На фирмено парти. Със или без половинката?

  • 2 929
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Естествено, че без - що за въпрос  ooooh!

# 16
  • Мнения: 790
Ха-ха, давайте съвети смело. Но доста често съм се сблъсквала със случаи - колега да не дойде на партито понеже "жена му не го пуснала сам".
Естествено е от поканата  да става ясно с придружител или без.

# 17
  • Мнения: 1 813
Вече си представям моят как ме пита "Може ли да отида на фирменото парти?"  rotfImao
Ако ми зададе такъв въпрос,ще реша,че са го подменили.
Какви са тези глупости,партито си е за фирмата, "фирмено" парти е.
Тя да си седи вкъщи или да си ходи с нейната фирма.
В краен случай да си събира приятелките и да заминава в Най клуб.

# 18
  • Мнения: 1 813
Какво има да и казваш освен "ти няма да си с мен" и дотам? Не ми е много ясно.

# 19
  • Мнения: 824
Направи й изненада-екскурзия.Заминава 2 дни преди партито и се връща 3 дни след него. Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 3 521
Нямам жена, но милото бих взела. Как иначе ще му покажа боксьорските обувки с номерче и розовата ризка на Lacoste, които му купих от пазара на Димитровград?!

# 22
  • Мнения: 1 813
 Shocked Shocked Shocked "ще се заинати и напук ще дойде"  Shocked Shocked надявам се,че е само това,а няма да те заплаши и с бой?

Ти мъж ли си или путьо? Като кажеш - "НЕ" , значи НЕ.

Ок,в краен случай ако си такъв женски полов орган, обясни и,че няма да има други жени,че началникът не гледа с добро око на такива самопоканени индивиди и т.н.

# 23
  • Мнения: 824
Е, как ще дойде напук!Тя няма ли си женски занимания, приятелки?Няма ли нужда от лично пространство,така както и ти?
Ти си я научил така, за това сега ще трябва сам да се измъкнеш от това положение.

# 24
  • Мнения: 516
Намери и любовник. Едва ли ще иска теб, ако има красив млад и богат любовник, който да я разходи из нощните барове, докаото ти се наливаш като свиня на скучния фирмен купон.

# 25
  • Мнения: 606
Сопрано, вземи я бе. К`во толкоз?

# 26
  • Мнения: 17 407
Без, разбира се.
Ако и линк към темата не помогне, не знам какво...

# 27
  • Мнения: 3 405
И синът ви ли ще идва с вас? Или ще го гледа баба му? Или майка му ...

# 28
  • Лондон
  • Мнения: 403
И пет рокли да ми купи пак няма да отида на фирменото му парти.


п.п.А ти защо не искаш и тя да дойде?

# 29
  • Мнения: 822
Сопрано, вземи я бе. К`во толкоз?
Не ни разваляй удоволствието да се подмокрим и помечтаем за Жоро...

Жоре, сякаш е по-удачно да я застопориш пред онази култова тема "В полза (или памет, вече позабравям) на милото..." Може и от библиотеката да и вземеш някоя готварска книга с коледни идеи, списание, как да зарадваме детето за Коледа със собственоръчно направени подаръци и няколко ревливи филма от видеотеката...
Така ще си осигуриш спокойствие поне до 5 сутринта. А когато се прибереш, ще те очаква мила, полуразплакана и много влюбена жена... Много вероятно и топла шкембе-чорба... Най-хубавото е, че ще заспиш веднага и няма да успееш да изслушаш дори увода към тирадата за любовната история, която току-що е изгледала...

Общи условия

Активация на акаунт