Вси(чките) светии..... в Испания събрани

  • 17 876
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 156
Габи, ами да се съберем, казвайте каде, кога, в колко, кой идва, какво 6те носи. Да яхваме метлите и да си направим едно сбори6те. Моята екскурзия до Виена  / Аликантско май пропада така 4е .....

# 16
  • Мнения: 350
здравейте сладурки и от мен,
Вес страхотна закуска ама имай милост към мен моля те, пазя диета знаеш а пък със тия кроасани как ме изкушаваш да знаеш и заглавието е хубаво.
И при нас вали и духа много силно, а си мислех с Ники да излезем на разходка, гледам по планините и сняг го дават да вали, жалко че не мога да я изведа поне за малко, такъв е студ ужас.
Карчита прави са момичетата с изиджет излиза много по евтино, кога да ви чакаме в Мадрид?
Габи страхотно е че сте си украсили къщата, а и деня на Хелуин съвпада с друг бг празник то не мога и да го нарека точно празник, Задушница тъй че има повод да се съберете и да почетете мъртвите. Додо оправи ли се вече от салмонелата? габи голяма молба можеш ли да ми дадеш рецепта за хляб ама дюкански ако имаш под ръка?  Praynig
Как може такова безобразие да ти бият уж ваксина и после да ти искат пари, тези идиотчета за това трябва да влязат в затвора и да не препарят до медицинско място, представям си как ще се отнесат с пациентите си.
Рали опасна е моята госпожица, и става все по палава с всеки изминал ден, вечерта не ни остави да спим, зъби ли са какво е незнам но не можах да се наспя като хората а уж си легнах рано и даже не можах да гледам полицейските сериали по пета и ме е яд.
Лада никога не се знае кога мъжа ще те изненада с пръстен и теб. Гери как е? мъжа доволен ли е от курсовете?
Мимиииии ами ние сме горе долу добре мен по някога ме придърпва операцията, и то когато е студено, а дунда така си я наричам аз Ники понеже минава вече 9 кила започна да говори и всяка сутрин за добро утро ме бабосва и папосва, е вика мама ама когато вече и е много напечено и иска да и обърна специално внимание тогава вика мамоооооо Joy Те такива неща при нас ние си имаме вече паяк и вчера за първи път я сложих в него и беше много смешна гледа го натиска копчетата и даже започна да се движи назад напред още не можем.
Толкова много сте изписали че не мога да ви пиша на всички за това много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  за всички. Сега гледам по твто какъв сняг е натрупал. ooooh! Момичета изкарвайте кожусите идва снегът cold Nature Snowman Целувки на всички. Kissing Heart

# 17
  • Мнения: 1 156
Мимки, намина към нас, 6те ти дам и бански, и няма да се притеснява6 4е вали сняг.
Моята 6ефка я няма , и си ли4и всеки си е хванал 6апката нанякаде, мен са ме зарязали в офиса да се оправям сама и аз добре се оправям,не излизам от нета и междувременно правя поръ4ки...

# 18
  • Мнения: 1 248
Привет.  bouquet

Вес, мерси за темата, Hug точно те четях в седмичната за вчерашните градуси в Мадрид, и видя ли днес какво стана? Laughing Ти си виновна да знаеш, дойде ,развали ни времето и си отиваш Crossing Arms Joy Песничката на Меленди е трепач, сложи видеото, да си я слушам Praynig Wink

Рали Hug, честито на патерица. Ще отпразнувате празника с малко закъснение, важното е купон да става Joy
А за моите резултати, хич не ги и мисля да ти кажа, тук може и с месеци да си чакаш... Rolling Eyes

Мимки Hug, кожусите не знам, но парното се чудя дали да не пускам вече...надявах се го поотложа този момент. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 389
Здравейтееее  Hug

Ако искате да ни подкрепите с вота си в един испански конкурс за Бебе на лято 2008, вижте тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341500.0

Води ни една румънка  Mr. Green

Ако имате нужда от сапунка, вижте коментарите под снимката Joy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 313
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 4 нови отговора.  #Crazy


Марица, благодаря ти за комплиментите, мъжа ми със сигурност ще се възгордее поне за миг, като му кажа мнението ти за снимките.  Laughing Не с е притеснявай, ще се научиш, то става с практика.

Моя кукла, можете да посетите Парка Гуей (Paruqe Güell). Има доста неща за посещаване в Барселона. Ако имате фурболен фен, идете и до стадиона.

Кар4ита, и аз това го гледах по новините. Не разбирам как може да има толкова млади/зли хора. Какво ли ги е накарало да се превърнат в толкова алчни хора???? Дано твоите сладурчета да се оправят бързо.

Гери Петрова, и моите шефове правят така, и сама се оправям....но какво да се прави....

За утре о дават да падне до 9 градуса  Shocked сега е 20.... направо вадя палтото....

Рали, Парабол, Честити ви рожденни дни!
Анетт, Честито ти пръстен!!

