Обгазена ли е Варна днес?

  • 2 361
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аз, и не само аз от колегите, усетихме такава миризма - на нафта. При мен - район Бриз.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 634
Тук нищо не се усеща  Rolling Eyes- лятно Тракия

# 17
  • Мнения: 1 432
И майка ми каза ,4е е усетила тази остра миризма............
Аз сега се прибирам и през цялото време мислих ,4е колата ми се е запалила  Blush.............Смърди на изгоряло по улиците  Crazy

# 18
  • Мнения: 1 247
Аз живея до автогарата нищо не се усеща

# 19
  • Мнения: 335
Сигурно е в чест на „Barry”.

Американски боен кораб пристига във Варна/27.10.2008
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1247720


ПП Да не са подарили пак на някого американска адмиралска шапка. Laughing
Военните обгазиха Бургас
http://www.bszone.info/?p=2626

Областният управител получи като подарък адмиралска шапка от американските участници в учението.
http://www.bsregion.org/Bul/News/2008/july/11072008.htm


# 20
  • Мнения: 599
Тая сутрин около 7 ч. в района на ВИНС миришеше, но не разбрах на какво.
Сладникава миризма беше.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук нищо не се усеща  Rolling Eyes- лятно Тракия
Потвърждавам - въздуха навън е супер, мирише на море и на есен - много готино.

# 22
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Тук нищо не се усеща  Rolling Eyes- лятно Тракия
Потвърждавам - въздуха навън е супер, мирише на море и на есен - много готино.
И в центъра е така- на адвокатската градинка съм.

# 23
  • Мнения: 386
Вече не мирише, ветреца отвя каквото имаше да се отвява или пък слънцето притопли и мъглата със смрадта се вдигна.
Според беглите ми познания миризмата от снощи  беше като на сяра.
От РИОС ми се обадиха , господинът звучеше  загрижено, каза , че нямат контролни пунктуве в близост да езерото- респ.Аспарухов мост, които автоматично да взимат проби по всяко време на деня. Най-близкия може да взима проби само ръчно - в работно време. Пунктът им на Езерово не бил отчел вредности. Ще пуснат кола да дежури известно време.

Надявам се който каквото си е изхвърлил снощи да не го прави повече или поне не в такова безветрено и мъгливо време.

Благодаря ви за отговорите!

# 24
  • Мнения: 2 018
Писах го и в друга тема, ама и тук ще си го кажа.  Mr. Green

Да спретнем и една петицийка за закрила на варненци от нашествие на миризливки. А? Какво ще кажете?  Flutter

# 25
  • Мнения: 386
Бо, ти самата казваш:" И аз усетих странна миризма сутринта, но не можах да определя на какво."
Т.е. приемаме, че не съм параноичка.
При мен, заради мястото на което живея  миришеше дотолкова силно, че да не си пусна детето на училище.
На село  или в едни други големи градове, не в БГ , има чист въздух, но аз засега живеея тук.
Не развявам знамена, загрижена съм , пуснах темата за да видя как вие приемате нещата.
Аз не изравнявам значимоста на въздуха с буболечка.

# 26
  • Мнения: 2 018
gal4w, чакай, чакай. Аз нищо лошо не съм изкоментирала по твоята тема. Беше малко офф, спам, шега... както искаш така го наречи.   bouquet Извинявам се, ако така е прозвучало.

Последно по повод буболечките - наистина ни заляха от няколко години. Има тема в Наш дом и там ми направи впечатление, че само варненци си се оплакваме. И така... кмета освен да мисли за молове, небостъргачи и подрязването на дървета в паркове и градини, да си каже - ще води ли борба с тях или не?
Обгазило ли ни е нещо или не?

Темата ти е важна и не я подценявам!  Peace Следя я с интерес! Наистина си миришеше на нещо!

# 27
  • York
  • Мнения: 826
Нищо не пише из новинарските сайтове за обгазяване.
Но пък пише, че може да поевтинеят билетите за градския транспорт.

# 28
  • Мнения: 1 558
Ами то трябва - докато има рейсове през саморазпадане от типа на 14 е срамота билетчето да е 1 лв. В Пловдив и маршрутките,  и автобусите возят на 80 стотинки.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 942
В Победа миришеше на  нафта или изгорели гуми  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт