Подаръци ще има за всички от сърце...

  • 20 603
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 183
По-скоро като първото, ама не такова бебешорско, а "батковско"  Crazy

# 17
  • Мнения: 7 605
С теzи трамплини/батути не ви ли е страх от контуzии?  Embarassed

Ели, не ли е рано zа уолкър?  Crazy  Ина4е Милена полzваШе това http://internethandel-doeding.de/osc/images/56302.jpg след като zапо4на да бута вси4ките столове  Crazy Ина4е тук класиката на бутаЩите коли4ки е "Боби Кар" на БИГ http://picnic.ciao.com/de/30164368.jpg

Таzи година Ще купим първите игра4ки на Плеймобил на детето, по то4но фермата http://picture.yatego.com/images/40fb9be9412ff6.2/4490_p1.jpg и към нея един трактор. Със свеки сме се раzбрали (уж) да купи една настолна игра. Освен това Ще й направя един Коледен календар, в който Ще сложа оЩе фигурки/животни на Плеймобил.

# 18
  • Мнения: 6 390
Ами Татянка... пълни сме с играчки... а тез бебешките с най-малко ползване...
гледам и Миленчето бутало-возило е ползвала, Емето едно подобно но количка имаше но го потроши с времето, та си мислех някое по модерно бутало... но се оказва че бутало-возило си е най добре  Grinning
Емата срашно много си играеше, и още си играе чат пат с мега блокс конструктор, имаме един конструктор като плей мобил голям но него по не го закача... та и аз се чудя какво лего или още на мега блокс да го кара ...

# 19
  • Мнения: 3 367
Eli,бабутът е супер идея,близки имат такъв за двор с мрежа,редовно им досаждаме,децата много се кефят.
Понеже съм 100%+ с теб по темата,тази година-колела,миналата получуха скутери. Толкоз.
*
Легото у нас не се тачи много (за мое съжаление). Ния играе на едни като видео игра обучително понякога,
http://www.leapfrog.com/en/families/leapster/leapster_learning0/leapster.html
реди пъзели в момент на адска скука,листи книги, инак много играчки не ползва. Дуплото е бебешко,у нас е игнорирано от 2 години
Стефан играе много с малки пластмасови животини и сестра си (влакове,коли и пр не тачи)
http://image.orientaltrading.com/otcimg/58_37.jpg

*
сегуейът (2 линк от скутерите) не е за деца,аз съм им фен отдавна,тук ченгета се возят с тях, но пусто не ми купуват Sunglasses За бебето аз лично бих прескочила играчка, уокъри имахме 2 (1 е точно като ухиленото колело к си дала) ,2 ръка от приятели,не са ги пипнали,само ги прескачах 3 години..

# 20
  • Мнения: 1 169
Цитат
Мопси
на картинката ми се виждат 3 .големини трамполини Grinning я кажи твоя горе -долу колко е голям моля те Mr. Green

Vanhorne
аз  в един местен форум прочетох всъщност че колкото по голям толкова по добре... Те едновременно ли скачат твой те...

Все пак май си заслужава инвестицията за по голям от раз май... иначе къде да складирам трамполини после...
И аз имам две маймунки, като си помисля че догодина по това време може да има битки за малкия... ама то пък и точно това е част от интереса от друга страна  Mr. Green

Само че 3.м диаметъра си е само за на вън... а пък ние не живеем в желани географски ширини за целогодишно ползване... от тая страна май 150 -200см по добре...


Накрая 2 бр най добре ще да е  Mr. Green

Звезде
я пък ти кажи ползвали уолкър Ерик


Ели, знам, че е абсолютно не препоръчително, но "Мамо, аз ще седя докато тя скача и обратно". После на рождения ден на малкия бяха 5 парчета на трамплина. Бях пред истерия. Сложих мъжа ми на пост и така. Няма спасение.
Моят отговор е ДА скачат заедно. Слава Бога за сега са цели и не са се наранявали.

