Как казахте на мъжа до вас че ще бъде татко ?

  • 5 281
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 673
Понеже ми предстои подобен разговор , искам най оригиналния начин по който да поднеса новината  Peace Затова питам вие как я поднесохте ???


той се печеше на терасата и аз му казах, че ще си правя тест. Направих го, но едната чертичка беше много бледа, та му казах, че нищо не естанало. Беше леко разочарован, но ние и не мислехме, че ще стане отведнъж. Все пак реших да се обадя на приятелка, която също е бременна и ги разбира тия тестове по-добре от мен, та тя ми каза първото "Честито, ще си имаш бебе". Та отидох аз при моя на тераса и му казах, че леко съм го дезинформирала и че всъщност ще става баща:))) зарадва се много

# 31
  • София
  • Мнения: 17 592
Изобщо не съм се опитвала да бъда оригинална. А и бебето беше планирано и чакано - резултатите от тестовете се чакаха всеки път от двамата.

# 32
  • Мнения: 1 629
Ми направих си теста, седнах в кухнята, а мъжа до мен (закъснява цял месец, непланирано), запалих си цигара, след 5 мин видях теста, щях да колабирам, ударих един шамар (реакция кво да правиш  33uu), 5 дена рев и сополи, после се оправих. Беше много хубаво като цяло Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 189
                                                             Бебето не беше планувано при нас.Аз като 4е ли си усещах 4е съм бременна.Беше ми закаъсняло  с
                                                             около 20тина дни когато си направих първия тест.Таткото беше извън града.Не исках да му го
                                                             кажа по телефона и реших да го 4акам да се прибере.Но той пък взе 4е се прибра много късно
                                                             около 3 сутринта и му го съобщих в полузаспало състояние.
                                                             Беше си направо щастлив като го разбра. Grinning Grinning Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 98
дано не ми се смеете но нямам спомен как му казах толкова бях развълнувана

# 35
  • Мнения: 1 554
ами бяхме заедно,даже той ми направи втория тест да бъдел сигурен Crazy казах му ако иска и в место мен да се изчишка Laughing

# 36
  • Мнения: 1 558
Ами понеже забихме датата на сватбата ни без да си погледна цикличния календар се оказа, че тогава ще ми е първия ден от месечния цикъл. Бях безкрайно разочарована. И няколко дни преди сватбата с кумата пихме витамин С уж да поотложим и нейния, и моя цикъл. Е да, ама не, нали не вярвам на такива неща реших, че по-сигурно е с Примолут Нор, обаче трябваше да съм сигурна, че не съм бременна. Два дни преди деня на цикъла и на сватбата направих тест и излезна положителна бледа втора черта. Реших, че по-добре да не рискувам с Примолута, макар че бях сигурна, че теста е менте. Вечерта след сватбата в хотелската стая влезнах да се изкъпя. Направих си още един тест. Пак ...леко положителен. И като си легнахме в леглото го изкарах и казах на новоизлюпения ми съпруг, че нищо не му обещавам, но според мен това е положителен тест, макар че втората черта е много бледа. Мъжът ми беше много щастлив, постоянно ме питаше наистина ли има вероятност! И твърди, че това е най-хубавата изненада, която е получавал. Та така, получи се по-романтично, отколкото очаквах.

# 37
  • Мнения: 454
Аз пък съм от групата на тези, които са били изненадани от мъжете си. Бяхме на празненство по случа раждането на детето на нашия шеф. Като седнахме на масата, мъжът ми ми каза, да не се отпускам много с алкохола и цигарите, защото съм бременна. Аз му казах, че няма как да знае, защото очаквах да ми дойде на 05.04.2007, а деня в който провеждахме този разговор беше 26.03.2007. Освен това малко се ядосах, защото имах една неуспешна бременност, а и вече няколко месеца правихме безрезултатни опити и си помислих, че е много гадно от негова страна да ме дразни така, точно когато сме се събрали да празнуваме раждането на бебе. За мое учудване на 05.04 не ми дойде при все, че цикъла ми е супер точен, а на 11.04. теста потвърди неговите думи и двамата бяхме много щастливи  Grinning

# 38
  • Мнения: 263
Ами много внимателно го уведомих, показах му теста...и той ... "аа да бе да ти си го нарисувала с флумастер" Shocked Shocked Shocked Останах безмълвна и едва не ревнах.... едва тогава повярва... е голяма радост беше Joy

# 39
  • Мнения: 2 336
т.к всичко си беше планирано първо ме съобщих че теста ми е показал две чертички после му го и показах. На другия ден взех друг за по-сигурно и след седмица за още по сигурно отидох на лекар.

# 40
  • Мнения: 518
Ами не беше много оригинално. Той го очакваше! По-скоро аз бях изненаданата  Mr. Green! Казах му по телефона - той беше на работа тогава. Не можах да му видя физиономията, но чух лудите му радостни крясъци! Joy До половин час вече беше избягал от работата и беше кацнал в къщи! Simple Smile

# 41
  • Мнения: 9 973
беше в стаята когато правих теста Peace

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пратих му sms  Hug

# 43
  • Мнения: 11 004
Както си стоеше без нищо да подозира, му тикнах теста в ръката. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 013
Ами аз понеже не повярвах на теста за бременост си направих два.Когато лъснаха EFP двете чертички,изпищях от радост и веднага купих романтична кутийка в която поставих положителния тест с пояснение какво значи резултата.Всичко това беше вързано с розова панделка.Вечерта като отидох да взема мъжлето от работа му го връчих с 24 каратова усмивка.Не беше "шашнат" от изненада защото,първо усмивката ми ме издаваше,второ-знаеше че ми закъснява и трето-втори месец правихме опити.Но въпреки всичко си беше романтично  married luvbed txtloves Two Hearts Two Hearts  loveuuu 1dating Kissing Heart kiss kiss dancing

Общи условия

Активация на акаунт