Кодове за Ла Редут 15

  • 33 258
  • 455
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 196
Получих си поръчката с код 67970, без да ми е изпращан лично. Сака е много хубав  Party
http://i42.servimg.com/u/f42/12/42/04/99/numeri10.jpg

# 46
  • Мнения: 1 140
Кодове за продукти на марката so'home
31402
-30% върху предпочитани артикули so'home с изключение на страници 22-23
-20% върху останалите от каталога на so'home с изключение на страници 22-23
Безплатна доставка при два артикула
Подарък сервиз за десерт от 8 части

31372=>валиден до 01.12.2008
-20€ от 60€ от каталога на so'home с изключение на страници 22-23
-10% от комплектите чаршафи на so'home
Безплатна доставка

За който се чуди - ето електронния вариант на каталога http://eprint.redoute.fr/FR/AH08/352708/appli.htm

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 10:49 от pepi7096

# 47
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
http://media.laredoute.fr/newsletters/2008/triggers/AH08/lingerie/lingerie_15.jpg

# 48
  • Мнения: X
Снощи получих писмо по пощата !!! то Ла Редут. Не можели да пратят завивките,че не било станало плащането. и еди си какво да направя..Пуснах запитване и ето отговора :

Hi,

The couettes 849 9586 have not been charged from your credit card. Furthermore you make twice orders of these couettes with offer 28460 and 28495. You only can use whether 28460 or 28495. It is the same offer but you have to select only one size for the gift. If you maintain 2 couettes, you have to place your order online paying by credit card and to safeguard it at the end of your order. When you are in the page where on top you have "Je vйrifie et je valide ma commande", below you have : Besoin d'une conseillиre pour terminer ma commande ?1 cliquez sur sauvegarder ma commande. Then you click on "sauvegarder ma commande" and you leave a message to valid your order with offre 28460 or 28495.
For the order of 9,46 ¤, your credit card has not been charged too and the order has been cancelled because you used an offer 58149 you must not use.

Best regards.
    
  Cordialement.
Sabine,
Relation Client du site www.laredoute.fr
    
Още се чудя какво точно трябва да направя, но разбрах едно-няма да станат поръчките с всичките кодове на тренча!
  

# 49
  • Мнения: 16
искам да попитам за фотоапарата с референтния номер на колко пари ви го намаля че при мен е за 25 евро

# 50
  • Мнения: 994
искам да попитам за фотоапарата с референтния номер на колко пари ви го намаля че при мен е за 25 евро
толкова  и аз го поръчах  Peace

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Blush
Вече писах, че си кореспондирам със Сабине за кода с тренча, който не ми дава да платя. Проблема се оказа, че съм била ползвала тази карта на 2 акаунта. Ето какво ми е писала в тази връзка (това май е за другата тема, но вече съм започнала да пиша тук  Rolling Eyes )

In fact, this card has already been used at 2 other customers numbers and it is not possible at your client number, it is a secured measure. We need in this case you communicate at fax n° 33 3 20 24 73 94 the name and address with client number of the holder of the card and his authorization of the only one other client number with his full name and address to use the card with the copy of card by specifing the number of the credit card with ewpiry date.
Тук искат да ми кажат, че искат по факс ксерокопие на картата ли?
И някой има ли представа дали мога да проверя на кой друг акаунт съм ползвала картата? До сега съм я ползвала само на един, уж  newsm78 Ама по време на намаленията беше такъв екшън с тези поръчки, че не съм сигурна дали не съм объркала нещо  Thinking

поне аз както го разбрах излиза, че освен копие на картата ти искат и оторизация от притежателя на картата за заплащане на още само един акаунт (клиентски номер)  - вероятно нещо в свободен текст, в смисъл "аз, еди кой си, разрешавам ...... и .тн.)
Ми освен да търся факс...  newsm78
Обаче пък ме загложди съмнение, дали сега не са ми блокирали плащането с тази карта на другите акаунти и да искат от мен разрешение за ползване на 2 определени акаунта  newsm78

# 52
  • Мнения: 16
искам да попитам за фотоапарата с референтния номер на колко пари ви го намаля че при мен е за 25 евро
толкова  и аз го поръчах  Peace
благодаря ти а каква марка е

# 53
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Blush
Вече писах, че си кореспондирам със Сабине за кода с тренча, който не ми дава да платя. Проблема се оказа, че съм била ползвала тази карта на 2 акаунта. Ето какво ми е писала в тази връзка (това май е за другата тема, но вече съм започнала да пиша тук  Rolling Eyes )

