Подаръци ще има за всички от сърце...

  • 20 607
  • 228
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 880
Да се изкажа и аз за слона Wink. Значи, колкото и евтино да го купите бъдете сигурни, че (ако на детето му хареса и го ползва редовно) всеки месец ще харчите същата сума, ако не и повече, за батерии ooooh!, те са 4 от онези, малко по-големите, и са си скъпички.  А да, и батериите винаги трябва да са пълни на макс- лееко да поотслабнат и на пеперудите започва да не им се хвърчи и само се въртят на дъното Wink
Иначе като идея не е лошо, но изпълнението малко необмислено. Единствено бих го препоръчала, ако мъжете ви са сръчни в ръцете и биха могли да направят животното на ток, тогава и пеперудите ще хвърчат както трябва и батериите няма да са проблем. Simple Smile

Сърфи, на какъв фотоапарат сте се спряли? Ако е на този на VTech вече мога да дам леки отзиви за него от критичния погледа на родител (детското мнение предполагам ще е друго, но не му е дошло времето още Wink). Снощи не издържах и го разопаковах, когато детето заспа Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 3 367
slonut ,ако е този  или подобен е буклук голям,имахме го у дома,играха с него точно 1 ден на рд на ния,пеперудите се губят,духалката току спира,иска се възрастен 100% и пр
http://www.kbtoys.com/g/product/122/122659/122659_1001_PI.jpg
*
явно съм много вещо-мраз аз,но кухнята за мен е огромна  и много място заемаща вещ; играят,факт,но ги водя в нашия музей детски където има подобни различни,у нас не ми се прескачат огромни пластмаси
*
боите за рисуване за фън,и са супер забава ако имате гости и има кой да рисува (+ че не заемат място Whistling)
*
ако пъзелът е в книга -не препоръчвам; губят се много бързо парчетата,имаме няколко подобни и съм им образувала зиплокс к върви с книгата където е картинката..
има едни пъзели дето не са с отделни части,и няма елемент на губене,хвърлила съм им око,но са за по-големи деца

# 32
  • Мнения: 1 132
Tatjana, за съжаление същото не се отнася за вечерния сън.  Confused
Vjara, може ли да дадеш някакво линкче към мивката, че и на моята мома водата и е слабост и по цял ден се чува ''мий мий''.  Crazy
Като слушам отзивите, май ше се спра на кухня, но при нас са много празници на куп, та трябва да купуваме 3 подаръка (Синтерклаас, Коледа и РД)  Crazy .

# 33
  • Мнения: 7 605
И аz гласувам ЗА детска кухня  Grinning Тук няма такива по муzеи ( Shocked ) пък и място му намерихме, не ми пре4е.

Съгласна съм с Анет zа книгите пъzел. По4ва един, не го довърШва, вади 4астите на втори и се обърква като не zнае кои 4асти от коя страница идват и zахвърля вси4ко  Close  Подобен проблем имам и със "свободните" пъzели, те са по 2 или 3 в един картон и неЩо се схваЩа 4е отzад се раzли4ават и трябва да се сортират  ooooh!

За немските/немскоговоряЩите мами, гореЩо ми препоръ4ваха таzи настолна игра http://www.amazon.de/Haba-4170-HABA-Obstgarten/dp/B0002HYHBE  Хубавото било, 4е няма един победител, а вси4ки zаедно или спе4елят, или губят  Wink

Вяра, майтойс нямат доставка до 4ехия  Sad http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … e_DE-in%2ehi%2e10

Мопси, ето таzи кухня имаме ние (и Сърфи  Laughing ), много сме доволни  Peace http://www.nunon.de/images/produkt_smoby_kueche_24984.jpg

# 34
  • Мнения: 3 880
За немските/немскоговоряЩите мами, гореЩо ми препоръ4ваха таzи настолна игра http://www.amazon.de/Haba-4170-HABA-Obstgarten/dp/B0002HYHBE  Хубавото било, 4е няма един победител, а вси4ки zаедно или спе4елят, или губят  Wink
Тази е хубава, да, ние я бяхме взимали преди време от библиотеката и си взехме мерака. Идеална е за около 3-годишни Peace

# 35
  • Мнения: 3 521
Сърфи, на какъв фотоапарат сте се спряли? Ако е на този на VTech вече мога да дам леки отзиви за него от критичния погледа на родител (детското мнение предполагам ще е друго, но не му е дошло времето още Wink). Снощи не издържах и го разопаковах, когато детето заспа Twisted Evil

На този -да. Основно заради МП3ката. Думай!

