БЯЛА ЗИМА СЕ ЗАДАВА И КЪСМЕТЧЕТАТА РАЗДАВА!!!/27.10-02.11.2008

  • 28 495
  • 909
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 249
Addict аз от два месеца съм така - никакъв ПМС или по-скоро много редки проблясъци.
Сега съм пак така - имам 4-5 дни до М-то, обаче все едно няма да ми идва.
Карамелче, с тебе по едно и също време ли не чакаме? Аз съм за 31.10

# 46
  • Мнения: 453
Добро утро и от мен!

Кате, чудесна темичка, пожелавам ти да си първата, разписала се с две черти в нея  Hug
Ники, добре дошла, не се притеснявай, ще стане, то никой не мисли предварително че ще трябва да чака, но като трябва - трябва - после много ще се радваш Simple Smile
Илианке, съжалявам много за загубата ви, за съжаление и аз имам познати с тази съдба - ужасно е това, което се случва по пътищата ни. Стискам палци да сте силни и двамата
Аз се извинявам че миналата седмица се позагубих, ама нещо ми беше едно тъпо... Sad не че сега съм в много добро настроение, но по бивам.
Прегръдки на всички, пожелавам ви успешна седмица от все сърце!  Hug

# 47
  • Мнения: 2 926
Addict
По моите сметки трябваше да ми дойде преди 4-5 дни, но се оказа,че този месец съм с късна Овулация и май чакам на 31-ви  Peace

# 48
  • Мнения: 1 001
карамелке, ако се притесняваш му звънни и се направи на разсеяна    кажи забравих кога трябва да ги направя и попитах една приятелка тя ми каза на 3 ден пък на мен друго ми се върти в главата. смятам че няма да се обиди така

# 49
  • Мнения: 229
Аз за разнообразие съм обратно.Преди да започнем с бебеправенето нямах ПМС.Откакто бебеправим усещам всичко което ти дойде на ум.Шантава работа. Rolling EyesАдикт как беше в Турция - разбирам че сте бебеправили, снимки има ли?Сега в Жеравна ли ще ходите да бебеправите/ако вече не е станало/.Само се чудиш къде да ходиш Laughing нали щяхме да се срещаме на по кафенце и тортичка.Всички Варненки са много несериозни-никой не изявява желание за среща Sad

# 50
  • Мнения: 143
Addict, и аз съм така. Имах ужасен ПМС и отвратителни болки първия ден, направо ми посиняваха пръстите. Сега почти не разбирам кога идва и си отива. След аборта пак така продължи. Пу-пу да не се урочасам, че иначе е голям ужас.

Карамелке, не го мисли толкова сега. Ако много се притесняваш, може да му споделиш на доктора за форума (така няма ти да излезеш всезнаеща  Embarassed - всички гинеколози тук са запознати с бг-мамма и по-главно с влиянието му върху нас. На мен даже ми препоръчаха да не влизам, за да не съм го мислела, но тук няма да им послушам съвета  Laughing) и той ще вземе да ти обясни аджеба как и защо ги пуска така хормоните.   bouquet

Ха, на Мамчето Честит ден-ден!

Аз съм поизпуснала разприте малко  Sad а съм си сеирджийка по природа. Само едно доста добро Карамелско изказване хванах, за съжаление....  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 926
Бе аз не съм от притеснителните, но го виждам човека, че си разбира от работата и за това умувам все още.Сега ако беше някакъв неориентиран, отдавна да съм му подпалила телефона.
Обаче ще действам по съвет на .:.Stef.:. и точно така ще направя - Ще кажа,че мога да ги пусна на 4-ти ден примерно, защото ще си отивам в Манчестър, той и без това ме знае,че това разстояние за нищо го нямам  Wink

# 52
  • Мнения: 1 001

Аз съм поизпуснала разприте малко  Sad а съм си сеирджийка по природа. Само едно доста добро Карамелско изказване хванах, за съжаление....  Mr. Green

ако искаш специално за теб ще повторим  hahaha  Wink

# 53
  • Мнения: 11 823
Здравейте!   Hug
Честит Рожден Ден на Мамчето! Весел празник и много усмивки!   bouquet
Кате, благодаря и аз за темичката!   bouquet
Marleen, да се оправяте всички вкъщи! И аз нещо съм тръгнала да се разкеквам. И да не пускаш лелката! Wink
Карамелче, вече са ти отговорили, но да потвърдя, че и аз така съм пускала хормоните! Разбира се Стеф най-изчерпателно и точно ти е обяснила, а и момента с питането на лекаря е наистина деликатен, но го направи все пак, първо попитай - защо, после можеш и да питаш дали може по-раничко! Хубаво си решила, използвай максимално времето, в което си тук, със сигурност ще е от полза това, което ще направиш!  Hug
Ники., добре дошла и бързо да си ходиш! Wink Започни да се следиш, няма да е излишно! 5 месеца не са много, но може би трябва да помислиш и за рутинни изследвания. Успех!
Bagneto, съжалявам за лелката, бързо да я гониш и дано имате повече късмет! А за лекарите и Форума, всички казват да не се чете! Simple Smile
Щица, голямо гуш от мен! Сълзите и при мен често действат облагородяващо!
*MILADY*,  Hug  Heart Eyes
poison_avi, дано ловът е бил успешен, а то е ясно, че винаги ще ни се струва недостатъчен! Wink
Addict, стискам ти много силно палци!!  Praynig Определено в повечето случай при активно бебеправене се наблюдават различни промени, но при всеки е индивидуално, а и не трябва да се забравя психологическият момент! При мен като се запознах с бъдещия ми съпруг и още от втория месец цикълът ми стана редовен, сега вече е по-различно.

.:.Stef.:., soff, RAL4E, amanita, kate-pate, kremoni, elia_na, desitalee, mama nani, pretty, anetka_ta, irina_boneva, mu6morok, галиа, katuci, Alexandria, ***Ели***, dididid, veselyshko, Nadejdata_08, ssiillvvyy, struni, gvsm, комикс, mausbeni, edna ot nas,  Hug

Хубава седмица на всички!  Hug

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 332
В спора се ражда истината ,а и все пак сме се събрали толкова жени ...не може без някой скандал. Simple Smile
Най-важното е ,че всичко отминава бързо   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
 newsm59 newsm67 Tada Мамче , желая ти цялото щастие на света !

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Мамче, миличка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Много здраве и любов ти желая най-напред   bouquet И дай Боже скоро сбьднеш най-скровенната си мечта!!!
Ники, добре дошла  Hug и дано не се задьржаш дьлго тук  Simple Smile
Милейди, благодаря ти  Hug
Сиси, как успяваш да споменеш всички - прекрасно е  Hug

# 56
  • Мнения: 249
...Адикт как беше в Турция - разбирам че сте бебеправили, снимки има ли?Сега в Жеравна ли ще ходите да бебеправите/ако вече не е станало/.Само се чудиш къде да ходиш Laughing нали щяхме да се срещаме на по кафенце и тортичка.Всички Варненки са много несериозни-никой не изявява желание за среща
Да, точно в Турция ми се падна овулацията. За Жеравна все се надявам да не оставям въпроса нерешен дотогава (това в кръга на шегата), но нали знаеш човек предполага, а Господ разполага... Ами Жеравна не е далеч от Варна и мислим Нова година да посрещнем там. Снимки от Турция мога да ви покажа, но в случай че има начин без да ги чаквам предварително в даден сайт. Ако искате да видите, помогнете!
   И накрая, Струнче, без такива че сме несериозни. Ти май не четеш редовно, а? Бях писала миналата седмица че в момента не работя и чакам предложение от вас работещите кога и къде ви е удобно да се видим. Да си имаме уваженията... Grinning

# 57
  • Мнения: 576
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАМЧЕ !!!
От здраве да не се оттървеш, в любов и топлина да живееш, приятели добри до теб да има и с още едно бебче догодина !!! Hug Praynig





Аманитка, стискам палци мила, Тодорова да имаа многоо хубави новини за теб Hug Praynig
Катенце, златна си миличка. Върни се пак при нас, да си гукаме по пътя  Heart Eyes
Щици, за съжаление прекрасните не стават бързо, особено тези, които са за цял живот. Ние сме с теб, ти само продължавай  Hug
софф, ще се моля малката муцунка да се справи с всички тези гадости без проблем. И когато всичко отмине да не помни тези болки  Hug Praynig
Мушмуронооо, нали знаеш какво трябва да направиш на Моника Бонбонева ? Party Heart Eyes
Прити, как си мила ? Hug

Пожелавам ви хубава седмица момичета... Повече слънце в душичките и повече усмивки.
Пък към края на седмицата едно романтично циганско лято за разкош  Hug

# 58
  • Мнения: 2 270
Мамбинке, не се оплаквам вече (или поне се старая Wink)
ти как си? оползотвори ли ову-то? Hug Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 622
МАМЧЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet   bouquet   bouquet Да си жива, да си здрава и късметлийка ти голяма  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes С усмихнато лице и изпълнено с любов сърце  Hug Hug Hug Hug А мечтата ти голяма скоро да се сбъдне и в най-щастливта мама да те превърне  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet smile3504 newsm32 newsm64  newsm64

Общи условия

Активация на акаунт