БЯЛА ЗИМА СЕ ЗАДАВА И КЪСМЕТЧЕТАТА РАЗДАВА!!!/27.10-02.11.2008

  • 28 511
  • 909
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 453
Struni, аз също предих нямах много ПМС, но откак бебеправим да не ти разправям... това явно си го причиняваме от внишения, няма как иначе да е, ама ще ни мине, няма страшно Simple Smile

# 61
  • Мнения: 598
Момичета,колко много Ви обичам само да zнаете Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря Ви zа положителните съобЩения Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мамче, не съм по римите добра, но пък zатова давам ти букет цветя Blushда си много zдрава, обичана и Щастлива мама поне на 2 деца  bouquet
Дани, как Ще те zабравим, секс, та секс  Joy Joy Joy Joy hahaha
Катенце, мило приятелче, мерси zа темата...Аz често те zаливам с глупостите си, ама ти си ме обичкаШ  Heart Eyes Heart Eyes
ВеселуШкооооооооо, я бърzо на отЧет Joy Joy Joy hahaha

# 62
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен, седмица изпълнена с късмет пожелавам.
Мамче Ч.Р.Д да си живичка и здравичка и много щастлива  bouquet
Колкото до мен сутринта бяхме на пренетрационен тест, оценката е средна да видим какво ще каже лекаря довечера Flutter

# 63
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Калинчице, стискаме палци и довечера да пишеш  Hug
Алчо, как си?какво става с теб?
Прити,Мамбинка  Hug

# 64
  • Мнения: 2 270
ооооо, калинке - видя ли как се изложиха всички с модерната ни среща?!
 Hug
Алчо - как си? Praynig Praynig Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 639
Да кажа добър ден и се изнасям , че имам работа за целия китайски народ  Mr. Green
Алчо  Hug  Heart Eyes
Мамче   bouquet
и на всички други  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 598
Отпочинала е Алчо, опитвам се по-малко да правя колелца, да мисля положително (с теzи ,които си пиШа zнаят,че и когато ми е трудно и гадно zареждам полойително около мен ,та сега се опитвам и себе си така да zареждам).Имам прекрасен човек до себе си и най-страхотните приятелки-момичетата от форумаДА, ТОЧНО ВИЕ,МОМИЧЕТА Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 2 109
Milady, Cиси, малката е с хрема и разстройство, пък таткото- с хрема, гърлобол и кашлица. Днес останах да си я гледам, утре- дядо й и се надявам до сряда да се оправи Tired Гадост Sick
Адикт, и аз (не)чакам около 30-ти  Peace Значи се събираме цяла банда Simple Smile
Гушкам ви всички, до скоро Hug

# 68
  • Мнения: 60
Мамче , Честит рожден ден. Да си жива, здрава, много щастлива и да сбъдваш с лекота мечтите си   Hug Hug Hug


Калинка: Стискам палци всичко да е наред.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 011
5 месеца не са много, но може би трябва да помислиш и за рутинни изследвания. Успех!
За изследванията - ако до Нова година не стане, догодина ще си направим веднага.
То 5 месеца бебеправим, но честно да си призная с този нередовен цикъл се оказва, че досега абсолютно сигурно сме улучвали овулацията само веднъж. Или я изпускахме, или не стигахме до нея.
Между другото искам да ви кажа, че се възхищавам на всички вас, които дълго време правите опити и въпреки това сте се съхранили като прекрасни и положителни хора.
Аз вече лекичко издишам. Плюс това открих, че секса "под строй" е едно много натоварващо психиката занимание.

Честито и от мен на рожденничката!   bouquet

# 70
  • Мнения: 674
Добър ден и от мен Hug

Мамче Честит Рожден Ден мило,да си жива и здрава и нека всяко твое желание бъде мое пожелания  bouquet


Илианка,много съжалявам за случилото се Cry

Голди,прекрасни сте и двете Hug

Ели Hug

# 71
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен-добра активност имаме днес!   bouquet
МАМЧЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН да си жива и здрава и много щастлива
Ники- welcome
 Hug на всички.
Аз малко съм болна пия антибиотик и се чувствам доста зле,добре че сте вие да ме разсеивате от лоши мисли  Heart Eyes
Хубав ден на всички!!!

# 72
  • Мнения: 7 201
Здравейте всички! Hug
Искам да благодаря на всички,които ме поздравиха!(които ме знаят и които-не толкова) Аз съм една от "ветеранките" тук, Blush на които не им се списва вече толкова... Tired
Трогната съм от пожеланията ви и искрено се надявам да ви споходят и вас!
А сега малка почерпка от мен:

# 73
  • Мнения: 3 372
Mam4е, Честит рожден ден  bouquet

От мен една сдухваща новина.....връщам се от ендокринолог с диагноза Хашимото Cry Сега тепърва ще чета що за птица е това чудо. Изписа ми Неофолик и Селен

# 74
  • София
  • Мнения: 1 146
Мамче честит рожден ден  бъди жива и здрава bouquet  bouquet  bouquet

Нека тази седмица донесе само положителни тестове и емоции Hug

Общи условия

Активация на акаунт