Отговори
# 165
  • Мнения: 911
първоначално 4-5 ,после се правят поддържащи

# 166
  • Мнения: 2 171
Преди 4-5 г направих опит за фотоепиляция на триъгълника - резултатът беше, че още на 10-тата минута ме изгориха така зверски, че близо месец не смеех да се покажа.. #2gunfire

Та..как да се престраша отново?

# 167
  • Мнения: 911
довери се на специалисти ,защото има много такива "самозванци",които само обещават ,убеждават те ,и резултата е бил при теб повече от трагичен дори !!

# 168
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
мама69 от кой град си? Имаш ли информация за качествена и ефикасна фотоепилация във Варна?

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
,след пет процедури имам толкова малко косми ,че съм ходила само два пъти от октомври до сега -вярно не изчезват напълно всички косми

отиди на фото епилация -първоначално ще опадат около 50 % от всичките ти косми ,а тези които останат на следващата процедура ,след това растат хилави и руси косъмчета
[/quote]

Вероятно си някакво изключение, но аз лично такъв резултат за такова кратко време не съм виждала!
Иначе, от личен опит - в продължение на 5г. системно съм ходи на епилация горна устна (забравих, как точно се казва процедурата с електрическа пинцета), после за близо 1г.  направих 15 процедури фотоепилация на горна устна, след толкова години борба, резултата в момента е 80% от косъмчетата са изчезнали. Правила съм 3 процедури фотоепилация на подмишници, но нямаше резултата, а крайната ми цел беше триъгълник, но се отказах. Вярно, първоначално, окапват косъмчетата, но после пак се появяват, а на триъгълника са най-упорите. Имам приятелки правили над 10 процедури в тази зона, без резултат.

# 170
  • Мнения: 911
от София съм ,за Варна нямам инфо ,космите са ми черни и дебели ,затова се повлияха толкова добре от фотото

# 171
  • Мнения: 106
denito2 Студиото се намира на Позитано 7 в една бизнес сграда на 2-рия етаж, отсреща е Немската гимназия, няма как да ти го обясня по-добре. В сайта има цени на всички услуги които предлагат.
А колкото до резултатите - мисля, че може сами да си направите извод, след като някой се е повлиял от 3 процедуди, а друг от 30, т.е. при всеки е различно. Зависи от косъма, зоната, кожата, вида процедура и вида на апарата с който е правена. Аз лично мога да кажа, че си струва да опиташ с 1 процедура за да прецениш заслужава ли си или не.

# 172
  • Мнения: 510
Някой пробвал ли е елос-епилацията в МЕДЕФЕКТ???? Някакви впечатления? Много ме е страх, защото съм пробвала лазер и ме болеше зверски а имах и изгаряния. Аз при тях си правя Велашейп, доволна съм, но не мога да се пристраша за епилацията, а твърдят че не боли. Моля за мнение ако някой е пробвал вече....
Благодаря

# 173
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
космите са ми черни и дебели ,затова се повлияха толкова добре от фотото

Мойте, тоже Wink

# 174
  • Мнения: 510
Пробвах elos-а и засега съм доволна след първа процедура. Да видим нататък.....

# 175
  • Мнения: 352
Марч, колко струва процедурата там, където ходиш? Аз мишниците ги почнах преди 2 седмици в Хил клиник, но ако си много доволна от Медефект, дали на есен да не ги пробвам за триъгълник  Thinking

Кажи колко процедури са минали и как се повлиява растителността  Mr. Green

# 176
  • Мнения: 911
мацки , ходи ли някоя от вас там където и аз - Бюти клуб лайф ,искам да знам какви са отзивите ?

# 177
  • Мнения: 32
Аз ходя на фото в Бюти клуб лайф, много съм доволна! Страхотна обстановка, страхотно обслужване. Момичето - Мая, което прави фотоепилация е много внимателно и усмихнато. Peace

# 178
  • Мнения: 352
Добре де, за фотоепилация на триъгълник колко процедури ти казаха, че трябват?

# 179
  • Мнения: 1
Моя приятелка се подлага на фотоепилация, друга на лазерна и нямаше успех. Само си дадоха парите на вятъра, косъмчетата понамаляха, но след като минаха 6, 7 процедури резултата беше същия - пак малко косъмчета. Няма махане, сега след като прекратиха процедурите пак им израстнаха косъмчета, по тяхни думи и все едно ищо не са правили.
Аз лично си ги махам с кола маска лично  newsm47 Дам Simple Smile Една съученичка в училище беше споменала, че си ги маха сама и аз нали съм твърдоглава си казах - "щом тя може, би трябвало и аз да мога". Та първия път треперейки доста отиде един час, но си ги махнах и бях много доволна, че не съм дала 10лв ,а само 1,5 лв за течна кола маска от аптеката. Тя е само един вид с едни крачета на нея. Вече не си махам косъмчетата долу с епилатор ,защото ми излизат доста подкожни. А за бръзнача да не говорим - изникват двойно от едно и също място и как щипе ... това са спомените ми от 5ти клас, когато направих тази грешка Simple Smile
Та , девойки, дерзайте ... мажете по посока на косъма и дърпате обратно, като прдържате опъната кожата Wink както прави козметичката .

Общи условия

Активация на акаунт