Значи викате пъзелите са си таковали таковата.  Thinking

Ще я погледна тази "градина", благодаря за идеята.


В момента у нас хит номер едно на игрите е Looping Loui . Въпреки, че е за по-големи деца(4+) според производителите с малко повече разяснение и едно почти 3 годишно успя да я схване.

# 36
  • Мнения: 7 605
Между другото тук в Германия в момента имат промоция на игрите на МБ в Тойс Ар Ас, купуваШ 3, плаЩаШ 2  Grinning

# 37
  • Мнения: 4 399
Уф, писах, писах и всичко zатрих... #Cussing out

У нас мястото не е проблем и съответно не прескачам пластмаси, детската кухня си седи до стената. И не мога да ходя до муzей ако трябва да сготвя или да си свърша някоя друга работа вкъщи. Все пак идеята на тия играчки е децата да се zаниимават вкъщи с нещо. Нашата кухня е по малка от таzи, която Татяна е покаzала и е кръгла, така че може да се полzва от всички страни. Освен това вътре държим всички тенждери, тигани и т. х., тъй че я иzполzваме и zа шкаф.  Laughing Смело мога да кажа че таzи кухня и къщата на Фишер Прайс са найъдобрите ни покупки досега. Къщата още е актуална, учи буквички, числа и песни с нея. Така че мога да я дам като идея zа zа подарк над 1 годинка.

И аz като някои от вас много обмислях фотоапарата. След като иzчетох много отzиви, стигнах до иzвода че апарата е скъп и некачествен (беz zначение на проиzводителя). Реших че моето дете е още малко zа такова нещо, пък като стане по координирано, ще му купя нормален апарат, че е по евтин от детските.  Laughing

За слона ме раzубедихте. Батериите не са проблем, ние ги zареждаме. Но не ми се събират пеперуди.

Довечера ще пусна линкове на 2 игри zа малки деца в група. Забавни са и обраzователни. Единственият проблем е че ако не сте си народили няколко деца, трябва да се ангажирате лично в играта. Но пък и такива моменти трябва да има.  Wink

Мопси, и аz трябва да купувам подарък и zа рожден ден и то не само от нас, ами и от бабите и съм доста zатруднена. newsm78 Тук преz януари магаzините са опустушение, все едно ураган е минал и трябва да се подготвям от сега. Линка zа мивката също ще го пусна довечера, че таzи важна информация е в домашния ми компютър.

 

# 38
  • Мнения: 7 605
http://images.mytoys.com/intershoproot/eCS/Store/de/images/171/50/1715063-n.jpg  това не ли е мивката?

А Мопси, кухнята коята покаzах има и мивка, водата иzлиzа от крана (като помпа е), иzти4а и 4реz един марку4 отива обратно в кран4ето  Crazy

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 16:50 от Tatjana

# 39
  • Spain
  • Мнения: 3 750
и аз ве4е се зазмислям за подаръците за нова година
 за сега не сме се спрели конкретно на нещо . много се замислям за детска йоника (Сърфи спрели ли сте се на някакъв конкретен модел ) все ми се ще да не е детска - тип БАрби , а малко по - " професионална "  ,  още може би един м4 плеър  и редовните кукли  Simple Smile .
за деца над 3 години препоръ4вам или НИнтендо ДСЛ или ПСП . Гери има Нинтендо - много ми е удобно и на мен и на нея . навсякъде може да си го носи и ползва, рисува , играе ... има много игри и едни специални карти в които се копират тези игри . така 4е не купувам а си ги тегля от нета и и ги зареждам .
Ели ние имаме проходилката на Фишер Праиз . освен 4е ГЕри проходи на 10-11 месеца с нея ами си я ползва доста време после
ето тази
сега оба4е са пуснали друга която е още по готина

