Притежатели на Зоопарк в MondoZoo, елате насам!

  • 37 454
  • 784
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 169
Бухтичка, преди малко кликнах на теб провети.
Всички имате едно клик от мен Валерия благодаря за списъчето.

# 721
  • Мнения: 6 029
Всеки може да направи по едно единствено уникално посещение на ден!

Това значи, че когато посетите първия за деня избран от вас зоопарк вие изразходвате вашето посещение
и след това колкото и зоопарка да посетите посещения няма да се отчитат.

Това не го разбирам. Ако посетя на Валерия зоопарка примерно, на Дуци колкото и да го посещавам - все трънки?

# 722
  • София
  • Мнения: 44 197
Именно....

# 723
  • Мнения: 6 029
Демек няма смисъл да цъкаме като обезумели? Можем да посетим по един зоопарк на ден... Това е тъпо.

# 724
  • София
  • Мнения: 44 197
тъпо е, още по-тъпо е, че го казват днес...или пък са видяли каква активност настана и хоп, теглят шаутера...

# 725
  • Мнения: 1 169
ЕЕЕЕЕЕ, че смотана работа  Crossing Arms
А, под моята елха защо няма подаръци  newsm78

# 726
  • Мнения: 6 029
Ами да, то вчера това правило просто не го е имало. И днес - тряс.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 647
защото не си вип май... и под моята няма

# 728
  • София
  • Мнения: 44 197
Да, който няма абонамент има по-скромна елха, без подаръци отдолу...

# 729
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
ЕЕЕ, това с посещенията е много гадно ... не ги е срам значи Sad. Какво толкова ако се подпомагаме един друг. Тъпо е от тяхна страна, много тъпо даже.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 647
e, на тях целта не им е да си помагаме и да печелим без лолове, а да зарибяват повече да им купуват мондосите  Wink Според мен най-добре е ако някой стигне до 2 подарък да си намери директор с 1 пълна черта умение и да си го донапълни, понеже май директорите са най-проблемни

# 731
  • Мнения: 1 169
Ще има да си чакам за втори подарък 1 година  Joy

# 732
  • София
  • Мнения: 44 197
Аз втория го стигнахх....ама вместо да му напълня зелената лентичка, реших малко да подпомогна една от червените му...май беше тъпо решение...все едно Simple Smile

# 733
  • Мнения: 2 716
Ми тогава ще цъкаме подред. Днес Дуци, утре Angel_Dust , после....  Joy
Веселба.
Мамка им и скъпи животни начи  Confused

# 734
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Ами тази Разходка с лодка докога ще продължи? Пропуснала съм ако някой е споменал, нещо май ми се мерна, че е Коледен подарък.

А относно мондосите - ще има да вземат Simple Smile. Един смс пратих в началото и повече не повтарям, ако ще да си играя с години до минаването на 11 ниво Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт