Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - 10-та Серия

  • 28 936
  • 502
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 3 988
Сигурно е плакала на филма.  newsm78

# 33
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 716
Сигурно е плакала на филма.  newsm78
Ми малко коментар ако може, че сега не е ясно става ли, не става ли, за романтички ли е, за психично стабилни или не...

# 34
  • Мнения: 1 065
Приготвила съм си да гледам Accidental Husband, аз обичам такива сладникави филмчета, но Ума Търман и на мен ми е малко изкуствена. Джефри обаче изобщо не го разпознах на обложката и не го свързах с актьора от П.П. Обичам те  Blush. Вероятно сте го коментирали за 9 теми, но да и дам моя глас за него. П.П. Обичам те  имам предвид.
Последно гледах Мама мия и ми остави много приятно усещане. Сценарият наистина не е нищо особено, но толкова се забавлявах с музиката и танците, че дори бих си го купила като излезе на диск  Grinning. Пък и Колин Фърт ми е особено симпатичен newsm53

# 35
  • Мнения: 5 462
Сигурно е плакала на филма.  newsm78
Ми малко коментар ако може, че сега не е ясно става ли, не става ли, за романтички ли е, за психично стабилни или не...
Става да , но е много тежък филма.Лично мен ме разстрои много .Но филма е много , много хубав ....Гледайте го , ще ви хареса.
Къде е Иля ???И на нея ще и хареса .

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Смятам днес да го гледам,зависи колко почивка ще ми даде детето следобед... Whistling

# 37
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 716
Сигурно е плакала на филма.  newsm78
Ми малко коментар ако може, че сега не е ясно става ли, не става ли, за романтички ли е, за психично стабилни или не...
Става да , но е много тежък филма.Лично мен ме разстрои много .Но филма е много , много хубав ....Гледайте го , ще ви хареса.
Къде е Иля ???И на нея ще и хареса .

Ясно, мерси  bouquet

# 38
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Клинт Истууд гледам коментирате, аз пък съм от фенките му. От поколението, което гледаше уестърни съм. И все още пазя прекрасен спомен за "Добрият, лошият и злият". Май ще си го дръпна да му хвърля едно око и да видя дали след 20 години пак ще ми се стори хубав Simple Smile

"Добрият, лошият и злият" е страхотен филм, припомних си го наскоро , изгледах го с удоволствие и все още съм на мнение, че е един от най-добрите уестърни, които съм гледала.Колкото до Клинт Истууд - обичам го този човек, дори и сега, когато е позастарял, пак ми харесва - осанката му, начина по който гледа с присвити очи, гласът му - с една дума фенка съм му Wink.

Accidental Husband го гледах до някъде, че ме прекъснаха - това , което видях , ми хареса - обичам подобни разтоварващи филми, днес се каня да го догледам, дано ме оставят Wink.Ума Търман не ми е любимка, но пък Колин Фърт ми е Joy.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 880
"The Good, the Bad and the Ugly" - позабравен, ще го изровя да му се насладя...обичам уестърни, напомнят ми за татко, който беше облепил къщата с плакати на Чарлз Бронсън, особено със снимки от "Имало едно време на Запад" (него гледах отново най-скоро Heart Eyes)...и уникалната музика на Енио Мориконе. помня как се гледаха отново и отново уестърни вкъщи (нали се гледаше по много пъти един и същ филм, защото нямаше много), когато видеокасетата стана така модерна...и "The Good, the Bad and the Ugly" е оттогава в моите спомени, помня Клинт Истууд като актьор, разбира се...а For a Fistfull of Dollars - уникален! Heart Eyes
такъв всестранно развит човек за мен може да бъде само гений, но айде да не го рекламирам повече Stop

п.п. филмите на Серджо Леоне са невероятно преживяване, за всеки, който обича уестърни,той на практика е първия, който може да се каже, че дефинира понятието уестърн.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Търся мнение за Arizona Dream и за Джони /май/ ножиците. И 2-та филма са с Джони Деп, сега свалям вс му филми и си правя негова филмография. Бихте ли дали отзиви?
И двата са странни, но пък си струват. Особено пък Аризонска мечта е и с музиката на Иги Поп  Wink
Джони Деп и аз много го харесвам, най-вече че винаги си подбира филмите, в които участва и няма слаби роли. В тази връзка много ми хареса и Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street  Peace

# 41
# 42
# 43
  • Мнения: 1 434
Гледам докато ме е нямало   сте  спорили   Wink   Хубаво е да има различни мнения  ... вкусове също   .Иначе  живота би бил  прекалено скучен и черно бял   Wink предпочитам цветното   и различните мнения   съответно  Peace

 

# 44
  • Мнения: 59

Даааа, трудно е да гледаш жестоката реалност в очите!
Гамора представя деиствителността тук ,тук живея и аз. Неможах да го доизгледам.
 Една приятелка италианка сподели че на премиерата на филма тук повечето
зрители гледаики сцени! са се смеели  и са се забавлявали Shocked
Да те наблюдават ежедневието си и се забавляват да го видят от екрана #Crazy


Ох да исках да препоръчам и Албена  http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=145437&hit=1
не см го гледала, сега го тегля, но смятам че е приятно да се види  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 16:34 от Yo-ho-ho

Общи условия

Активация на акаунт