Какво ви кара да плачете?

  • 2 780
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз по принцип съм си голямо реванЕ. Рева от тъга и от радост, от мъка и от щастие, от яд и от ликуване, от всичко.
Ето оня ден ревах докато някакъв келеш рецитираше бъркайки "Обесването на Васил Левски", ревах от възторг към гения на Ботев, а не заради малкия сладък пикльо.

# 16
  • Мнения: 1 212
Много мразя да плача, ама много. За мен това е крайно лигаво и винаги се боря със себе си, когато ми се напълнят очите.

А защо си причиняваш този излишен стрес  ..?!  Thinking
Да, има ситуации в които сълзите са неуместни .... стискаш зъби и чакаш удобен момент .
Сълзите причинени от емоции са изключително полезни, защото така освобождаващ хормони и намаляваш напрежението.
Мен много по-лигаво ми изглежда да плача като беля лук, например.
Грам емоция не изпитвам , а изглеждам разкисната   Laughing

# 17
  • Мнения: X
Точно като режа лук се боря със сълзите, щото тогава най ми пука дали ще си разваля грима.

# 18
  • Мнения: 301
Имам периоди, в които всичко може да ме разплаче - и добро, и лошо. Даже и незначителното - например искам да отида с мъжо на пазар, а той (безсърдечният му тип) ми отказва с уточнението, че може, ама след час примерно. После опулен се чуди, защо очите ми са насълзени. И така...  Crazy
Най-много мразя като плача от безсилие. От умиление ме и обич ме раплаква само сина ми. Дори като го гледам как спи понякога ми се приплаква.
Пак съм в онзи период май?  Blush

# 19
  • Мнения: 38
Точно като режа лук се боря със сълзите, щото тогава най ми пука дали ще си разваля грима.

 Laughing Laughing Laughing

видях една мацка,която си слага очила от онези подводните за да не й се размаже грима Wink

опитай!така едно реване по-малко Simple Smile

# 20
  • Мнения: X
Уф сори за спама ама за лука най-много помага да го режеш , захапала късче хляб. Така хлябът попива изпренията. Другата хватка е да пуснеш чешмата да тече силно и да режеш лука близо до нея.

# 21
  • Мнения: 502
     Ревличка ми викат на галено. От малка съм си така,не са хормоните.

# 22
  • Мнения: 1 212
Уф сори за спама ама за лука най-много помага да го режеш , захапала късче хляб. .....

Ще пробвам техниките обезателно  Grinning Peace
И от мен един съвет   Wink
/Знам, че е спам .. ама съм с добри намерения  Sunglasses/
Ако си много хремав и носът ти е запушен , режеш лук и дишаш дълбоко ...
или направо над нарязания се навеждаш.
Действа безотказно !  Peace

# 23
  • Мнения: 2 478
Всичко може да ме разплаче,в зависимост от моментното ми емоционално състояние.Blush
 

# 24
  • Мнения: 606
Лук и предателство.
Болест, страдание и смърт.

# 25
  • Мнения: 3 268
Плача почти за всичко.от радост,от мъка,от жал...плача често.дори като говоря за нещо тъжно,задължително се разплаквам. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 552
Ако нещо има с детето,дори и най-дребното Cry
Ако нещо кофти се случва с друго дете Cry
От безсилие Tired

# 27
  • Мнения: 2 448
Плакала съм за всичко и всеки, който е докоснал сърцето ми, независимо с хубаво или лошо.

# 28
  • Мнения: 3 782
Плача за много неща, плача на хубав филм, плача на сърцераздирателна сцена, плача на химна ни също когато го чуя на състезания. Плача когато ме боли, плача когато ме предадат.
Не крия съзлите си и когато ми се плаче винаги плача.
Според мен сълзите именно ни правят по-истински.

# 29
  • Мнения: 35 981
плача всеки път на ... "Цар Лъв"

Общи условия

Активация на акаунт