непрестанно притеснение!! моля помогнете

  • 2 675
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 960
Честито бебече и от мен!!!  bouquet
Нормално е да се притесняваш , за теб всичко е ново !!Инстинктът ти на майка няма да те подведе , а и бебето ще те научи (не става веднага   Wink) да разбираш какво иска! Hug

Peace

# 46
  • Мнения: 86
Честито бебче,да ти е живо и здраво.Аз след първото раждане се чувствах по абсолютно същия начин,дори седях и го гледах когато спеше и си виках"боже това дете аз няма да мога да го гледам,трябва да го дам на наще"Тъй като ми е роден лятото не спирах да го извеждам,защото така се чувствах най-добре.Аз мога да ти дам два съвета:1.при всеки удобен момент излизай,сама или с човек с който се чувстваш най-добре и 2.обърни се към психолог,в това няма нищо лошо,а напротив много е приятно да разговаряш с такъв човек който може да ти даде доста компетентни съвети.Аз лично си имам психоложка и когато имам нужда вместо да звъня на тоя и оня да ми дава всякакви съвети отивам при нея

# 47
  • Мнения: 789
Честита ти рожбичка  bouquet!Да ви е живо и здраво детенце!Аз също съм родена на 14.10,но преди 32г Laughing.
Спокойно,всяка родила за пръв път жена минава през всички тези тревоги.Плачът ти е вследствие на следродилната депресия(предполагам),това ме сполетя и мен.До 2 месеца ще премине.А за бебчето-спокойно.Щом наддава нормално,щом е здраво,значи няма причини за тревога откъм хранене.Често бебетата сами си създават режим-и за хранене ,и за сън.Наблюдавай го,и нека за някои неща ти подскаже и то.А ти по-спокойно я карай,за да не усеща бебо нервността и несигурността ти Peace.

# 48
  • Мнения: 173
Здравей мамче! HugТова ми е много познато....При мен започна още преди да роя - с въпроси и притеснения като всичко наред ли е  с бебо в корема,като се роди- справям ли се добре,ами защо очичките й са събрани в една точка(като новородена-било нормално,но като не знаех...),защо плаче,защо не го яде това и т.н.Това са майчините тревоги.Изводът , до койот стигнах е че колкото по-покойна си , толкова по-добре за теб и детето-то усеща, когато си притеснена.Сега като се върна във времето назад,ми хваща яд,защо съм била толкова загубена и се съм се притеснявала за глупости,а не съм се радвала на малкото съкровище така,както го правеха другите майки!!!!!!!

# 49
  • Мнения: 2 960
Спокойно,всяка родила за пръв път жена минава през всички тези тревоги.

бих добавила само ,че и родилите за втори път пак може да ги връхлети това EmbarassedАз бях от тези мами!!

Общи условия

Активация на акаунт