ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ,да поговорим-11

  • 77 011
  • 1 292
  •   1
Отговори
# 1 245
Грация, лежи и пази бебо. Hug
Благодаря на всички за посрещането, сега се ограмотявам и ще започна опита си след новата година.
изпращам ви кураж и вяра. Simple Smile

# 1 246
  • Мнения: 52
И аз да се отчета. Сега се връщам от преглед, за съжаление не мога да се похваля с нищо още. Нищо не се видя, а докторката каза че е много рано. Утре най-накрая ще си направя кръвен тест и така ще видим дали има нещо или не. Това е от мен.
Моето кървене ден почти го няма и се надявам да не се завръща. Иначе се чуствам доста отпаднала вие ми се свят, гади ми се и т.н
Не знам на какво се дължи, а когато попитах лекарката тя нищо не каза. Е и аз няма да гадая оставам времето да свърши своето. 
Грация радвам се, че вече бебчо е добре и стискам палци всичко да върви все така. Надявам се кръвта да изчезне и да ти олекне на душата. Сега пази леглото и само положителни мисли и емоции.
Bubinuni стискам ти палци за утрешния тест.
И на всички останали в стимулация или очакващи пожелавам сила и кураж.

# 1 247
  • Мнения: 339
Грация села си почивай много и говори на твоята точица Hug
Volleyball-кураж и дано да не се задържиш много в този подфорум Peace
Bubinuni-при всеки симптомите са различни.При мен например гърдите ми станаха големи и доста болезнени,коремчето ми се поду.Стискам ти палци утре да сепохвалиш с  EFP

# 1 248
  • Мнения: 1 250
Момичета, да знаете, че ви чета и съм с вас. Успех на всички, имате моите стиснати палци.

# 1 249
  • Мнения: 272
Грация наистина пази се и дано скоро да премине кървенето.  Praynig

evvi, малко ми е страшничко това редуциране, ти сигурно много си се притеснявала, но важното е, че всичко е наред, защото е рисковано да се износват три бебенца.

yannap
стискам палци за утре, дано да е положителен теста!  Praynig

Утре вечер най-вероятно ще звънна на д-р Стаменов да му кажа как съм, пък дано да ми мине до тогава.

# 1 250
  • Мнения: 100
evvi,  следи  микробиологията да няма инфекция, че това е доста опасно особено след редукция!

Успех !

# 1 251
  • София
  • Мнения: 324
Благодаря за подкрепата, момичета. Исках да се да се скрия за малко, но следя положителните новини Simple Smile Стискам палци за Грация и Yannap всичко да е О.К., а за всички, които чакат резултати -  EFP!!

Кюбит, лапароскопията при запушени тръби мисля че не е задължителна, но моята  тръба събира течност от стимулацията, а тя е токсична за ембрионите. Само не е ясно, дали тази течност я има и когато няма стимулация - при нормален цикъл. Поне не се вижда да я има. Понеже този път замразихме ембриони, ще мислим дали да ги трансферираме при нормален цикъл, с надеждата че тази течност няма да я има, или първо ще махаме тръбата  Sick ужас

# 1 252
  • Мнения: 1 291
еви защото са махнал цели 2,не можеше ли само 1 да махнат?!?

# 1 253
  • Мнения: 3 988
lorelei75, разбрах!  Peace Не бях в течение на твоя проблем съвсем точно. Пожелавам ти всичко да се развие благоприятно!  Hug

За yannap и Bubinuni силно стиснати палци. fingerscrossed

Грация, сега ти се е паднало да гледаш филми наволя.  Wink

# 1 254
  • София
  • Мнения: 6 302
Грация, все пак новините при теб като цяло са добри. Спазвай инструкциите на лекарите и всичко ще бъде наред!  Hug
yannap, това че ти е лошо и ти се гади на мен ми мирише на бременност. Дай Боже! Стискам палци.
Pupsik, и при теб натам вървят нещата. Само се опитай да бъдеш спокойна!  Grinning
Bubinuni, чакаме от теб хубавата вест за двете чертички.  Praynig
evvi, в коя седмица ти направиха редукцията и с пълна упойка ли беше? По твое желание ли махнаха 2 и как преценяват кои точно да махнат? Надявам се всичко с бебо да е наред. Късмет!

# 1 255
  • Мнения: 15
здравеите на всички утре ми е теста и много ме е страхвече не ме болят гърдите нищто не ме бопи сьмо една лекаболка в кръста това значи ли че нищто не е станало а ако напрява уринарен гест ше покаже ли стискам на всички да са с пол тестове

# 1 256
  • Мнения: 3 294
Грацийка , мила , стискам палци всичко да е наред , бебчо да е добре и да продължава да се развива в същия дух  Praynig
yannap и Bubinuni  Praynig Praynig
tan4e рано е още за симптоми , понякога липсата на такива говори за бременност , дано в твоя случай е така  Praynig

# 1 257
  • Мнения: 255
И аз бих попитала Еви същото. Защо е махнала цели две ембриончета, когато рисковете са още толкова големи ?!! Може би ако преди това има и други деца ...  newsm78 Имала е такъв невероятен късмет.

# 1 258
  • Мнения: 1 250
Охх, и на мен ми беше на устата да питам евви защо са оставили само едно. Допуснах, че може да е по преценка на лекаря. Ако не, просто си мисля, че ако аз умирам за 2 деца, някои не са готови. Едно момиче от клиниката искрено ме учуди като каза, олеле, какво ще правя ако се хванат 2 или 3. Как какво, бе, момиче? Ще ги гледаш, ще се грижиш за тях и ще им се радваш. Явно за някои това не е приоритет. Дано да не засягам никой с мнението си, но в момента ми е трудно да съм обективна.
Евви, успех, миличка!

# 1 259
  • Мнения: 1 715
И аз съм се замисляла,въпреки,4е това са просто мечти де  Confused
Много бих се зарадвала да имам 2 сладки бебенца Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт