ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ,да поговорим-11

  • 77 009
  • 1 292
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 52
Аз да се отчета - 18 ден от трансфер - ЧХГ 135

# 1 261
  • Мнения: 1 715
Браво мили4ка  bouquet Нека става двойно и тройно  Hug

# 1 262
  • Мнения: 701
Момичета здравейте, бих искала да ви попитам нещо- става дума за моята колежка, трансфера й беше на 8.11., а вчера нещо й е протекло и тя много е разстроена. В събота на 21-ви е на преглед, обадила се е на доктора, а той й е казал да пие но-шпа. Много искам да я успокоя. Моля се за нея, при това тя е на 47 години, но много желае да има дете. Толкова много време около 6-7 години загуби по доктори некадърни и сега това й е шанс. Кажете няколко думи за успокоение.

# 1 263
  • Мнения: 52
Milenna не се притеснявайте, моя трансфер беше на 02.11 (на мен това ми е трети опит) и прокървих  на 8-ми ден което продължава и до днес по-слабо е вече слава богу. Направих си три теста и всичките бяха положителни, а днес и кръвния е добре. Нищо не е загубено все още борбата продължава. Твоята колежка да си пие лекарствата, които и е дал лекаря и да си почива. Всичко е в Божиите ръце. Стискам палци!!!

# 1 264
  • Мнения: 701
Страшно ти благодаря, ще й предам това. Дано, дано й се усмихне щастието!

# 1 265
  • Мнения: 87
Здравейте, редукцията наистина беше доста притеснителна, но нямах друг изход. Аз много исках да ми оставят две бебета, но док каза, че риска за мен е прекалено голям. Аз съм много слаба, освен това имам операция от миома, която беше разположена много кофти в стната на матката, затова послушах док и се съгласих на едно. Много се притеснявам, някак си ако бяха две щеше да ми е по-спокойно...Иначе самата редукция по мои изчисления беше на 2-ри ден от 7-ма седмица, с упойка като за пункция, незнам как е преценил кои да махне, каза, че е оставил най-хубавото, каквото и да значи...

# 1 266
  • Мнения: 284
yannap
Браво миличка  fingerscrossed всичко да е наред

# 1 267
  • София
  • Мнения: 6 302
yannap, резултатът е прекрасен. Браво! Дано от тука нататък всичко върви по най-добрия начин! Стискам палци!  Peace
Milenna, не знам какво да кажа, освен че искрено се надявам твоята колежка да успее. Моля се за това  Praynig Ти се опитвай да я успокояваш и й говори, че трябва да мисли само позитивно, това е от голямо значение. А защо не й кажеш самата тя да влезе във форума и да почете малко тук. Прокървяването в много случаи е признак за имплантация. Докторът не й ли е казал, че трябва да лежи? Дано се закрепи бебето!
Момичета, искам да поясня, че с въпросите си към evvi в никакъв случай не я обвинявам. Просто исках да получа повече информация, защото и аз съм си задавала въпроса ако се стигне до там, какво ще правим. Това е сложно решение и .... дори да не е по преценка на лекаря, трябва да го уважим. Сега най-важното е бебето на evvi да е добре, а и тя самата разбира се.

# 1 268
  • Мнения: 701
Благодаря ви за съветите. Да, вече й се обадих и я успокоих, тя вече е по-добре. Днес няма течение или кървене. Докторът й е казал да лежи. Да спре аспирин-протекта, а да продължи с другите лекарства, които й е дал. Тя в момента няма интернет, че е на друго място при родителите си, защото сама щеше да й е трудно, като и мъжа й е на работа през деня. Поговорихме, поразсмях я малко и сега мисля, че е по-добре. Успех и на вас желая от сърце!

# 1 269
  • Мнения: 255
Миленна, браво на приятелката ти, тя е истинска героиня за мен. Пожелавам й успех от сърце, както естествено и на всички  момичета. Аз като имах болки преди теста и опит за прокървяване ми спряха Аспирина и Фраксипарина и ми включиха но-шпа. И аз в никакъв случай не обвинявам Еви, просто се учудих защо е намалила шанса. Дай Боже всичко да е наред и при нея !  Hug

# 1 270
  • Мнения: 1 715
Здравейте, редукцията наистина беше доста притеснителна, но нямах друг изход. Аз много исках да ми оставят две бебета, но док каза, че риска за мен е прекалено голям. Аз съм много слаба, освен това имам операция от миома, която беше разположена много кофти в стната на матката, затова послушах док и се съгласих на едно. Много се притеснявам, някак си ако бяха две щеше да ми е по-спокойно...Иначе самата редукция по мои изчисления беше на 2-ри ден от 7-ма седмица, с упойка като за пункция, незнам как е преценил кои да махне, каза, че е оставил най-хубавото, каквото и да значи...

Пожелавам ти вси4ко да е наред,и да си имаш едно сладко беб4е! Hug

# 1 271
  • Близо до София
  • Мнения: 896
yannap, браво, стискам палци да продължава да расте  newsm10

милена, от гледна точка на опит нищо не мога да кажа /все още не сме правили процедура/, но искренно пожелавам успех на приятелката ти, дано Господ и помогне да гушне мечтата си  newsm17

evvi, всичко ще е наред  Hug

успех на всички момичета в процедура и всички чакащи - положителен резултата   bouquet

# 1 272
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

за пореден път аз съм живото доказателство, както при evvi и аз имах редукция. При мен от първи път се хванаха 3 ембриона, но доки настоя да направим редукция, защото риска да износя 3 (както се видя и 2 не мога) е по-голям, от колкото да направим редукция. При мен той махна това, което му беше най-удобно.

Всичко е Божа работа. Аз съм напълно убедена в това.

Късмет на всички и горе главата!!!

# 1 273
  • Мнения: 339
Yannap сега тихичко честито.Дано да продължава да расте Praynig
Милена кажи на приятелката си ,че това е нормално.Аз имах едно кафеникаво течение на 10 ден след трансфера.Продължи цял ден.При прегледа видяхме 2 точици.Това кървене ми обясниха,че било имплантацията.Когато ембриончето се закрепвало за матката било възможно да прокървиш.Успокой я и дано скоро да се похвали с  EFP
Няма ли вече някое успяло момиче да пусне нова темичка Simple Smile

# 1 274
  • Мнения: 701
Благодаря ви за мненията, много сте мили, още веднъж ще се чуя с нея довечера. Дано да успее, толкова много го желае ... Както писах, тя загуби много време и сега като се стигна до инвитро-процедура, самия процес беше много, много сложен, предвид възрастта й. Много лекарства, много ходене в клиниката, а всичко това е сума пари, взети назаем, много повече пари, отколкото за обикновено инвитро.

Общи условия

Активация на акаунт