Хомеопат в Русе?

  • 15 609
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 318
здравейте
ивелин димитров е общопрактикуваш лекар и хомеопат-той е моя личен лекар,готин човек е но за съжаление не мога да кажа нищо относно хомеопатията отскоро ми е л. лекар

И на мен той ми е личен лекар. Като хомеопат е много добър - винаги е много внимателен и досега не се е случвало да ми изпише нещо и да не ми помогне.

# 16
  • Мнения: 429
И тук да си копна
Момичета, да кажа нещо за хомеопат - дано не се приеме за реклама или нещо такова. Тъй като се интересуваха доста хора има развитие по въпроса, но вече е свързано с това колко хора ще искат. За това нека, който се интересува да пише на лични ще обясня за какво става въпрос и да видим колко са твърдо за, за да можем да напарвим нещо като списък и да се доведат нещата до край евентуално.

# 17
  • Мнения: 82
Понеже прерових целия форум, но не открих точно това което ме интересува, ще отворя темата отново.
 Утре имам час за Ивелин Димитров, интересува ме, каква му е тарифата за консултациите. Понеже съм чувала, че първия път взимал повечко пари, та се чудя колко са тези повечеко.

# 18
  • Мнения: 0
А Вие, Aleksander, ЛЕКАР ли сте?

# 19
  • София
  • Мнения: 165
Иска ми се побутна малко тази стара тема и да попитам дали се е уредило нещо по въпроса с идването на класически хомеопат веднъж месечно в Русе. Ходихме при д-р Димитров (който е боаронски) по препоръка на две мои приятелки, но след два месеца хомеопатия резултатът при нас е плачевен. Има ли изобщо класически хомеопат в Русе и някой, който да е доволен и да ми даде повече информация. Предварително благодаря!

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 16:35 от Zeta

# 20
  • Мнения: 19 309
Питай по-добре в хомеопатската тема.

# 21
  • София
  • Мнения: 165
Коя по-точно, защото открих няколко теми за хомеопати в Русе, но са от преди две-три години и не открих задоволителна информация в тях.

# 22
# 23
  • Мнения: 2
Специално за тези които се интересуват за д-р Ивелин Димитров (хомеопата)
Много е дълго за обяснение, но с няколко думи стой си в кабинета и не отваря гледа те на камерите и изобщо не го интересува, че ти стоиш час и нещо пред кабинета чукаш на вратата няколко пъти но без резултат иначе преди теб пациента е познат и е посрещнат ОК. И за капак на всичко накрая се обажда на сестрите от другите кабинети по gsm да те питат кого чакаш и,че доктора не е вътре а това била сестрата (който са запознати знаят кога и колко има сестра) а аз го видях с очите си и му чух гласа:) и все пак реших да го дочакам до последно вече не исках от него това за което съм отишъл защото разбрах що за човек е ако мога да го нарека човек. В интерес на истината не бях отишъл за преглед а само да разбера графика за другия месец защото като го търсим по gsm не вдига или се включва секретар пък ако е възможно направо да запиша час за детето си което е на 2 години (щеше да му отнеме 1-2 мин. макс. да даде час плюс това имахме уговорка за такъв преглед във времето да се случи). А ако си без час не ти мърдат 2-3 часа пред кабинета.Накрая се оказа, че стоях 2 часа пред кабинета за да запазя час и не взех(аз и не исках вече, но все пак да докараме нещата до край вътре ли е доктора или не...Smile ).Най-интересното е че все пак доктора беше в кабинета и явно се измори да се крие като мишка и излезе да си се прибере човека все пак стана време за вечеря:)За мен той е смешник,лъжец и не уважаваш хората и пациентите си индивид, как да те лекува такова чудо камоли детето ти... А как ви се струва да ти предстой операция и да ти искат кардиограма и той да не ти направи защото много време отнемало а вън виж колко хора има ако имало проблем да се обадят човека се е принудил да си плати в София преди операцията кардиограма и да го вкарат 10-15мин. траела цялата процедура по кардиограмата ( това пък се случва на един приятел преди време) Това е моя коментар дано е полезен на някого..

# 24
  • Русе
  • Мнения: 1
др Антония Антонова

# 25
  • Мнения: 1 318
Скрит текст:
Специално за тези които се интересуват за д-р Ивелин Димитров (хомеопата)
Много е дълго за обяснение, но с няколко думи стой си в кабинета и не отваря гледа те на камерите и изобщо не го интересува, че ти стоиш час и нещо пред кабинета чукаш на вратата няколко пъти но без резултат иначе преди теб пациента е познат и е посрещнат ОК. И за капак на всичко накрая се обажда на сестрите от другите кабинети по gsm да те питат кого чакаш и,че доктора не е вътре а това била сестрата (който са запознати знаят кога и колко има сестра) а аз го видях с очите си и му чух гласа:) и все пак реших да го дочакам до последно вече не исках от него това за което съм отишъл защото разбрах що за човек е ако мога да го нарека човек. В интерес на истината не бях отишъл за преглед а само да разбера графика за другия месец защото като го търсим по gsm не вдига или се включва секретар пък ако е възможно направо да запиша час за детето си което е на 2 години (щеше да му отнеме 1-2 мин. макс. да даде час плюс това имахме уговорка за такъв преглед във времето да се случи). А ако си без час не ти мърдат 2-3 часа пред кабинета.Накрая се оказа, че стоях 2 часа пред кабинета за да запазя час и не взех(аз и не исках вече, но все пак да докараме нещата до край вътре ли е доктора или не...Smile ).Най-интересното е че все пак доктора беше в кабинета и явно се измори да се крие като мишка и излезе да си се прибере човека все пак стана време за вечеря:)За мен той е смешник,лъжец и не уважаваш хората и пациентите си индивид, как да те лекува такова чудо камоли детето ти... А как ви се струва да ти предстой операция и да ти искат кардиограма и той да не ти направи защото много време отнемало а вън виж колко хора има ако имало проблем да се обадят човека се е принудил да си плати в София преди операцията кардиограма и да го вкарат 10-15мин. траела цялата процедура по кардиограмата ( това пък се случва на един приятел преди време) Това е моя коментар дано е полезен на някого..
Уви, вярно е... Беше ми личен лекар, вече не е, най-вече заради чакането с часове. Никога не е имал лошо отношение към мен или семейството ми, но това чакане просто обезсмисляше всичко.

Общи условия

Активация на акаунт