In fact, this card has already been used at 2 other customers numbers and it is not possible at your client number, it is a secured measure. We need in this case you communicate at fax n° 33 3 20 24 73 94 the name and address with client number of the holder of the card and his authorization of the only one other client number with his full name and address to use the card with the copy of card by specifing the number of the credit card with ewpiry date.
Тук искат да ми кажат, че искат по факс ксерокопие на картата ли?
И някой има ли представа дали мога да проверя на кой друг акаунт съм ползвала картата? До сега съм я ползвала само на един, уж  newsm78 Ама по време на намаленията беше такъв екшън с тези поръчки, че не съм сигурна дали не съм объркала нещо  Thinking

поне аз както го разбрах излиза, че освен копие на картата ти искат и оторизация от притежателя на картата за заплащане на още само един акаунт (клиентски номер)  - вероятно нещо в свободен текст, в смисъл "аз, еди кой си, разрешавам ...... и .тн.)
Ми освен да търся факс...  newsm78
Обаче пък ме загложди съмнение, дали сега не са ми блокирали плащането с тази карта на другите акаунти и да искат от мен разрешение за ползване на 2 определени акаунта  newsm78

Мисля, че от пощата можеш да пуснеш факс

# 54
  • Варна
  • Мнения: 276
benitta,
май по -скоро се касае за уточняване на кои точно 2 акаунта да я ползваш :
the name and address with client number of the holder of the card and his authorization of the only one other client number with his full name and address to use the card with the copy of card by specifing the number of the credit card with ewpiry date.

името и адреса,заедно с клиентиския номер на притежателя на картата и неговото разрешение за само още един клиентски номер заедно с неговото пълно име и адрес................
сега и аз ще пробвам този номер с 3-ти акунт и ще пиша  Peace

# 55
  • Враца
  • Мнения: 79
Здравейте момичета.Имам молба...дали е възможно с някакъв код да намаля още това,вече е намалено и зная,че може би не е възможно.  bouquet
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9316680& … ue&ksource=-1

# 56
  • Мнения: 125
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4114450& … ue&ksource=-1
 Тези дънки с код 77704 ми ги намаля на 20 евро

# 57
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте момичета.Имам молба...дали е възможно с някакъв код да намаля още това,вече е намалено и зная,че може би не е възможно.  bouquet
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9316680& … ue&ksource=-1

 - червените страници /червения сектор, или така наречените албанци - Les Aubaines/ - съответно в червен цвят. Червеният сектор е за стари колекции, които са намалени и периодочно променят % на намалението им. Той не се влияе от кодове!

От първа страница........

# 58
  • Мнения: 3
Знам, че не тук е мястото, но ако някой може да ми помогне ще съм благодарна. След последната стъпка от поръчката, артикулите си остават в кошницата, а в suivi de commande няма нищо. За пръв път ми се случва и се притеснявам да не дублирам поръчката.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 901
Снощи получих писмо по пощата !!! то Ла Редут. Не можели да пратят завивките,че не било станало плащането. и еди си какво да направя..Пуснах запитване и ето отговора :

Hi,

The couettes 849 9586 have not been charged from your credit card. Furthermore you make twice orders of these couettes with offer 28460 and 28495. You only can use whether 28460 or 28495. It is the same offer but you have to select only one size for the gift. If you maintain 2 couettes, you have to place your order online paying by credit card and to safeguard it at the end of your order. When you are in the page where on top you have "Je vйrifie et je valide ma commande", below you have : Besoin d'une conseillиre pour terminer ma commande ?1 cliquez sur sauvegarder ma commande. Then you click on "sauvegarder ma commande" and you leave a message to valid your order with offre 28460 or 28495.
For the order of 9,46 ¤, your credit card has not been charged too and the order has been cancelled because you used an offer 58149 you must not use.

Best regards.
    
  Cordialement.
Sabine,
Relation Client du site www.laredoute.fr
    
Още се чудя какво точно трябва да направя, но разбрах едно-няма да станат поръчките с всичките кодове на тренча!

Много странно... някои момичета писаха, че са получили по 3 тренча с тези кодове от офертата, т.е. ползвали са 1 оферта 3 пъти... дане би да наблюдават определени поръчки под дадена сума и тогава да забелязват, че се ползва 1 оферта няколко пъти... поръчките ти около 10 Е ли са?

Общи условия

Активация на акаунт