Mimii, аз като малка си гризях ноктите, голям зор да се отуча. Значи, трябва да намериш причината, кое го кара да ги гризе. Например, аз ги гризах, когато поемах информация, т.е. когато учех за контролно или нещо. Със сигурност има причина. А като по малка, майка ми ми кзаваше, че щяла да ми изреже ноктите и на краката и на ръцете и да направи супа от тях, което ме отвръщаваше естествено. Друг начин съм чувала е, да се намажат с люта чушка.... Абе, намери причината ЗАЩО ги гризе....

Вес, страшен начин за гризането, направо се изкефих! Ще го имам впредвид, вслучай че моя бебок реши да ги гризе....

Мимки, честити думички, и дано по-бързо да проходи!  Praynig

# 21
  • Мнения: 1 248
Здравейтееее  Hug

Ако искате да ни подкрепите с вота си в един испански конкурс за Бебе на лято 2008, вижте тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341500.0

Води ни една румънка  Mr. Green

Ако имате нужда от сапунка, вижте коментарите под снимката Joy


Виви, гласувах. Wink Големи сте сладури.  Heart EyesИ да се похвалиш с резултата.
А ти си за мъмрене, защо не пишеш при нас?  Hug

# 22
  • Мнения: 350
Вивиан и аз гасувах и аз това щях да те питам като Тони защо не пишеш при нас вече?
Голяма красавица си имаш пу да не и е уроки.

# 23
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Tони, утре си отивам Joy, тъкмо пълня нафта на метлата, нали е дизел  Laughing
A песента - ето я Melendi - Un violinista en tu tejado

Вивиан, един глас и от мен.  Peace А то вярно че цял латиносериал, има някои много надъхани... да им кажеш, че нашия форум има 70 000 потребители ли?  Twisted Evil hahaha




Аз да питам нещо. Налага ми се да вадя спешно свидетелство за съдимост, и се чудя дали да си отида до Бг или да го поискам чрез посолството.  Thinking Някой да е вадил скоро? Какво е необходимо, трябва ли да се посочва за какво ми е, че въобще не ми се ще да им давам обяснения? Сега гледам гледам, че старото ми е издадено от Районен съд (Бургас, аз съм си оттам), и тука се води nivel regional, а ми искат nivel nacional newsm78, от Софийския съд ли да е, направо ме хвърлиха в джаза днес...

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 14:50 от Bec

# 24
  • Мнения: 1 248
Вес Hug, аз си го имам виолониста, в подписа да си го сложиш, викам  Laughing...така, като те среща из форума и да си го слушам Wink
И аз си направих промени в подписа Laughing
За свидетелството, не знам. Но чак до Бг да си ходиш за него? newsm78
Имам една позната нотариус, ако не намериш инфо по въпроса, ще я попитам. Ти само кажи. Hug  А пълномощно оставила ли си на някой в Бг?

