Породената глутница ще вкарат мама и тате в лудница - 22

  • 10 860
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 303
Напоследък много ме тревожи една мисъл-как ще си оставя едногодшното дете за 5 дни докато съм в болницата за раждането #CrazyСподелет при вас как е минал този период и как сте се справили...и идвалили са децата при вас или е по- добре да не ни виждат за да не се разтройват пове4е????Знам ,4е има време,но все си мисля ,4е няма да съм подготвена за радялата и много 6те ми е мъ4но Cry
И аз за това много се притеснявах и детето мнооого ми липсваше. Като влязох да раждам ревах за него (двамата с баща си ме изпратиха до самия асансьор на родилното и той повтаряше мама-бебе, как мама отивала за бебето). Но той се чувстваше чудесно с баба си и баща си в къщи. Идваха с него 2-3 пъти да ме видят, не е ревал за мен като си тръгваха (но и той тогава беше много привързан към баща си), искаше да му покажа бебето, за да му подари новото си топче  Heart Eyes, та на втория ден ги вкарах нелегално в коридора на етажа ни. Simple Smile Писала съм ви как на изписването пръв дотърча до мен и акушерката да види бебето, тя се наведе да му го покаже, а той взе да го гали. Бяха много мила и трогателна картинка. После в къщи първите дни той дивееше с родата и баща си, аз главно се занимавах с малкото човече.

# 256
  • Мнения: 3 595
Също надникнах в близнашкия и не сме въобще за там, макар да се дискутират неща, които и нас ни вълнуват Mr. Green

Тя беше на 1г11м остана с баща си вкъщи, идваха да ме виждат в болницата, много се радваше на бебето, милваше го, целуваше го (противно на всички изцъклени погледи от този тип  Shocked). Но все пак ние 9 месеца я подготвяхме доста усилено, че ще става кака, с бебета, с говорене и т.н. Все пак ние сме с голяма разлика сравнено с 1г или 1.3  Whistling

# 257
  • Мнения: 1 410
Юлче ,опитай да даваш сиропа със спринцовка - дори и тези от Нурофен и Панадол стават.Така хем го дозираш правилно(още повече ,че става въпрос аз АБ) ,хем по-лесно се дава.Само гледай да е отстрани по бузката ,а не директно в гърлото,защото ще се задави и изплюе.А по вътрешната страна на бузката се стича без да причини задавяне.

marty24,и аз се чудех как ще стане раздялата ,при това аз трябваше да лежа преди раждането в Патологията.Сърцето ми се късаше като си мислех как ще я оставя при условие ,че не се делила от мен.Добре ,че е привързана към баща си,заедно с бабата (неговата майка ) овладяха положението.Малко режима се беше разбил,но няма как.Тя също по някакъв начин е преживяла раздялата.Но не се притеснявай!Ще имате нужда да бъдете малко насаме с бебето.На мен лично престоя в родилно ми беше като почивка.ПО цял ден си гушках и кърмех АнюткаМалютка.А Мария не идваше често,защото беше много горещо времето и не я извеждаха много по слънцето.Ето,как оглежда сестраси при изписването  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=274963&pid=7049262   Големите не бяха при нас тогава!

# 258
  • София
  • Мнения: 6 303
Ето,как оглежда сестраси при изписването  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=274963&pid=7049262   
Мноооого са сладки! Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 62 595
За родилното и почивката и при нас май излезе така. Докторите и акушерките като разбраха, че вкъщи имам още едно бебе искрено ми съчувстваха и се смилиха над мен като ме сложиха в една стая на секциото. Там бебетата бяха отделени и успях поне малко да си поспя и да пропусна нощните хранения на голямото.  Laughing

# 260
  • Мнения: 8 252
Когато влязох да раждам, Виктор беше точно на 1г и 10м. Предимството при нас беше, че той ходи на ясла. Сутрин и вечер се гледаха с баща си и изобщо не съм му липсвала. Той е свикнал баща му да се грижи за него. Един път го доведе само в болницата и май че малкият отначало дори не ме позна с тази нощница. След това спокойно си ми каза "чао" като си тръгваха. На изписването не е присъствал. Беше си на ясла. Предпочетохме да е така отколкото да има дандания с две бебета на изписването. Като си спомня, че ме чакаха почти 2 часа да дойде и моят ред...Виктор със сигурност щеше да обтикяса толкова време да чака и да ореве квартала. С бебето се видяха вечерта вкъщи и мина без особени сътресения.

# 261
  • Мнения: 3 595
Е върнахте ме година и нещо назад  Hug

Ето първата им среща в родилния дом. Тук Боби е точно на 1 ден Simple Smile

# 262
  • Мнения: 1 461
Марти определено ни върна към приятни спомени  Party
Нашата кака идваше всеки ден с баща си при мен дори е спала аз бях сама в стая с две легла  Peace.Дори я взимах и си я гушках  Heart Eyes ето и две клипчета от нас     http://kar4ita.multiply.com/video/item/88/HPIM0591.AVIGali_i_Maq  
http://kar4ita.multiply.com/video/item/87/HPIM0529.AVI_Gali_i_Maq
Мишимади  много хубави снимки ,много са хубави децата ти  Hug на едната снимка където бебка е голичка в ваничка като че ли се вижда че пиша бебето  Grinning
Радостина как са децата днес  Hug
Ина радвам се че сте по добре  Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 1 410
Карчита,като гледам клипчетата - все едно моите малки.Мария по същия начин се държеше!

# 264
  • Мнения: 1 461
golden fall писали сме заедно много хубави семейство сте ,Галето и тя беше така къдравелка  Heart Eyes.Да те попитам ти къде ражда ?

# 265
  • Мнения: 2 331
На мен ми беше много трудно без Мите в болницата.
Доведоха го да ни види, но стана по-лошо и решихме, че е по-добре да не се виждаме.Като се прибрах вкъщи Митко ми се видя гигантски голям...

ПП:Чудесни снимки и клипчета! Peace

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 10:54 от Били...

# 266
  • Мнения: 865
здравейте,отдавна не съм писала,но ви чета редовно Heart Eyes
като гледам се захванали темата,която и мен ме вълнува-срещата на каката/баткото Wink с бебето.
Дари знае,че ще става кака и ще има братче,но го казва автоматично и едва ли го осъзнава newsm78.разликата им с бебето ще е 1г и 11м и се чудя как ще го опазя от нея.дадох я на ясла от 1 месец,преместих я в другата стая,за да няма и такива стресове после,но се чудя да викам ли някой да ми помага или да се оправям сама,че предишния път всички ме дразнеха Sick, а сега и ще раждам по празниците........... #Crazy

# 267
  • Мнения: 3 595
Карчита, мишимади невероятно сладки са дечицата  Hug
раждах в Майчин Дом
Киша аз имах нужда от помощ Tired Ако искаш имай предвид някого, но го извикай след като родиш, ако ти идва в повече. Ако пак всички те дразнят и само ти се пречкат, няма смисъл да се изнервяш допълнително  Hug

Присетих се, че след като Елито виждаше Боян на ехографа, беше убедена, че братчето и е черно. Като и пуснехме бебе Айнщайн, видеше ли черно бебе, казваше мамо бебе братче  Joy беше си избрала едно конкретно и твърдо вярваше, че това е той  Mr. Green

# 268
  • София
  • Мнения: 2 658
аз много се притеснявам как ще се оправят без мен като съм в болницата. До сега не сме се делили за повече от 2-3 часа, без мен не заспива.......... Дано не се травмира много.

# 269
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще се оправят, не бери грижа. Ето ти повод да разбереш, че си заменима за част от дейностите вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт