ябълки

  • 2 101
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Направи си пресен сок от ябълки  Peace

# 16
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Направих ябълков сладкиш, но по една друга рецепта, че ми се стори много олиото в горната.
Това е резултатът  Peace

# 17
  • Мнения: 2 168
labrex , топингът горещ ли трябва да бъде, когато се залива в/у сладкиша? А содата може ли да се замени с бакпулвер?  newsm78

# 18
# 19
  • Мнения: 751
labrex , топингът горещ ли трябва да бъде, когато се залива в/у сладкиша? А содата може ли да се замени с бакпулвер?  newsm78
Мисля че съставките са едни и същи и не пречи ако се замени. Rolling Eyes
Незнам,нека някой който знае пише.


# 20
  • Мнения: 737
Пробвайте баницата с ябълки на Лео.
Страшна е!
Освен,че я поръсвам със захар от горе,след като се изпече слагам и пудра захар/че обичаме,когато е сладко да е повече/
Мъжът ми на сядане омита половината баница Laughing

# 21
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, а твоят как го докара на такива топки?

Lindita, рязах с чаша и се получиха доста апетитни топки.  bouquet

labrex , топингът горещ ли трябва да бъде, когато се залива в/у сладкиша? А содата може ли да се замени с бакпулвер?  newsm78

Захир, правих го малко преди да извадя сладкиша и като го извадих, веднага го залях. И двете бяха топли. Отгоре се получи една много приятна тъничка коричка. Мисля, че може да използваш бакпулвер, и аз имах тази идея, но го направих по рецептата, содата изобщо не се усеща. Сладкишът е доста ароматен.

# 22
  • Мнения: 2 168
Благодаря за отговора, labrex ! И още един въпрос - как ви се получи толкова кафеникав кекса? Питам, защото, гледайки съставките не виждам откъде идва тоя цвят...

# 23
  • Мнения: 2 926
Подкрепям за баницата с ябълки

# 24
  • Мнения: 22 867
Благодаря за отговора, labrex ! И още един въпрос - как ви се получи толкова кафеникав кекса? Питам, защото, гледайки съставките не виждам откъде идва тоя цвят...

Захир, хич не съм се и замисляла...........Ами, освен от канелата да е, знам ли..........Иначе отгоре за топинга използвах кафява захар.

Общи условия

Активация на акаунт