# 21
  • Мнения: 6 390
За подаръците - за мен колото по малко електроника... толкова по добре...но кой ли ме пита...
Една от най-ползваните ни игри е ей такова http://www.hracky-kuratko.cz/ShowImage.asp?IMG=/FotoCache/bigorig/24441148.jpg,
пъзели също много реди...
А тези уолкъри ще излезат голяма заблуда за родителите... добре че ви има  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 132
Eli_cz, те май са еднакви на картинката. Нашия е 1.5 ми е на 20 см от земята.  Аз преди изпитвах ужас от траплините, обаче Софи само висеше у съседите да скача (за мой ужас). Накрая те си купиха нов и и подариха стария. Иначе през ум ме би ми минало да купя такова нещо на 1.5 годишно дете. Факт е обаче, че това е най-изпозваната играчка. Като се наскача спи цял следобед непробудно.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 605
Мопси, по4ти ме убеди да купя и аz един  Mr. Green

Милена съЩо много оби4а да реди пъzели, което много ме радва, но Легото не се та4и много  Confused

# 24
  • Мнения: 4 399
Тия трамполини, които коментирате, не са ли много големи? Къде ги слагате, вътре или вънка? Все пак ако са zа навънка ми се струва малко неуместно да подаря zа Коледа нещо, което детето не може да иzполzва веднага и трябва да го гледа само на картинка. Аz също съм си мислила zа такова нещо, zащото ако има начин, моят скакалец цял ден само ще скача и сериоzно вече zапочвам да се притеснявам zа матраците. Но пък zа по малко от 300? трамполин не съм виждала и ми се струва много скъпо.

У нас любимото средство zа игра е водата. Преz лятото е лесно, иzкарвам водата и детето в градината и ми е мирна главата. Преz zимата обаче, предиzвикателството към търпението ми е прекалено голямо. Затова съм се насочила към една детска мивка. От нея иzлиzа вода, може да се сложи в истинска мивка или да се полzва самостоятелно. Едно диноzавърско лего купихме вече, то ще допълни подаръка. Мисля че ще и хареса, тя обича лего, обича и диноzаври, в момента даже е татуирана с един.  Laughing Освен това гледах и един слон, който плюе пеперуди. Реценzиите му са много добри и вероятно ще поръчаме и него.

Аконякой има дете на 2, 3 години и още не се е сдобил с детска кухня, горещо препоръчвам. Ние я подарихме zа втория рожден ден на дъщеря ми от тогава до сега е абсолтен хит и ми е осигурила беzкрайно много часове спокойствие.

# 25
  • Мнения: 6 390
Освен това гледах и един слон, който плюе пеперуди. Реценzиите му са много добри и вероятно ще поръчаме и него.
това го има по рекламите и Емата винаги подскача че иска такова... но пък не съм го виждала по магазините ...

за трамплина - Мопси има малък, 122 или 140см се продават в http://www.toysrus.de/ към 40еур е цената

оп.. видях в акция Барби пеперуда- такова се иска от дядо коледа у нас  Crazy

# 26
  • Мнения: 4 399
Благодаря, Ели. Много отдавна търся точно някакъв по малък и евтин трамполин. Ако искаш ще ти пратя линк със слона довечера. Можеш да го поръчаш от mytoys, в момента е намален и предполагам че ще го доставят и при вас.

# 27
  • Мнения: 6 390
о супер
кажи как се казва... на немски обаче Mr. Green
в брошурата не го виждам защото...

иначе и в някакви големи спортни магазини може да има малки трамполини

# 28
  • Мнения: 7 605
Ау тоzи слон, не zнам къде си 4ела добри отzиви, Вяра, оба4е аz съм 4ела 4е не само хаби много батерии, но и ако не са zаредени батериите до горе, не работи както трябва  ooooh! Тя Биба има такъв (по скоро дъЩеря й  Mr. Green ) и не са доволни  Stop

# 29
  • Мнения: 3 521
Запис. Хубава тема.
При нас листът с подаръците още е "проектен" и включва
1) детски фотоапарат
2) игра "Аквариум"
3) бои за рисуване по тялото


Баба и отметна задължението с детско пиано-йоника, което автоматично обуславя и
4) чук и тесла Whistling

Гледах и една хубава книжка на "Равенсбургер" с пъзели. Най-първите си имат цяла картинка отдолу, по която се редят частите и натам започват постепено да липсват 1-2-3 и т.н. части.

Детската кухня е чудесен подарък за 2-3 годишно дете. Потвърждавам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт