Омекотител за дрехи?

  • 31 407
  • 212
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 25 242
В Пикадили Практикер съм виждала, сигурно и в другите Пикадилита има. Аз си го взех от Макао, до пожарната, в момента има 4 цвята, аз като купувах имаше само бял и жълт. Но синия верно е най-хубав.

# 121
  • Мнения: 1 650
Нямаше внос на сано за кратко, но сега предстои да дойде един вагон. Този път от омекотителите ще има бял и розов.

# 122
  • Мнения: 1 165
Ще проверя в това Пикадили, понеже в другите не съм виждала

# 123
  • Варна
  • Мнения: 57
Омекотители Сано има на домашните потреби в кв."Чайка", до пазара на Делфинариума. Магазина е под един дълъг блок, до паркинга, отвън има изкарани топки, кофи и разни други неща. Дано сте ме разбрали...

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Все купувам Бинго - бял с едно бебче  и съм много доволна.
Запалихте ме по този Сано. Ако видя някъде ще купя от него.

# 125
  • Мнения: 4 434
Синият Ленор никога не ми омръзва Crazy

# 126
  • Мнения: 3 016
Черен Ленор

# 127
  • Мнения: 844
Зелен ленор

# 128
  • Popovo
  • Мнения: 219
Използвам Ленор, но син или жълт, защото другите са ми тежки и нещо не ми понасят.Направо ме задушават с миризмата си. Sick

# 129
  • Мнения: 98
Досега със светлосин Ленор,последния път взех Семана сензитив -с него се запазва аромата на праха за пране.

# 130
  • Мнения: 830
Ползвам Ленор, не знам какво не му харесвате.

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 703
Yumoş. бял от Турция , страхотен е , за първи път го ползвам и съм очарована ,и имам питане към вече ползвалите го има ли и други цветове(носят ми го)?
 И да похваля ДОМЕСТОС за петна по дрехи , вчера се справи с химикал по дрехите на сина ми, доволна съм.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Това с мечето ли беше? Нашето Коколино? Ами много цветове има, аз харесвах тъмно зеленото "fresh rain" се водеше тук, както и лилаво едно - с пасифлора май и още нещо. Забравила съм, тук от години ги няма, а ми бяха любими.

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 703
да нашето коколино, дано да имат всички разновидности съседите ще ги изпробвам

# 134
  • Мнения: 236
Момичета, кажете някой магазин в София, където внасят тези турски или гръцки прахове, без значение от района. Интересува ме например този турския вариат на Коколино, гръцкия Скип и др. Ако знаете такъв, т.е. ако въобще има такъв, моля дайте инфо Praynig  Ще съм ви много благодарна, защото нямам познати, които пътуват натам Peace

Общи условия

Активация на акаунт