Спалня по поръчка? ... и още едно питане...

  • 16 487
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
лелле, големи дебати.  Crazy
А колко е скъпо, скъпото за една спалня?  Thinking
На мен за ето тази:

ми поискаха около 1600лв., без нощните шкафчета, без матрака. Е, наистина я искам 2м.х 2м.., ама  Whistling
diana_t - разпали ми любопитството, честно. Blush

# 31
  • Мнения: 7 947
Помещението е стандартно, но: първо е едно огромно помещение, в което едната част е хол, а другата спален кът. Има два големи прозореца плюс врата, разположени на три от стените, което затруднява поставянето на обемни секции или гардероби. Ето защо искам по поръчка - малка спалня /120/190/,ниска и с табла/по възможност облечена в кожа/, която да замени сегашната 220/200, която заема огромно пространство. В същото време искам гардероб, който да е като част от секция - да добавим към него нискък комод за ТВ и отгоре хвърчащи рафтове...и всичко това да е в черно и бяло или черно и зелено, защото имаме черна кожена гарнитура и  трябва да си пасне все пак.
По магазините - първо черно има много малко, второ - спалните са стандартни и големи, трето не откривам комбинацията гардероб+комод, която да ми допада...абе с една дума си трябва поръчка.
Мерси за отговорите   bouquet и сори, че ползвам чуждата тема, ама не си заслужава нова да пускам за същото.

# 32
  • Мнения: 18 542
Видях легло,подобно на показаното от Шани,но долното легло е  на колелца и може да се изтегли дори в друга стая.

е точно това търся.
Бързо казвай къде?

Не в София,но ще се опитам да ти разуча производителя.
Неосетското също е с колелца и може да си го местиш в другата стая  Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 2 437
Шани, предполагам, че е скъпо заради закръглените врати на спалнята (предполагам тази част отзад е шкаф, нали?), които са и лак ми се струва  Thinking Помня, че за кухнята ми искаха 400лв за една такава закръглена врата, а пък от стъкло излизаше още по-скъпо.

Нашата излезна 3400лв за : спалня (висока, с гардероби отдолу и плъзгащи врати), два гардероба от пода до тавана и шкафове над самата спалня. Не е кой знае какво и ми се вижда скъпо. А помещението е...едно мъничко, приобщихме и балкона за д аможе да сложим гардеробите.  Разглеждах страхотни спални до 2000лв с голями гардероби, с механизми, нощни шкафчета и т.н. Но това беше миналата година, сега цените малко скочиха. Не бих си правила по поръчка, ако имах нормална, стандартна стая  Confused

# 34
  • Мнения: 4 202

Чак сега разбрах,че тази фирма за която ти писах има сайт - явно е от скоро - www.komodo-styl.com
Това,което са показали е малко.Работят и по проекти на клиента.


Адресът им е в някакво монтанско село, дали работят и в София?

# 35
  • Мнения: 7 947
Рени е написала, че има майстор в София и е дала негов тел  Wink Но ако производството е в монтана и аз не бих се навила...

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миоки - те колелцата всеки ги прави. Номера е в крачетата, който осигуряват повдигане на височината на основното легло.
Вчера в една мебелна фирма отново ми отказаха изработката на подобно легло.
Но пък производителите от Варна ми казаха, че могат да ми доставят в София.

# 37
  • Мнения: 21
http://www.mebelcom.net/

0888209737 - Иван

работя с него за всякакви нестандартни поръчки , мисля че може да се справи и с леглото , и със спалнята Simple Smile ако решиш да му звъннеш, кажи че имаш телефона от Деница. Ще дойде у вас да види на място и ще ти каве цена без това да те обвързва с каквото и да е

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

мисля, че е това, което ми трябва, но не мога да видя нито една снимка от галерията в голям формат...
Вие отваряте ли ги?  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 7 947
отварят се!
звучи добре. само дето е доста далечко от нас ... ще трябва да се ходи събота май.
мерси   bouquet

# 40
  • Мнения: 21
отварят се!
звучи добре. само дето е доста далечко от нас ... ще трябва да се ходи събота май.
мерси   bouquet

По-добре му се обади и си уредете среща, че лудницата цеха не е за клиенти Simple Smile))

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отворих ги и аз.
Наистина хубави неща правят тези хора. А като си помисля, че вчера бях там, но на друг етаж  Tired
 jadde - мерси   bouquet

# 42
  • Мнения: 18 542
Миоки - те колелцата всеки ги прави. Номера е в крачетата, който осигуряват повдигане на височината на основното легло.
Не разбрах, Шани за какви крачета говориш  newsm78

# 43
  • Мнения: 7 947
Ако търсиш подобно легло в случай, че имате гости - защо ти е да се повдига на нивото на другото? Едно ето такова например http://www.zonamebeli.com/index.php?m=320&lang=1&cat_meb … &mebel_klas=1 ще ти свърши работа.

Ако пък искаш двойно - вземи си от тези многофункционалните на ТЕД - http://www.ted.bg/?page=cms_instance&structure=folding_bed&a … 15379b9e604f1406b На снимката не се вижда много, но са много сладки, леки, компактни, а и удобни - на вилата на моята приятелка на такова спим тримцата с мъжа и малчо.

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако търсиш подобно легло в случай, че имате гости - защо ти е да се повдига на нивото на другото?

защото кой би искал да спи "на земята". Майка ми и свеки - няма да поискат. Или пък да рискуват дребния да скочи в/у им  Naughty Naughty

Колкото до дивана - имам подобен. Него също го предлагам на гостите.

Миоки, виж пак картинката на леглото Невен и ще ги видиш крачетата.

Пак казвам - не търся легло тип сандвич, а точно такова, което е на картинката от 1-ва страница.

Общи условия

Активация на акаунт