Спалня по поръчка? ... и още едно питане...

  • 16 476
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 947
Е много са ти капризни гостите, чак пък претенции...у нас такива не минават, но както и да е...

Единствения вариянт според мен е да звъннеш на мебели Домино - и да попиташ къде в София имат дистрибутор. Има дадени поне 3 тела. Или си принтни снимката и почваш да обикаляш посочените вече мебели по поръчка /към който да добавя само Ломбардо - мъжа ми е ходил и чакаме оферта и СИКО на Пиротска - тази вечер ще мина/

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Е много са ти капризни гостите, чак пък претенции... Единствения вариянт според мен е да звъннеш на мебели Домино -

не са капризни, а хора на години Wink Има разлика.
Звънях до Варна и говорих с началника на Домино. Но ти май-май не четеш внимателно. Могат и пращат мебелите си до София, тъй като тук нямат техен представител.

# 47
  • Мнения: 7 947
щом са бабета - значи ще им е още по-удобно на ниското  Joy майтапя се, да не се обидиш...но аз лично никога не съм се съобразявала с гостите си, а те с мен и затова ми стана странно.

Щом производителите /които не знаех, че са Домино, а мислех, че Домино просто го предлагат/ могат да ти доставят - какво те притеснява?

# 48
  • Мнения: 18 542
Миоки, виж пак картинката на леглото Невен и ще ги видиш крачетата.
Аз вече като реклама ще прозвуча ама неосетското е такова ниско и чрез механизъм се вдига на нивото на стандартно легло. Механизмът можеш да го сложиш и под друго легло, не е задължително да е тяхно. Има колелца и може да се мести в друга стая. Като се разпъне се застопорява и няма опасност да се разхождаш докато спиш  Laughing

# 49
  • Мнения: 90
МЕБЕЛЕН МАГАЗИН D&D
Сташно съм доволна, правиха ни спалнята преди 8 години, страхотна е няма човек, който да не я е харесал. Много точни и коректни.
Скоро се пренасяхме в нов апартамент и ги викнахме за демонтаж, превоз и монтаж. Много бързо и чисто работят монтажистите им и не на последно място много качествено. Една приятелка си прави кухнята и детската при тях, много е доволна и тя.

АДРЕС:
МЕБЕЛЕН МАГАЗИН D&D
гр. София бул. Гоце Делчев бл. 1 02/ 9586449.
МЕБЕЛЕН МАГАЗИН D&D ... МЕБЕЛИ КРОКОС гр. София бул. Тодор Каблешков бл. 11 Е 02/ 8511242

# 50
  • Мнения: 7 947
Нещо аз ли пропускам, НО безсмислено скъпо излиза по поръчка: от едното място за малка спалня, ниска, с метални крачета и табла тип скара и размер 120/190/40 височина ми казаха 1400 лв  .Без шкафчета или комоди и тн. За гардеробчето 1,80м/2м с плъзгане и една огледална врата и една обикновена - 1900лв  Crazy В същото време хубави комплекти спалня и гардероб с комод и нощни шкафчета пак тия размери и доста оригинални врати и огледала и тн - излиза 2000лв! И като добавя нужната ни секциика и ТВ шкаф...Нещо май се отказваме от поръчките и ще отидем в големите мебелни салони и ще си комбинирам каквото ми е нужно  Confused

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
viliko и аз до тези изводи стигнах.
Аз също не виждам смисъл, да дам 1600лв. само за спалня и без матрак, без шкафове, комоди и т.н.
Че то по-добре да си купувам през 3-4г. разните му там евтинджоси и това е...

# 52
  • Мнения: 7 947
Последна надежда - обадили се на мъжа ми и му дали оферта за спалнята - 380лв  Thinking - та днес ще минем да видим за какво става въпрос - имали изложени в магазина си подобна, с друг размер...

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
имали изложени в магазина си подобна, с друг размер...

а къде е магазинът?

# 54
  • Мнения: 7 947
значи беше някъде между Опълченска и Ботев, до едни дюнери,  точен адрес  ул.Пиротска №64. В интерес на истината преди три години от там си взехме диван с големите възглавници - не е мръднал, дори възглавките са си пухкави и надути, което ме навежда на мисълта, че стоката им е що годе качествена...Имало и гардероб от същата серия, четирикрилен, висок и дълбок за 600лв...

Обаче с поръчките ставало бавно - предупредили, че ако сега поръчаме - ще стане за Коледа...

# 55
  • Мнения: 10
Ние си поръчахме миналата седмица от тази фирма  http://fantasticomebel.com/product/view/18.
Ако искаш можеш да се регистрираш в сайта и да ти изпратят каталог с модели, цени, размери и т.н..А този модел го има изложен в Еником М. При тях също има каталог и можеш да си направиш твоя си комбинация.

# 56
  • Мнения: 7 947
В Еникома имат същите модели както навсякъде, само дето слагат малко по-голяма печалба за себе си. Същите мебели са по-евтини/ с по 100, 200лв/ в Айкото и Комо. Затова ги игнорирах.

# 57
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз също посетих Емиком М в Дружба. Новооткрит мебелен магазин. И се отчаях. ooooh!
Язък, че са на сравнително голяма площ. Нищо кой знае какво не видях.
Иска ми се да отскоча до Айко, дето е при разклона за Драгалевци... Но не знам околовръстното как е?  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 10
Аз също посетих Емиком М в Дружба. Новооткрит мебелен магазин. И се отчаях. ooooh!

Магазина го дадох само като пример къде можеш да видиш мебелите на PREGO ,защото не знам къде другаде ги има изложени.Иначе фирмата е Русенска.

# 59
  • Мнения: 4 915
Да се запиша в темата, че контакти на майстори споменавате.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт