Омекотител за дрехи?

  • 31 411
  • 212
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 650
Чувала съм от една приятелка, че розовия Сано е страхотен.
И на мен ми е любим.

# 106
  • Мнения: 533
За тези ли иде реч? От къде могат да се купят ,че не съм ги срещала?




Има го, видях го в едно магазинче,но не на таблетки,а малки пакетчета концентрат.Цветло синич бил за особено чуствителна кожа.

# 107
  • Мнения: 3 830
Чувала съм от една приятелка, че розовия Сано е страхотен.
И на мен ми е любим.

И аз ще го пробвам.

Открих най-накрая жълт Ленор и съм във възторг. Любим ми е. Все си душа дрехите. Laughing

# 108
  • Мнения: 8 242
Нямям нерви да ползвам един и същ Simple Smile
Не, че ползвам редовно - само за пуловери общо взето.. Макар че те достатъчно си се ароматизират от препарата (пера с течен первол) ..
Ама нямам търпение да свърши бутилката, че да си купя нещо различно  Mr. Green
Не знам ама.. като ползвам омекотител на памучни дрехи, после ми стоят като недоизпрани и все едно лепкави от праха  ConfusedСпазвам си всички инструкции за количество, вкл. на различни по вид и марка омекотители, даже съм слагала и по-малко от оказаното.. Еми никак не са ми приятни на допир  Tired

# 109
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Купих си бял Сано. Исках розов, син или зелен, гледам, че тях най-много хвалите, но на нашия супермаркет имаше само бял и жълт. Хубав е, но сякаш очаквах повече newsm78

# 110
  • Мнения: 1 167
Сано Максима -бял и жълт до скоро от тези по 1 л в торбички. Последния път купих син в туба от 2 л. Е няма такава миризма...хубава, постоянна и ненатрапчива. Ползвам го за всичките ни дрехи и тези на бебо..

# 111
  • Мнения: 1
Новият Ленор с микро гранулите е невероятен.Дрехата върху теб само при допир или потъркване  има силен  аромат. Hug Hug Hug

# 112
  • у нас
  • Мнения: 5 716
взехме от Турция омекотител, предполагам че е имитация на Коколино (щото е с мече). Невероятно мирише.  Peace

# 113
  • Мнения: 5 207
взехме от Турция омекотител, предполагам че е имитация на Коколино (щото е с мече). Невероятно мирише.  Peace

Защо да е имитация? Точно Коколино си е - в различните страни е с различно име. В Турция e Yumoş.

# 114
  • Мнения: 1 259
Чувала съм от една приятелка, че розовия Сано е страхотен.
И на мен ми е любим.

И аз ще го пробвам.

Открих най-накрая жълт Ленор и съм във възторг. Любим ми е. Все си душа дрехите. Laughing


Ако в София, ще споделиш  ли къде!

# 115
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Коколино ми беше любимият Peace Всички цветове бяха страхотни. Що спряха да го внасят?

# 116
  • Мнения: 1 904
С две ръце за САНО-купувам розовия Максима.Страхотен аромат и трайност PeaceПолзвам го в комбинация с течен прах на Фрош  bouquet

# 117
  • у нас
  • Мнения: 5 716
взехме от Турция омекотител, предполагам че е имитация на Коколино (щото е с мече). Невероятно мирише.  Peace

Защо да е имитация? Точно Коколино си е - в различните страни е с различно име. В Турция e Yumoş.

сериозно ли, изобщо не бях се сетила за това. Да, точно това пише. Наистина е разкошен   Peace

# 118
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Запалих се и аз по Сано, а и се сетих, че една приятелка беше взела веднъж за дрешките на бебока и миришеше невероятно.Искам да попитам във Варна откъде си купувате продукти Сано, че съм набелязала и още техни неща, но не знам къде да ги търся.В големите вериги ги няма

# 119
  • Мнения: 1 632
Прах на Сано купувах от Елитис, но последно нямаше омекотител на тази фирма.
Ще чакам някой да даде инфо къде да намерим  омекотителят им!

Общи условия

Активация на акаунт