Притежатели на Зоопарк в MondoZoo, елате насам!

  • 37 424
  • 784
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 116
Валерия добави ме и мен!  Wink http://zdravka79.mondozoo.com

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 647
А относно мондосите - ще има да вземат Simple Smile. Един смс пратих в началото и повече не повтарям, ако ще да си играя с години до минаването на 11 ниво Simple Smile.

и аз съм на 11 ниво Mr. Green тъкмо събрах 26 000 и спечелих подарък, та реших да си купя най-скъпото животно - хоп, конче, та и дружка, та и манджа да им осигуря... та айде пак останах без пари  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 6 904
Аз пък не обичам игри, на които трябва да им цъкаш, защото навсякъде почват да се веят едни линкове, едно чудо. Та предпочитам да е така. Който иска да му помогнат да си прати линка на познати.

# 738
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Защо няма такава опция - лоловете от един акаунт да се дават като дарение на някой друг Simple Smile. Ха-ха. Май много искам, нали?

Аз отворих първия подарък - задължително ли е да си купувам животно веднага? Чудя се направо какво да купя. Аз имам една двойка коне. В минифермата има ли по-скъпо животно от коня  newsm78

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Конят е най-скъпото в минифермата, но то не ти пречи да си купиш още 1 Simple Smile

# 740
  • Мнения: 2 716
Минах нивото  newsm44 newsm44

# 741
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Конят е най-скъпото в минифермата, но то не ти пречи да си купиш още 1 Simple Smile

Ами да, май ще трябва да си купя конче вихрогонче Simple Smile.

# 742
  • Мнения: 2 035
Валерия, ако може и мен да ме добавиш  Hug
http://valka-balka.mondozoo.com

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 647
да ви се изфукаам - току-що видях, че съм спечелила раница от играта на Милка  newsm44

# 744
  • Мнения: 2 035
Да ти е честита!  Hug А каква е била тази игра?  newsm78

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 647
ами изпращаш 5 опаковки от шоколади Милка и всяка седмица се теглят по 100 шапки, 100 раници и 40 шейни. Накрая всички участваме за уикенд в Банско (10 на брой), та аз още първата седмица се включих и спечелих раницаа  Party Така миналата година си спечелих и минифурна за хляб от калиакра... почвам да си мисля, че много ми върви  Flutter

Вече имам 19 метра, още 31 до втора награда... не е никак малко  Rolling Eyes

# 746
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
да ви се изфукаам - току-що видях, че съм спечелила раница от играта на Милка  newsm44

Честита раничка Simple Smile. И аз нея бях харесала като награда, но нещо май съм позабравила, че трябваше да ям шоколади Simple Smile. До кога беше срока на играта, дали не е късно вече за вклюване?

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Мерсииии  Hug до 18 януари мисля че беше... има време, до тук май само 2 седмици са минали, има поне още 6, яжте на воля, аз продължавам  Mr. Green то мойто е клинично - и след играта ще си продължавам  Blush

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Добавила съм ви всички и викам Дуци като се наспи да вземе да пусне нова тема, че тази вече е километрична.
Щом по 1 може да се посещава на ден - ок, ще се редуваме, явно такива са правилата, но линковете викам да си останат на първа страница ако не за друго то да следиш до къде стига конкуренцията.  Mr. Green

# 749
  • Мнения: 840
Валерия, ще ме добавиш ли и мен http://palmita.mondozoo.com    bouquet

Ама аз като гледам вашите съм бая назаднала  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт