БЯЛА ЗИМА СЕ ЗАДАВА И КЪСМЕТЧЕТАТА РАЗДАВА!!!/27.10-02.11.2008

  • 28 474
  • 909
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 141
Добро утро на всички момичета!
Дано тази седмица Ви е на късмет!
 Peace

# 31
  • Мнения: 229
добро утро и от мен.много ви е сладка темичката,дано да донесе повечко късмет на всички мами.
Ели - благодарско за кафенцето в средата/много добре изглежда/.Честит Димитровден на патерици,на всички които имат повод да го празнуват   bouquet.За нас още не е почнал ловния сезон/ама аз и без това незнам кога е точно/, но си тренираме пък когато стане. Hugвсички и ви желая много ползотворна седмица изпълнена с + тестчета Heart Eyes

ПП:Ще се постарая да съм по активна тази седмица, че нещо ви изпуснах напоследък.Сега да поработя atwork . Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 1 247
Добро утро на всички Hug
първо искам да
ЧЕСТИТЯ РОЖДЕНИЯ ДЕН НА МАМЧЕТО ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА МИЛИЧКА И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ newsm51 newsm51 newsm51
Кате миличка страхотна темичка Peace
Ели кафенцето е суперрррррр Heart Eyes
Хайде на всички едно голямо гушшшшшшшшш  Hug Hug Hug
приятен ден от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
Добро утро и от мен!Хубава темичка ...
Дано завалят много + тестчета  Praynig през тая седмица.
Успех и много  Hug на всички НЕчакащи.

# 34
  • Мнения: 1 765
Добро утро! Лек понеделник и успешна седмица   bouquet

Голд, изпуснала съм снимките....отивам да гледам... Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 270
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАМЧЕ!
дА СИ НИ ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ех, ква съм голяма бяла птица!
Мамче, честит рожден ден душа!Пожелавам ти здраве, щастие, късмет и скоро мама на двама !  Hug

# 37
  • Мнения: 2 926
Благодаря за отговорите момичета.
Наистина ще го попитам - най-добре е!
Макар че той ми каза да поизчакам с изследванията, защото опитите ни са все още много малко.
Ама аз нали съм припрян скорпион  Mr. Green
Та така и така ще ме споходи М-то, поне да го използвам по предназначение  Grinning

Честит рожден ден, Мамче
Пожелавам ти най-вече здраве на теб и на семейството, всичко останало е второстепенно!

# 38
  • Мнения: 1 001
Мамче, hbday да си жива и здрава и много късмет дано скоро се сбъднат всичките ти мечти  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 9 093
Добрютро Crazy
Хубава активност се регистрира тази сутрин, само така Grinning

Аз съм доста уморена от кратката почивка в Трявна...много път, много нещо, и едни завои, едни чудесии ooooh! Тъпунгери на всеки киломтър, катастрофи, тиове в дерето и т.н. - не ща да чуя за път скоро Sick Иначе беше приказно там, макар че времето си беше зимно и мокро.

Виждам че уйкенда е минал в малко разпри - чудех се защо ли толкова дълго имаше затишие, чак се притесних, че апатия е налегнала потребителките във форума Laughing На Аманитка ще кажа - игнор-ът върши перфектна работа в случая. От опит казвам Sunglasses

За хормоните да кажа, че се изследват на 3-5 ден от цикъла, а прогестерон - само и единствено на 7 ден след доказана с фоликуметрия овулация. Изследване извън тези дни е само и единствено грешка, тъй като не дава никаква реална и адекватна представа за положението на хормоните. В този ред на мисли, хубаво е Карамел да се обади на док и да  му каже, че може да пусне хормоналните само до 5 ден, после ще има ангажимент - не за друго, ами не е уместно да му се дава акъл, макар че е сбъркал според мен. Другият вариант е да иска точно в този ден с някаква цел, заради кистата, но не ми се струва адекватно Rolling Eyes
Та идеята е да се изследват на 3-5 ден. Прогестеронът - сигурно ще е трудно да се ходи на фоликуметрия, така че споресд БТ пак горе долу може да се каже кой е 7 ден след ову. Тъй като Веселушко писа за прогестерона - важно е да се изследва точно в този ден, а не в някой друг, защото тогава има пик, тогава е моментът на имплантирането и е редно хормонът да бъде в норма, иначе е индикация за проблем. Ако се изследва в друг ден и покаже ниска стойност - няма да е реално. Най-лесно е лекарите да кажат как е по учебник - ову на 14 ден, ЛФ 14 дни, всичко тип топ - да, ама не...

Добре дошли на новите момичета, желая ви скорошен успех Hug
Целувки на всички и весела седмица Heart Eyes
И честит рожден ден на Мамче  bouquet

П.П. Карамелчо - имаш още веме до М. Grinning

# 40
  • Мнения: 2 926
.:.Stef.:.  Hug
Аз точно за това питам за втори път за тези хормони, защото хем не съм чела никъде,че се правят на 10-ти ден, хем пък той ми каза 10-ти ден.Та и за това не смея да звънна сега, че да не изляза "всезнаеща" и да не го обидя нещо.Нали все пак той е лекаря  newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 5 736
Добро утро на всички   bouquet
Много хубава и успешна седмица  Hug

На МАМЧЕТО - САМО УСМИВКИ,СБЪДНАТИ МЕЧТИ И МНОГО,МНОГО ЩАСТИЕ

# 42
  • Мнения: 452
Честит рожден ден Мамче smile3525

# 43
  • Мнения: 249
Добро утро, мили момичета!!!
С нетърпение чакам края на седмицата, т.е. 31-ви за да разбера каква сме я свършили в Турцията. Големи надежди възлагам, и аз не знам защо...Странно защо откакто започнахме да бебеправим (2-3 месеца) нямам абсолютно никакви ПМС. Преди поне напрежение в гърдите усещах, ако не друго. А сега ей така просто си ми идва без предупреждение. Случвала ли ви се е такава промяна по време на бебеправене?
На всички пожелавам успешен лов, а на ловувалите вече, само положителни тестове!

   P.S.  Да ви попитам още нещо между другото: Ходили ли сте в Жеравна? Има страхотни стари къщи. Пренощували ли сте в някоя от тях? Моля споделете си мнението..... Може и на ЛС, за да не спамим темата.

# 44
  • Мнения: 2 926
Addict аз от два месеца съм така - никакъв ПМС или по-скоро много редки проблясъци.
Сега съм пак така - имам 4-5 дни до М-то, обаче все едно няма да ми идва.

Общи условия

Активация на акаунт