече е под 16 градуса. Децата са си добре, но моят синузит се оплаква от студения въздух. 

# 248
  • Мнения: 5 391
юлче, оправяйте се всички! Hug

Сега се зачетох, вижте какво пише за подфорума "Близнаци"
Форум за вълненията, грижите, проблемите и радостите, умножени x2, x3 или повече. Обсъждане, споделяне на опит и съвети относно многоплодната бременност, отглеждането и възпитанието на близнаци и породени дечица.

За там ли сме? Rolling Eyes

# 249
  • София
  • Мнения: 62 595
щом така пише, сигурно сме затам.

А моите днес малко ги е хванало лигавенето и бяха големи драки, особено малкият. Само ходи подир сестра си и я закача, а тя само пищи като един уважаващ себе си пубер-новак. Успя и баща си да ядоса, но им казах да се бият по мъжки и да не ни закачат. Виждам го, че има нужда от по-груба игра, но вече е станал доста силен и дори и на майтап като удари или като стисне доста боли. ТОва само баща му може да го изтърпи (и да го поступа). Иначе са добри децата, само дето на моменти...  Crazy

# 250
  • София
  • Мнения: 6 321
Сега се зачетох, вижте какво пише за подфорума "Близнаци"
Форум за вълненията, грижите, проблемите и радостите, умножени x2, x3 или повече. Обсъждане, споделяне на опит и съвети относно многоплодната бременност, отглеждането и възпитанието на близнаци и породени дечица.
Thinking Аз си мислех, че сме за тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=74.0.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 124
юлче, оправяйте се всички! Hug

Сега се зачетох, вижте какво пише за подфорума "Близнаци"
Форум за вълненията, грижите, проблемите и радостите, умножени x2, x3 или повече. Обсъждане, споделяне на опит и съвети относно многоплодната бременност, отглеждането и възпитанието на близнаци и породени дечица.

За там ли сме? Rolling Eyes

Фил, ти нали говори с модератор, той каза ли за къде сме, аз като гледам вътре май не е за нас  Rolling Eyes,
Сега се зачетох, вижте какво пише за подфорума "Близнаци"
Форум за вълненията, грижите, проблемите и радостите, умножени x2, x3 или повече. Обсъждане, споделяне на опит и съвети относно многоплодната бременност, отглеждането и възпитанието на близнаци и породени дечица.
Thinking Аз си мислех, че сме за тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=74.0.
и аз мисля че сме за тук

# 252
  • Мнения: 363
Добро утрмо мими4ета!Отдавна не съм ви посещавала,да видя как я карате PartyНапоследък много ме тревожи една мисъл-как ще си оставя едногодшното дете за 5 дни докато съм в болницата за раждането #CrazyСподелет при вас как е минал този период и как сте се справили...и идвалили са децата при вас или е по- добре да не ни виждат за да не се разтройват пове4е????Знам ,4е има време,но все си мисля ,4е няма да съм подготвена за радялата и много 6те ми е мъ4но Cry

# 253
  • София
  • Мнения: 62 595
НИе викнахме едната баба - тя дойде няколко дни преди термина. Детето беше точно на годинка и не е идвало в болницата, освен на изписването. Аз стоях само 3 дни и не е имало драми. Трагедията започна на изписването, когато щерката започна да протяга ръце да я гушна, а не биваше, а после в таксито малкият ревна, след него "каката", а после и аз. Вкъщи първата й работа беше да се опита да му бръкне в очите и гледаше объркано ту мен, ту бебето. Мани, мани, първите 2 дни бяха толкова объркващи. Добре че беше майка ми да помага.

# 254
  • Мнения: 643
И ние бяхме така, много ревех в болницата за сина ми, не мислех толкова за раждането , защото знаех че съм секцио и ще ми го извадят с упойка второто, но за него ми беше много мъчно.Дойдоха на изписването всички , преди това аз не исках да ми го довеждат, за да не се разстроим и двамата.Само мъжът ми идваше да ме вижда.
Като се прибрахме шокът беше пълен за всички. Опитваше се да й запуши устата , защото плачела , щеше да я удуши.Сега вече като минаха 1-2 години свикват много заедно и си играят сами в другата стая , без да се закачат.

Общи условия

Активация на акаунт