Отговори
# 60
  • Мнения: 3 089
благодаря за честитките! да са здравид ецата, другото е песен  Wink
специални честитки и към еххо и поля. да са весели дечицата, да са бесни, но умни и да внасят усмивки в живота ви!

60 маймуни са много хора, вярно е. очаквам към 15 от тях да са дечица. лудницата ще е пълна  Crazy
още по-щуро е, че аз не обичам готовите храни, така че сега откривам манифактурата за хапки и закачки  Wink
а, да докладвам, че едната от 3те торти се смачка в колата, а другата леко се понарани. за сметка на това, основния повод за радостна петра - тортата-котка от лагуна, се оказа чудесна изработка. все така не мисля, че си струва парие, но на външен вид се оказа прелест  Peace

# 61
  • Мнения: 11 830
маик, на мен Лагуна са ми сред фаворитите и като изработка, и като вкусови качества!
Възхищавам ти се за това, което ти предстои и не се съмнявам, че ще бъдеш блестяща! А и с това суши.. ммм.. И честита ти кухня вече официално, нищо, че все още стои горда и неопетнена! Wink

микки, в Комо съм виждала тези столчета, но сякаш и на много други места, доста популярни са.

# 62
  • Димитровград
  • Мнения: 1 753
Честит рожден ден на Петра,Поло и Ния!Да растат живи и здрави!!!

# 63
  • Мнения: 592
Честито на днешната дружинка от рожденици: Ния, Петра и Пол  newsm59

Като че ли слънцето е решило да и им се усмихне днес и да им подари този хубав ден - дано винаги е така!
На техните семейства много щастливи мигове  с малките скорпиончета Heart Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 700
ЧРД на НИЯ, ПЕТРА и ПОЛ! Много здраве, радост и весели игри, мили дечица!  party023

# 65
  • Мнения: 1 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТРА, НИЯ И ПОЛО, КАКТО И НА ТЕХНИТЕ МАЙКИ- ГЕРОИНИ! Да са много здрави на първо място, детството им да е изпълнено с много смях, изпълнени детски мечти и послушни и разбиращи родители!
Приятно и много весело изкарване довечера на празника, а за децата- да са мнооого доволни от подаръците  Hug

Майче, в къщи ли ще събираш тази колосална бройка или?! Ако ще сте у вас- то от сега ще ти започвам усмирителната риза, защото няма начин да останеш с всичкия си след това  Wink  Hug

Вчера дъртешкия празник мина чудесно- Яна получи наистина страхотни подаръци (вкл. едно куче с реален размер на лабрадор, което ме влудява, понеже е съвсем като истинско и всички се улавяме, че го галим все едно е истинско псе, а Яна обяснява, че вече си има истинско куче  Laughing ), мъжете "сготвиха"  в капитан кук, а маминка геройски се справи с предизвикателството и всички бяха очаровани  bowuu  Crazy
Ето снимков материал, както обещах на Елспет  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 465
благодаря и аз за честитките Hug

честит 3 рожден ден на Нана, Ния и Петра!!! Да са здрави, умни, палави и все такива слънчеви красавици!!! Stuck Out Tongue bdbaloni pletka Flowers Bouquet
Снощи бяхме и ние на пазар за разни джвъчки за р.д. на Поло и той сам си избра тортата или по-скоро сладкиш "с крем" под формата на торта и с няколко шукет. Crazy
Ние за разлика от Майчето няма никой да каним у нас, най-вече заради тази скарлатина. Но затова пък утре ще му организираме доста приятен ден, дано времето е благосклонно към нас, че от няколко дни почти не е спряло да вали и доста захладня. Е, вчера успяхме да отидем двамата до пощата за няколко пакета и се прибрахме сухи. Grinning
Иначе р.д. ще го празнуват в детската градина след ваканцията.

# 67
  • София
  • Мнения: 830
Честит рожден ден на Петра, Ния и Поло. Честито и на майките им, много да се гордеете с тях!


Милейди,  smile3501
Въпрос: Шоколада като го разтопява, добави ли му нещо вътре: мляко, масло?
Втори въпрос: Вътре каква е тортата?
Трети въпрос: Като засъхна контура, как пълни с цветния шоколад, питам за технологията: шприц, нож?
Не съм правила никога трансфер, но имам 5 кг шоколад в къщи и мисля да го оползотворя.

# 68
  • Мнения: 9 912
аз пък искам такива печени мишки  Crossing Arms

я сега по едно хубаво честито на еххо! майчето! и Поля!
какви хубави големи деца отгледахте, а! Да не ги застигат вече болести, да се адаптират все по-добре към света и в частност да им харесва все повече в детската градина, да са ви послушни, но и с мнение  Naughty

# 69
  • Мнения: 3 089
да, партито ще е у нас. не забравяй, обаче, че ние традиционно през вечер се събираме по около 6-8 човека възрастни  + 3-4 деца, така че къщата /и входът/ са свикнали с шумотевица и движение към/от нашия апартамент. обичам партитата у дома!

пп - изпуснал съм един пълен член, но нма да го поправям, да не каже после тити, че непрекъснато едитвам  Mr. Green

а мишките са разкошни  Peace

# 70
  • Мнения: 1 541
маик, ок тогава! Няма да ти шия риза, ама тиквен медал ще спретна, че продължаваш да ме изумяваш колко си гостоприемна. А пък и ме засрами също така- защо съм станала такъв социопат аз  Thinking - вече не искам никого да виждам и да чувам Искам си само спокойствието и време със семейството. Преди не бях такава, но нещо се смахнах напоследък и повечето хора ме натоварват жестоко  Tired

А за мишките нямате проблем- аз тъкмо и по- добра ще ставам, че с тези беше първо проба, а и беше 10 вечерта, но Нана беше решила, че е котката Луцифер (от Пепеляшка) и иска да папа мишките  Laughing

Елспет, отговарям веднага:
1.На контура, който правих с черен 70% како шоколад на Линд, сложих само малко масло. С белия шоколад обаче нещата доста се объркаха и то си личи гафа с различните цветове на някои места. На него се предполага да не се слага нищо (или ако не става, то поне трябва да е мноого малко мляко). Да, обаче като добавих боята и белия шоколад стана като камък. Добавих му мляко, а той се пресече и стана на бучки, после сложих масло, в опит да спася сместа, но и така не стана. Голяма борба с тиква беше, а имах много малко боя и нямах терен за опити. Накрая все пак се справих криво- ляво с добавяне на наистина минимално малко мляко, но моят съвет е да не взимаш бяла Милка- може и от нея да беше това. И двата шоколада разтопяваш в микровълновата, но на много малки периоди (от по няколко секунди), защото е много важно шоколада да е разтопен, но в никакъв случай горещ.
2.Тортата от вътре е моя фантазия, но се получи страхотно лека, сочна и вкусна. Ако ти е интересно ще я напиша измишльотината си.
3.Понеже не ми се въртяха конуси от пергамент си опростих живота с пликче за фризер, което отрязах отстрани съвсеем мъничко. Стана много лесно за работа и друг път пак така ще процедирам.
Много къртовска работа е, много пипкава, но пък е страхотно удоволствие да я видиш накрая. Тази картинка ми отне скромните два часа, а се изяде за 5 минути  Crazy За себе си в момента имам доста забележки, но пък няма как от първия път да не се издъниш.
Успех и после да споделиш с нас какво си сътворила  Heart Eyes

# 71
  • Измир
  • Мнения: 658
ЧестИт рожден ден на Петранка, Поло И НИя newsm59
Нека бъдат здравИ И послушнИ!

# 72
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит рожден ден на Петра, Ния и Поло! Най-щастливото детство!

Вкрючвам се в този късен час, защото народното веселие послучай 3-я РД на Мартина и предстоящия Архангелов ден, започна. До следващата неделя се очертават доста гости, подобно на Майчето, но не на куп, а на порции.
ДНес имах супер каръшки ден. Какъвто й панталон да харесах за Марти, все нейния размер беше свършил. За капак една продавачка тръгна да ми предлага момчешки джинси, три пъти повторих, че е момиче, накрая тя "Виждам, че е момиче, но от момичешките няма за нея размер"  #Crazy Наложи се повтарям спешно изследнванията й за кръв и урина за ДГ. При 4 лаборатории в града, аз избрах тази, в която правят и чревни, обаче там е само лаборантка, която взема материал и се обработва в Пловдив, резултатите на следващия ден. Отивам днес по обяд за резултати, иначе ги дават след 12, няма никой. Предположих, че е отишла на обяд, след половин час пак се връщам, докато други служители там не ми казаха, че си тръгнала. Ми така де, що да работи в петък следобяд. А за понеделник торта съм взела за градината, всички са настроени, че Марти ще е ученичка, не върви да отлагаме. Добре,че в една друга лаборатория ми направиха наново, при това за половин час и след двучасова висене пред кабинета на джипито, се сдобих със заветния комплект документи за ДГ.
Но пък вечерта беше изпълнена с емоции и гости, а и тръпката от престоящия РД...

Деситка, не са точно тези, не знаех, че Комо вече предлагат и онлайн търговия, а аз отдавна съм им фен. Харесах си едни етажерки за стена, а и кутиите са сладки.
Хубава вечер!

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Сисси, лека и безпроблемна Hug Нещо ми трепна като ти видях лентичката Simple Smile

Милейди, много красиво! Яна е щастливка с таква сръчна мама  chef

Хубави почивни дни!

# 74
  • Мнения: 11 830
Тъкмо се престраших да си сложа лентичка и смятах и на вас да кажа!  Hug Казали сме само на близките и на две мои приятелки, но не мога да се въздържа да не споделя с вас!  Heart Eyes Още повече, че ще разчитам на вашите палчета! Вече видяхме точица. Искрено се надявам всичко да е наред и скоро да чуем и сърчице!

Някой вече знаят, а други ме подозираха! Wink Милейди, титиHug

Опитвахме от доста време. Разбрах в четвъртък и още ми е малко странно...
Първо събудих Юлиана и й казах, че ще си имаме бебе, а тя - "Сега ли?" Simple Smile Дадох й теста и отидохме при Георги и тя му съобщи - "Тате, ще си имаме бебе!". Беше много трогателен момент, излежавайки се тримата в леглото, говорихме си за много неща, извадих и нейните тестове, които пазя, беше много озадачена. Питахме я какво иска братче или сестриче, а тя каза - "Не, бебе!" Simple Smile
Тя съобщи и на бабите по телефона - "Бабо, ще ставаш пак баба, а аз кака!".

Хубав уикенд на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт