Оранжева Италианска тема - 86

  • 16 521
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ААаа Що, бе, екстра си е заглавието. Не мен много ми е лЮбим есенно оранжевия цвят,то4но като този на снимката в на4алото на темата. Heart Eyes

ДЮн4е,ми аз купих преди една седмица,пуста лакомия  Embarassed ама обЩо взето биваха. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 750
Другата тема Ники да я пусне в лилаво 
Недей се нерви бе Калка,щот си писала вси4ко в оранжево,облекло,грим,аксесоари и аз подразбрах,4е оранжевото е на мода Mr. Green
Въпреки недоразумението темата е супер и на мен ли4но много ми харесва оранжевото Peace
Деси аз като бях още млада булка   и живеех на квартира  като ми изпращаха годишната болета за Каноне Рай аз им я препращах обратно и пишех отгоре на писмото,4е телевизор нямам Mr. Green

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 18:15 от nikoleta77

# 17
  • Мнения: 1 545
И аз в унисон с темата - с оранжева блузка съм  Laughing. Много свежо заглавие, браво Кала!
И при нас заваля, и като ходих да взема Бобо от градина навръщане си купих едни обувки - тип спортни, ама не съвсем, но изглеждат като да не пропускат дъжд. Нали заминаваме за Барселона - ще пада яко ходене, а и там прогнозите са за дъжд..... Та така.
Да ви се оплача - от вчера съм с един подут клепак. Ходих на доктор, каза, че е някаква запушена или възпалена жлеза, ама не беше съвсем сигурен. И нали кърмя, лекарства през устата не мога да взимам, та го мажа с Тобрадол, ама ефект одобен няма. Нямало и да мине поне до седмица  #Cussing out
Долу каноне РАИ!!!!!

# 18
  • Мнения: 5 710
Аз гледам Стани Богат и новините вечер, докато хапваме.  Наобяд, като съм си вкъщи гледам и ТГ24 новините, пак докато обядвам. Сутрин пускам СНН да слушам, докато се приготвям. Зелиг гледаме, Матрикс рядко, щото не издържам толкова до късно. По принцип не съм фен на телевизията, това, което ме интересува го разбирам от Интернет. Гледам и няколко американски серии, които свалям от нет-а и имам предсотатъчно неща за седмицата.
Моята слабост е Интернет.

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Преди години имаШе една песен на Ирина Флорин " Цвят лилав" , много ме кефеШе,така ,4е другата тема може и лилава да е,аз съгласен. Peace

Деске ти при ДжиПи_то ли ходи ? Дано мине бързо. Кога заминавате ? С децата ли ?

# 20
  • Мнения: 750
Въх забравих да напиша,4е тая тиква ми изглежда много зловеща Confounded bite devil

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
На мен пък ми се прияде тиква на фурна,охххххх  Blush
Бях си купувала тук и бях я пекла ама неЩо нямаШе вкус на тиква. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 545
Преди години имаШе една песен на Ирина Флорин " Цвят лилав" , много ме кефеШе,така ,4е другата тема може и лилава да е,аз съгласен. Peace

Деске ти при ДжиПи_то ли ходи ? Дано мине бързо. Кога заминавате ? С децата ли ?
Не бе, ходих в очното пронто соккорсо на една близка болница.
С децата и майка ми даже  Laughing

# 23
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Преди години имаШе една песен на Ирина Флорин " Цвят лилав" , много ме кефеШе,така ,4е другата тема може и лилава да е,аз съгласен. Peace

Деске ти при ДжиПи_то ли ходи ? Дано мине бързо. Кога заминавате ? С децата ли ?
Не бе, ходих в очното пронто соккорсо на една близка болница.
С децата и майка ми даже  Laughing

Лелееее,Деси,вие сте смел4аги големи  Laughing Приятно изкарване Hug

# 24
  • Мнения: 750
Деси нищо не каза хареса ли ви в Искиа Party

# 25
  • Мнения: 764
Ние пък за ТВ/РАИ не плащаме.Моят мъж е категори4но против Naughty Naughty NaughtyНикога не знам да го е плащал Rolling EyesНито пък някой да го е търсил.Периоди4но пристига напомняне и той прилежно го къса на 4 и го изхвърля Peace
Оранжевото е супер,брава,Кала Peace
Тиква се опитах и аз да пека...голяма гадост излезе,нямаше вкус на тиква Sad
Светло лилаво яке си купих,много сладко,после гледам вси4ки магазини в лилаво...Но друго нямам,май ще взема поне една блузка да забърша  Wink

# 26
  • Мнения: 2 804
Привет момичета !
Честита ни Нова тема !  bouquet  bouquet  bouquet
Днес подадох документите в общината , да видим колко точки ще ни дадат тази година . Rolling Eyes Praynig
Дано се сбъднат молбите ми , че ми писна да пълня гушите на хората само , защото не ми взеха детето на ясла .
Ето ви малко снимки от нас .


        

# 27
  • Мнения: 1 100
Деске, стискам палци бързо да минава о4ото, да си ок за пътуването Hug Двете ви малки мом4ета Ще летят ли с вас?


Хехе, тукаШната тиква има вкус на...пъпеШ, долнопробен при това Crazy Аз не можех да си обясня заЩо мъжът ми мрази тикви,  но естествено разбрах, след като преди години се опитах да направя тиквеник с ит тиква...т.е с пъпеШ. Ма ставало много хубава супа, тук предимно за това ги ползват тиквите #Crazy

Дани, много са ти сладки куклите Hug

# 28
  • Мнения: 247
Цветна тема, хубава!!!
Това Каноне за телевизора не са ни търсили абсолютно за нищо. Но пристигна болета за спацатурата. И моят мъж се нахвърли да я къса на парчета. Каза, че било срамота да плащаме такова нещо.  #Crazy
Тиквата е много яка!!!В момента съм без аватар и ако Кала позволи ще я метна. Тук цяла тиква не съм виждала, нали се продават на резени...Веднъж само ядохме тиквеник.
  В понеделник съм на hysteroscopy. Притаила съм дъх и съм леко омърлушена.
Дани, много са сладки дечицата ти!Да са ти живи и здрави куклите.
Искам да ви питам нещо - каква марка минерална вода пиете и коя е е най-добрата? Вкъщи имаме разногласия.





# 29
  • Мнения: 3 425
Добро утро  Crazy

Моя кукла, дано мине с това лекарство  Peace Вие ако пак летите от Пиза се обади  Peace

Ник, не съм се ядосала хич даже....вчера ми беше едно лигавоооо  Laughing

Дани, успех....ще стискам палци  Praynig

Холли, позволено е разбира се:)има и доста други подобни...питай гугъл;)

Дюн, с тия булчински рокли усещам заговор   Crazy

Ако ми дойдат на проверка как да кажа,че скоро съм си купила тв-то като нашите са от 90те години  Joy Joy Joy вярно е,че има и втора ръка,но се съмнявам,че някой ще ме повярва  Laughing

Как вървят магазините втора ръка около вас?Има ли такива?Посещавали ли сте ги?

Весел Оранжев Ден;)







Общи условия

Активация на акаунт