# 25
  • Мнения: 83
Здравейте,моми4ета и аз като Гери Петрова използвам,4е ги няма 6ефовете и да ви драсня някой ред,4е толкова много изписвате,4е не мога да смогна с постовете си  Grinning
Рали,4естит рожден ден на патерици  EmbarassedПожелавам ти,да си много 6тастлива,оби4ана и винаги да носиШ "гердана от подкови"  bouquet.Пусни някоя снимка на малката танциорка да я видим,да ти е жива и здрава,нека да не загубва лубовта си към танците  Hug
Гери,и на теб със закъснение,но с искрени пожелания да са ти живи и здрави именниците. Hug
Мимииине бях планувала такава разлика в годините на децата.Мислех,4е малката разлика е по добра за тях,за6тото растът заедно и имат об6ти "пориви и цели",но така се полу4и,няма как да се плануват не6тата,от опит знам,4е от планове няма смисъл_те по4ти винаги се провалят.Просто изведнъж казах,4е е доШъл момента,спрях хап4етата и след 5 месеца забременях с Йони.Сега 4естно казано съм много доволна от тая разлика в годините(5),за6тото Пепи ве4е е напълно самостоятелен,много ми помага във вси4ко и най_важното е,4е напълно разбира,за6то обру6там пове4е внимание и полагам пове4е грижи за сестра му.А ревност винаги 6те има,но важното е как 6те подходиШ към по голямото дете_да го накараШ да у4аства в гледането на бебето,да го прегръ6таШ и целуваШ така както правиШ и с бебето и най_важното е да разбере,4е оби4та ти към него не се е променила и ни6то и никой няма да я промени.Абе не е лесно,но с оби4,приказки и търпение се постига вси4ко.Но Саби е права,заслужава си  Hug
Саби ,наистина едно брат4е и сестри4е е много ценен подарък.Именно заради това, поисках да си имаме о6те едно детенце,за6тото аз нямам братя и сестри и като бях по малка винаги са ми липсвали и понякога се 4увствах адски самотна.ТежеШе ми,4е няма с кои да споделя и да ме разбере.И до ден днеШен 4увствам тази празнота в дуШата си.Затова реШих,4е няма да оставям детето си сами4ко,6те му "подаря"6тастието и 6те го лиШа от самотата за в бъде6те.И аз казвам_мами не се колебайте_заслужава си Peace Hug
Вал,по скоро да се оправи Алекс,то с това време и ние се разболяхме,поне при нас ту хладно ту топло,болниците са пълни с малки болни де4ица  SadКак си прекарва май4ето ти,доволна ли е от гостувката?До кога трябва да пратиме пари4ките?
Вал,Марица,детегледа4ката ми беШе 4удесна,аз бях много доволна,Пепи и до днес я споменава,но тя е тук при зълва си и те не и дават да идва,за6тото й бяха намерили по доходна работа,а аз глупа4ката ги имам за приятели,колко много сме им помагали само,но когато стане въпрос за интереси вси4ко се забравя.Но поне разбрах на кой мога наистина да раз4итам.
Марица,радвам сте 4е сте добре,4ули днес по новините за един от Ета който е бил заловен тук във Валенсия,имало е истинска престрелка,да му настръхнат на 4овек косите.А за голата фотосесия,направо  hahahaАз уж имах стаж по фотография,ама мъжа ми вика,4е и за фотограф не ставам  #Cussing out.Давай у4и се ,на теб ти се отдава Peace Hug
Силрай,Габи,4удесна иницятива,браво моми4ета,шапка ви слагам за емоционалния заряд,предвид проблемите пред които сте изправени Hug Hug
Кар4ита,леко пътуване ти желая,дано като си дойдете,не6тата се оправят,най ве4е за алергията на малката,4е ужас направо.... Hug
Анет,страхотно, изкарване на рождения ден с 4удесен романти4ен завършек,много мило ми стана,представям си на кое небе си била в тоя момент.Моя мъж не е романти4ен,но аз стигам и за двамата  Mr. GreenБъди многооооо 6тастлива,заслужаваШ го Hug
Амига,наистина тежки бяха онези времена,разделяхме се с вси4ки близки с надеждата за по добър живот,а за децата най_боли.Незнам как си издържала толкова време,аз бях разделена само 3 месеца и 6тях да полудея от мъка. Hug
Гери Петорва и моя мъж от време на време го "хапят ку4етата"ама после бързо му минава  Mr. Green.Сигурна съм,4е 6те размисли или ако не винаги има връ6тане назад  Peace
Вес,приятелите ми си дойдоха,умряли от студ,но пък са си похапнали 6вейцарско 6околад4е на корем  Grinning
Тони,Клара,Пакри,Вени,Станислава,Ада, ох дано не пропусна някоя  Hug Hug Hug
[/left]

# 26
  • Мнения: 389
Мимки, Тони, Вес, благодаря и обещавам, че ще намирам време и ще се разписвам по-редовно  Peace

Пакри, здрасти и тук  Wink

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте!!Пиша ви от милата ни родина и ви моля за помощ .Търся племенниците си.Преди 6г. бившият ми зет ги взе в Испания и повече не ги върна.Майка им няма никаква връзка с тях.Моля ви ,мили мами ,помогнете ми!!Ако някой има някаква информация за тях,моля да ми пише/може и на лична/.Знам само че са в Памплона.Децата се казват Стоян/14г./ и Владимир/10г/ Гайдеви,а баща им  Валери Гайдев ,родом от с. Огняново,Благоевград.Моля ви от сърце ,ако някой знае нещо за тях да ми пише.Предварително благодаря!
Съжалявам,че притеснявам и вас,но пуснах една такава тема ,но никой не ми отговаря.Ако някой може да ми помогне.. Sad Sad

# 28
  • Мнения: 83
Моми4ета,каня ви на разходка из Рим,е не е като прекрасния,зелен Дъблин,но пък е ве4ната,истори4еска РОМА с Ватикана,Колизеума където са се водили не една битки и с шадравана на желанията,където е снимана прослувутата сцена от филма на Марсело Мастрояни.
Ето и малко снимки на Пепи и палавата Йони
http://www.album.bg/divina/images/8109062/
http://www.album.bg/divina/images/8270654/

Вивиан гласувах за беб4ето ти,УСПЕХ  Peace

# 29
  • Мнения: 1 156
Ей метеоролозите познаха, и тук заваля и то как  Flutter Не знма как 6те стигна до работа с мотото,  но ако са се наводнили кръговите е абсурд да стигна. Тук нали се надяват на доброто време та не се 4истят 6ахтите и резултатите ги виждате по ТВ навсякаде наводнения, надявам се малко  да спре..
Ама как не ми се връ6та в офиса с този дъжд  само за сън е .А и ку4ето как сладко спииии 4а кна мен ми се приспива като го гледам.

А на мен царството ми свър6и, 6ефката се връ6та утре и  няма ве4е ларж...

Общи условия

Активация на акаунт