Спалня по поръчка? ... и още едно питане...

  • 16 465
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 480
Съгласна съм с Приказливка .
По-добре малък матрак,отколкото диван(какъвто и да е)

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз за детска го търся. За преспиване на някой гост, примерно. Не за ежедневна употреба.
Отделно още едно единично легло, за 2-рото ми дете Wink Дано ме разбрахте  Grinning

А отделно за нас ще си поръчам шиииииирока и дъъъълга спалня. Но се чудя на коя майстор да се доверя?!  Rolling Eyes

рени55 - благодаря ти   bouquet Но искам дир. контакт с майстор. А не после ама аз така, а ти онака  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 341







Телефонът,който е даден за контакт е на майстор - той си има работници.
Ти му се обади,той ще дойде у вас (огледа е без пари) ,ще се консултираш с него и
сама после ще си прецениш.Нищо няма да ти коства да се срещнеш с него.
Даже може да го помолиш да ти донесе  албума със снимки - там са по-качествени от тези в сайта.

# 18
  • Мнения: 5 925
Видях легло,подобно на показаното от Шани,но долното легло е  на колелца и може да се изтегли дори в друга стая.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Видях легло,подобно на показаното от Шани,но долното легло е  на колелца и може да се изтегли дори в друга стая.

е точно това търся.
Бързо казвай къде?

# 20
  • Мнения: 7 947
Момичета, и аз търся фирма за индивидуални поръчки - тоест аз искам да си измисля модела, те просто да ми го направят. Обаче все попадам на такива, които ми предлагат техни модели с промяна на размера или започват да ми обясняват как моето е неизпълнимо и как тяхното е много по-добро...та ми писва вече! Дайте някоя фирма, правеща по поръчка от ПДЧ или МДФ с доказано качество  Praynig

Иначе ходих по Пиротската, но все едно и също, то всички магазини работят с едни и същи производители излезе.

# 21
  • Мнения: 5 925
Видях легло,подобно на показаното от Шани,но долното легло е  на колелца и може да се изтегли дори в друга стая.

е точно това търся.
Бързо казвай къде?

Не в София,но ще се опитам да ти разуча производителя.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 437
Нашата спалня я поръчахме в Скабрин. Много си допаднахме  с проектантката (Любомила) и се получи точно, както в мечтите ми Simple Smile
Засега нямам забележки към изработката, ПДЧ е, но е хубаво и кантовете са добри. Майсторите, които я монтираха работиха чисто и бързо. Това беше преди повече от година.
В днешно време не бих рискувала с масивно дърво. Много харесвам, но качеството му е под всякаква критика. В повечето случаи и не  е изсъхнало добре.
Но може би зависи и от фирмата производител..не знам. Не посмях да рискувам с масив.

# 23
  • Мнения: 7 947
Аз харесвам масив, но и цените са доста по-високи. Ако питате мен - с ПДЧто се рискува много повече! Като виждам мебелите на приятели - клатушкат се - особено гардеробите, лесно се драскат, особено ръбчетата...но всичко е въпрос първо на средства и късмет - на коя фирма ще попаднеш. Но при положение, че имаме доста неща да поръчваме и си правим сметка - та се ориентирахме към ПДЧ или МДФ, което е по-добрия вариянт според мен.
Диана, би ли пуснала едно фото на спалнята ви и каква цена излезе горе долу?

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 16:36 от viliko

# 24
  • София
  • Мнения: 2 437
Скъпа е. Но да ти кажа, в кухнята МДФ е по-зле, отколкото ПДЧ-то в спалнята. Не разбирам много от материали, но според мен има огромна разлика от ПДЧ до ПДЧ и покритието му.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 947
Crazy
И затова цената е тайна? Както и модела?
Или пък може би гадаеш, че не може никой друг да си позволи?
Нещо не разбирам...

# 26
  • София
  • Мнения: 7 992
Има доста фирми, които извършват такива услуги. Вкъщи всички мебели се правиха по такъв начин. Живеем в панелка и трябваше да се оптимизира максимално пространството. Съветвам те да се насочиш към фирма, която има и проектант, за да може да видиш проекта на хартия, преди да го изработят.
Вкъщи процедирахме по следния начин - извикахме проектанта, той придоби впечатления за жилището, за стила обзавеждане, което бихме искали, разбрахме се какви мебели искаме, говорихме за размери, показа стари проекти, за да взема някои идеи от тях. Като цяло ми излезе на цените на купени мебели, но за сметка на това всичко беше по мой вкус  bowuu

# 27
  • Мнения: 7 947
Всъщност аз вече съм си скицирала проекта на спалнята, измерен е до сантиметри, така че не ми е нужен проектант. А и не правим обзавеждане на празно жилище, просто заменям стари мебели с нови. Тъй като хола ни е и спалня в едната си част - се съобразявам с кожената гарнитура, която вече си купихме, тоест и останалите мебели ще бъдат черно и бяло. Както и да е. Иска ми се фирмата да е препоръчана от някого - ако се сещате за конкретни фирми, правещи по индивидуален проект - дайте координати и повечко подробности  Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 1 341







Моята спалня е кожена,по поръчка,маломерна,защото стаята ни е 3,20 на 3,80.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 437
viliko , нещо изби в друга посока Simple Smile Ще ти пусна на ЛС снимки и цена. Няма смисъл да давам цена в темата без да се види за какво е. А пък не пускам снимки в нет-а.
Нищо не намеквам, даже напротив, изобщо не снобарея или пък сме богати. Тегихме кредит за обзавеждането.
Казвам, че е скъпо, защото ни излезна горе-долу три пъти по-скъпо, отколкото комплектите в магазините. Но при нас помещението е нестандартно, мъничко и трябваше под спалнята също да е гардероб (това е моя приумица). Спалнята ни е най-скъпото, което сме купували при обзавеждането
Фирмата не взима пари за изчертаването на твоя проект (идеите ти). Влиза си в цената. Ако откажеш да изработят проекта, но си го искаш- заплаща се, както във всички фирми.
Но ако стаята ви е стандартна, без чупки, пристройки и т.н. няма смисъл да давате парите за поръчкови мебели. Може да си поръчате някой готов комплект в цветовете, които искаш или пък да си купите отделни модули. Лично аз не видях фирма, която да ни даде ниска цена...само, като чуят, че искате спалня попоръчка и изготвят едни оферти Crazy
Олях се с писането

Общи условия

Активация на акаунт