# 40
  • Мнения: 6 390
Аз да поясня че Вяра живее в Австрия, а аз в цз... освен ако не ми е станала вече землячка и аз да не знам  Party
Татянка
знам че нямаме, обаче аз вече живея на границата с де., и съм на 30км от Дрезден -и от там си  пазарувам... обаче грам немски не шпрехам...

Та Вяра
каква е тази къщичка на ФП ... много хубаво я похвали, обаче изобщо не се сещам...

И ние имаме дет.кухня - Тефал, и определено много се е ползвала... но Емата вече предпочита да ми помага в истинската кухня от колкото да си играе на това...

# 41
  • Мнения: 3 880
На този -да. Основно заради МП3ката. Думай!
МП3ката май е най-хубавото нещо на фотокамерата Wink (как не са се сетили да прибавят и телефонна функция Joy) Слабичко се чува през слушалките, но четох някъде, че така било хубаво, за да не се уврежда слуха още от ранна възраст. Има и вградена тонколонка, с нея по-става джангър.
Сега за основната функция- снимките ooooh! Ох, не знам какво да кажа, все си повтарям, че е играчка, играчка, играчка, но въпреки това си мисля, че е можело (за тези пари) да поработят още малко над качеството. Външни снимки на дневна светлина долу-горе биват, ако не мърда човек, обаче на изкуствена светлина хич ги няма и то с най-силната светкавица, с обикновената нищо не се вижда. Абе представи си снимки от хенди-камера с 0,3 Мегапиксела. За клипчетата също трябва да има дневна светлина, иначе почти нищо не се вижда.
Иначе камерата е много шик за малки хора и си личи, че е стабилна и подходяща за детски ръце. Има 3 игрички и разни други екстри. Като чета обаче отзивите в МайТойс, как се превъзнасят пишещите по нея какви хубави снимки правела и се чудя аз ли съм сбъркана нещо, че съм толкова критична или ми се е паднала дефектна камера Wink.
Ето тук една външна и една вътрешна снимка. Това им е най-големия размер.
Ако се навиеш за нея най-добре я вземи сега от Мюлер, че излиза към 60 евро. Нормалната цена 75-90 евро ми се струва направо абсурдна за тази джиджавка.

Истинска камера смятам чак към първи-втори клас да й взема, преди това ми се струва рано. Тя и сега снима с нашата, но в нея няма нищо детско и интересно- щракне 2-3 снимки и я оставя. Да не говорим, че те пък са доста по-чувствителни на падания и безразборно натискане на копчета.

За кухните и аз съм за, имаме я вече 2 години, не заема много място. Само, че моята играе на нея само като има гостенче, сама не й е интересно Whistling

# 42
  • Мнения: 7 605
Аз да поясня че Вяра живее в Австрия, а аз в цз... освен ако не ми е станала вече землячка и аз да не знам  Party

Знам бе Ели, zнам, но нали Вяра беШе писала 4е сигурно доставят и до вас, та zа това  Crazy

# 43
  • Мнения: 6 390
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17293456&tab=1
а такова някой да е имал... то като ФП но по удобна ми изглежда количката... или се заблуждавам...

Знам бе Ели, zнам, но нали Вяра беШе писала 4е сигурно доставят и до вас, та zа това  Crazy
тоя момент съм го пропуснала  Blush

# 44
  • Мнения: 3 367
Аз предупредих че съм вещо=мраз и ако мога ще живея на празно ,голо и светло,без предмети Grinning В детския музей има имитация на град със стаите му и пр,има редица кухни,магазини,строит.площадки и пр,ходим там поне 2/месец и нуждата от кухня е задоволена(и в градината имат една очукана)

Общи условия

Активация на акаунт