1-ви рожден ден

  • 1 730
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 007
Първият рожден ден на дъщеря ми беше вкъщи, с няколко нейни приятелчета на нейната възраст и майките им.

# 16
  • Мнения: 2 015
празнувахме семейно баби,дядовци, вуйчовци, лели тесен семеен кръг.
Според мен така е по-добре.Тази година го правихме, но понеже е края на септември почти всички деца бяха болни Sad.

# 17
  • Мнения: 1 554
Бях планувала преди обяд,с майки и дечица ,а след обяд в къщи с бабите,дядовците...... Но сметките ми излязоха криви,точно на рождения си ден беше с вирус повръщане и разтройствои остана почерпката само с роднините в къщи Grinning

# 18
  • Мнения: 182
И трите ни рожденни дни ги празнувахме в къщи-през деня със деца и съответно тяхните майки и вечерта със бабите и дядовците!Но 4-я рожден ден ще се празнува във детски клуб които на скоро отвориха тук в нашия квартал,че вече не ми се чисти и готви то не ми остава време да се порадвам на празника от работа!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 589
Празнувахме вкъщи с роднини и приятели. Хубаво си изкарахме, но догодина като че ли бих предпочела детски куб, защото хич не ми се подрежда, чисти и мие след това, а и ще е по-забавно за рожденика и приятелите му. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 514
Рождения ден на млаката беше лятото и резервирахме детски кът !
Поканих приятелки с техните бебта и част от роднините!Много бяхме доволни и малките се забавляваха и възрастните също!Имаше и торта и всичко както му е реда!
Приятно изкарване /каквото и да решите/!

# 21
  • Мнения: 2 336
Рождения ден на синът ми го празнувах с приятелчетата му и майките разбира се.
А на другият ден с бабите и много тесен кръг роднини.
Но всеки го прави както на него му е удобно.
Весело изкарване Grinning

# 22
  • Мнения: 493
Рожденният ден на Тони отпразнувахме с приятелчетата и майките Party
А в къщи се събрахме отделно близки и приятели Peace
Весел празник  bouquet

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 101
Първия рожден ден решихме да е само със семейството. Но за другата година ще го направим в  детски клуб, че си е голяма занимавка за мен и бях много изморена накрая.

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
за приготовлението ще ползвам свеки, ние заедно живеем  Sad, задължително за следващите РД ще е само с децата на клуб, но имам време да го мисля още този първия

# 25
  • Мнения: 2 567
Аз съм за домашно, без излишни дандании. 1ят РД определено е за родителите, децата нищо не отбират.

# 26
  • Мнения: 2 270
Компетентно мнение не мога да дам
Весело изкарване  bouquet

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Първия рожден ден си го празнувахме в къщи с родата.Сина ми на една годинка не се заиграваше толкова с деца и не им обръщаше много внимание (като на бабите си например  Wink )
За втория който наближава мислех да го празнуваме в клубче с деца през деня, а вечерта с роднините в къщи, но тъй като се пада през седмицата ще празнува в яслата.Там ще занеса торта и т.н., ще оставя фотоапарата на сестрите да снимат.Вечерта в къщи с баби, лели... , и толкоз  Grinning

# 28
  • Мнения: 5 940
Вкъщи, с връстници на сина ми и техните родители. Постарах се да намеря детски песнички, да украсим с балони. Взех подходящи за едногодишни храни, лъжички. Беше градинско парти, пластмасови чинии , вилици и чаши. Да не ми се налага после да мия и да се разправям.
Изкарах всички играчки навън, разпръснах ги по тревата, на децата им беше забавно.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 832
Първия рожден ден и на двете хлапета беше вкъщи, втория на баткото беше в детски клуб с 10 - ина дечица. Скоро ще празнуваме третия и отново ще бъде с деца в клуб Peace.

Общи условия

Активация на акаунт