Той хърка.Ужааас!

  • 4 484
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Не за друго, ами се опасявам, че ако спи на студено ще хване някой фарингит и ще започне да хърка дори и да не е пил.  Joy

# 16
  • Мнения: 589
Не за друго, ами се опасявам, че ако спи на студено ще хване някой фарингит и ще започне да хърка дори и да не е пил.  Joy
Ааа,пияният и Господ го пази.
 М/у другото-изпитано е-нищо му нЕма,като спи на студено,даже се хвали,че му е по-лек махмурлукът...

# 17
  • Мнения: 1 517
Моя хърка само понякога. Като си пийне повечко май...или ако е заел неудобна поза. Ако вече съм заспала и дъски да реже все ми е тая  Grinning , но заспивайки (аз) да почне да ми хърка...ВЛУДЯВА МЕ!!! И като го метна: кютеци, ръгане, бой  Mr. Green  Без майтап - побутвам го лекичко, ако не спре бия му един шут  Joy , ако пак хърка го тръскам, докато се събуди. Обникновено след като го разбудя се намества и спира.
Понякога, обаче и тогава не спира...
Не е голям проблем, рядко се случва, но е дразнещо.
Той каза, че и аз хъркам  Embarassed но явно не се дразни, защото не ме е събуждал до сега.

# 18
  • Мнения: 139
Моят мъж хърка когато е преуморен. С предната му работа се случваше често, сега доста по-рядко. Не хърка силно, но ме дразни адски. И аз го ръчкам, будя докато се завърти на някъде да спре, но изморен ли е много нищо не помага.

# 19
  • Мнения: 6 604
Здравейте,проблемът ми е ,че мъжът ми много хърка.Колкото и да ми се спи ,не мога да заспя и се мъча и дразня по цяла нощ.Дори и много дълбоко да заспя,понякога той успява да ме събуди.Много е гръмогласен.Постоянно го карам да отиде на лекаар,а той все отлага.Какво да правя?Неиздържам повече,ще се изпотрепем някоя нощ.Има ли някой преборил се с този проблем?
П.С.От 4 години спим заедно и неможах да свикна!
Кажи му ,че хъркането е опасно за здравето. Може да се стресне и да отиде на лекар newsm78.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Китайска роза, има едно лекарство срещу хъркане, обаче забравих му името, започва със "Z", попитай в аптеките.

# 21
  • Мнения: X
ООООООООО любимата ми тема Laughing Mr. Green
Имаше подобни теми и преди. Ние през ден-два вдигаме скандали към 2-3 през нощта - аз съм на работа, а не мога да мигна. И при нас е проблем със стаите и отоплението. Единствено трубва да разтилам дивана в кухнята. Обаче: като се наяде и заспива на него.. Grinning Аз си лягам с спалнята. Той се събудил към 1-2 и се примъква при мен. И започва дъскорезницата. ...

Дайте да обсъдим и търсим полезна информация относно ЛЕЧЕНИЕТО  на този ад, защото явно е вредно за здравето. Само да не стигнем в търсенето до ония апарати за дишане , приличащи на противогази, защото такова нещо - не! Naughty

# 22
  • Мнения: 6 604
Наскоро в едно списание попаднах на някакъв уред Сноргон,но е от Телешоп,така ,че не съм сигурна ,че е ефикасен newsm78. Но все пак  може би на първо време консултацията с лекар не е излишна. А ,че хъркането е сериозен здравословен проблем(не във всички случаи естествено) въобще не е за пренебрегване Peace.

# 23
Здравейте и от мен-още една засегната от този проблем,за който и аз постоянно тарся решение. Купувах и този спрей  Snoreeze, който имам 4увството,4е действа то4но 3 дни и после пак същтият АД ,а не беше никак евтин  Sad .Сега съм поръ4ала това нещо Сноргон ,което е като 4асовник и се слага на ръката пък да видим дали ще има ефект,4е ако и това не подейства не знам какво 6те правя.......ще гоня милото да спи на дивана  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 388
Да спи на една страна, желателно лявата.
Ако е пушач да намали малко цигарите.
Алкохолът и кг също оказват влияние.
Възглавничка, която има вдлъбнатина по средата ( едно време имаше реклама на подобни по ТВ, нещо, като "кофипилоу" звучеше Laughing). Но трябва главата му да е в правилното положение.
Тапи за уши ( помагат до голяма степен ).
Здравословен проблем, на който трябва да се намери решение.

Това е което се сещам на първо мислене.

Между другото, ако не се лъжа дават развод по такава причина. Laughing

# 25
  • Мнения: 172
Здравейте и от мен-още една засегната от този проблем,за който и аз постоянно тарся решение. Купувах и този спрей  Snoreeze, който имам 4увството,4е действа то4но 3 дни и после пак същтият АД ,а не беше никак евтин  Sad .Сега съм поръ4ала това нещо Сноргон ,което е като 4асовник и се слага на ръката пък да видим дали ще има ефект,4е ако и това не подейства не знам какво 6те правя.......ще гоня милото да спи на дивана  Laughing
Моля те ,пиши за резултата.
Аз не мога да спя в друга стая,защото там ни е кухнята и няма място да си сложа легло.А за тапи ,пробвала съм и пак го чувам.
Дайте да обсъдим и търсим полезна информация относно ЛЕЧЕНИЕТО  на този ад, защото явно е вредно за здравето.
Peace
Вредно е не само за хъркащия,а и за партньора(незнам къде е ер малък на клавиатурата)Бях гледала едно предаване за хъркането,в което се описваше как хъркането на единия води до стрес депресия в другия.Наистина изпадам в ярост като пусне дървореза,иде ми да го оперирам собственоръчно!

# 26
  • Мнения: 569
Само да ви кажа, че тапите за уши не помагат Mr. Green


При мен помагат, а когато евентуално ме събуди го побутвам леко, събужда се и аз наново се унасям  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 442
Ужасно е, наистина. Моят мъж за щастие хърка рядко, но аз веднага се будя. Спя леко и шум и светлина веднага ме разбуждат. Това си е направо тормоз да не можаш да си починеш през нощта и да се наспиш. Свикване няма.  Rolling Eyes Чувала съм за някаква силиконова приставка, която се слага в устата преди сън и си спиш с нея. Не пречи на дишането, напротив - облекчава го. Но вероятно върши работа ако диша през носа, не знам ако е хремав дали помага....

# 28
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И той, и той ooooh!
Не му се моля мило, не му и говоря дори, директно го ръгам, блъскам, треса, а той ми разправя "ама как хъркам, като аз дори още не съм заспал" - халюцинации ми приписва, от което побеснявам още повече #2gunfire
Няма спасение - само надпреварата кой ще заспи пръв.

# 29
  • Мнения: 256
Аууу, колко сте лоши с мъжете си  Hug
Моят като хъркаше и аз се ядосвах като вас, ме обвини, че вече не мога да го понасям, почна да търси под вола теле, разиграха се и други семейни дразги - и всичко от едно хъркане тръгна. Така че - по внимателно по въпроса.

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=anti+sn … ee-All-Categories - eто няколко решения на проблема.

Моят мъж отслабна с 30 кг и спря да хърка.
Желая ви късмет.

Общи условия

Активация на акаунт